Jump to content

venom200

Użytkownicy
 • Content Count

  2645
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

380 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Sport,muzyka,elektronika, motoryzacja
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4789 profile views
 1. Większość pasjonatów audio podchodzi do tematu w ten sposób że jak coś droższe musi być lepsze. Bzdura kasa nie gra a gra sprzęt. Wcale nie jest powiedziane że tani sprzęt+ tuning nie zagra lepiej niż analogicznie 2 razy droższy. Tu trzeba troszkę się zastanowić, jest wiele składowych dlaczego tani sprzęt może zagrać lepiej niż droższy. To tak samo jak troszkę w motorowym sporcie wyczynowym. W wyścigach nikt nie kupuje seryjnego drogiego auta, bo jest dużo wolniejsze niż słabsze auto ale porządnie doinwestowane, tu bym doszukiwał się analogii między auto a motoryzacja
 2. To było już dosyć dawno temu, kaganiec został zdjęty bo przedstawiem sprawę wyżej, po czym został zdjęty natychmiast Btw ja na 13 metach bym się nie odważył wcisnął podłogówek w ogóle. I wcale nie chodzi nawet o bas a raczej o brak przestrzeni dla dźwięku
 3. Ty nie rozumiesz głównego problemu że.majac władze wykorzystywałeś ją bezwzględnie. Jak zostałeś przyłapany kasowałeś post i zakładałeś kaganiec.
 4. Umówmy się że Ciebie nie lubię ,od dawna jak byłeś adminem przyłapałem cię na twojej nie konsekwencji to dałeś mi.od razu bana. Pierwszy to był przypadek tego że jak nie potrafisz odpowiedzieć na coś to unikasz odpowiedzi na różne sposoby.
 5. Plastik twoja rzetelność jak zawsze mocno wątpliwa. Wypuszczasz bąki o swojej wiedzy a wychodzi kupa jak zawsze. Jakiś czas temu Ciebie specjalnie podpuscilem w pewnej kwestii aby zweryfikować twoje mądrości i co aspekt milczący, bo nie masz nic do powiedzenia, co by świadczyło o twojej rzetelności
 6. Ja sabre omijam od dawna, na początku drogi z audio myślałem że to " złota" kość. Bo jak się spojrzy na parametry DSD i wszystkie inne gadżety. A życie jak zawsze weryfikuje.
 7. Dziwne że nikt tu nie zaproponował transportu który jest mega sprawdzony i niedrogi Allo Digione to by rozwiązało wszystkie problemy z plikami. Nawet na ładowarce od telefonu gra b dobrze
 8. Ogórek Lwica Prawicy , jak to Stuhr ładnie określił
 9. Jak na moje dwie rzeczy pierwsza to mizerny transport. Co za różnica jaki dac jak już taki topping jest dużo powyżej tego co otrzyma z Pioneera. To tak jakbyś do aerodynamiki ala ferrari założył silnik od Poloneza i zastanawiał się dlaczego nie pojedzie 300 skoro masz świetną areodynamike. Druga sprawa jaka wydaje mi się i Ciebie to akustyka. Jak masz fatalną akustykę ( tego nie wiem) to wszystko zagra tak samo, sprzęt może być za pierdylion złotych a różnice będą nieznaczne przy dużym poglosie.
 10. Fajnie że powstają takie wątki można wiele fajnych tytułów poznać
 11. Ja w A70 miałem ecc83 bugle boy amperex i e80cc Philips gold zamiast ecc82 Jako moce 6550 tung sol. I to było faktycznie najlepsze połączenie według mnie. Zamiast Amperexow próbowałem wiele opcji żadna nie dorównywała . Najbliżej były Philips miniwatt. Ecc83. Przestrzeń z Amperexow najlepsza bez dwóch zdań Jak ktoś chce fajny bas mocno zaznaczony i jakby lekko większy to w miejsce ecc82 założyć RCA Black plate.
 12. Tu zdziwienie tym bardziej większe że zawsze uważałem że wymiana sterujących jedynie przynosi słyszalny efekt. A wzmacniaczu PP nigdy po zmianie lamp mocy nie słyszałem prawie żadnych różnic.
 13. Arcady dostały znów nową jakość. Cayin CS 845-A z nowymi lampami w połączeniu z Arcadami i ten duet znów mnie zaskoczył. Jako przetwornik Denafrips Pontus. Po zmianie lamp w Cayin 845 na 6F8G było świetnie, teraz jak jeszcze Cayin dostał nowe lampki mocy 845 T to się zrobiła petarda. Bas nabrał jakości dźwięk , jeszcze szybszy. Naprawdę polecam wszystkim posiadaczom Cayina 845 i kolumn Studio 16 Hertz zainwestujcie w lampy bo naprawdę warto.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.