Jump to content

Piterski

Użytkownicy
 • Content Count

  830
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

68 Neutralny

Audiostereo

64

Bocznica

4

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audio, modelarstwo redukcyjne i turystyka rowerowa.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4035 profile views
 1. Mam do sprzedania cewki "Wax-Coil" firmy Jantzen Audio. Cewki są w parach, cena za sztukę. - cewka 1,35mH - 67,= Pln/sztuka, - cewka 3,0mH - 99;= Pln/sztuka, - cewka 4,0mH - 116,=Pln/sztuka, Cewki w stanie Mint. Mocowałem i lutowałem je bowiem tak by jak najmniej ingerować w wąsy. Chciałem zachować je w stanie praktycznie fabrycznym przed docelowym montażem. Zastąpiłem je innymi większymi bo u mnie dał bardziej oczekiwany przeze mnie rezultat. Koledzy używają tych i są z nich bardzo zadowoleni. Skala zmian w moim odczuciu nie mniejsza niż zmiana kondensatora. Poprawia się rozd
 2. Słowianin, wizyta u pana Andrzeja powinna być obowiązkowym punktem programu. Jeśli nie miałeś wcześniej styczności z tym gramofonem to warto się z panem Andrzejem spotkać i porozmawiać. Wszystko Ci pokaże i powie, to bardzo sympatyczny człowiek i dowierz się wszystkiego i omówisz ewentualnie szczegóły i oczekiwania w stosunku do jego wykonania. Ważne byś wiedział jaką wkładkę zamierzasz na nim zawiesić.
 3. Kserokopiarka ale czego? Pracy realizatora, grania na żywo? Przy okazji nie nazwał bym sprzętu Accuphase'a i chyba żadnego innego, drutem ze wzmocnieniem. Generalnie to ten "drut" to taki święty graal. Każdy audiofil go szuka tylko dla każdego jest czymś innym.
 4. Jeśli ktoś jest zainteresowany to została ostania para. Dwie poszły w niecałe 1,5 tygodnia. Kto je kupił? Osoby, które taki IC mają lub go znają, bo kiedyś go miały.
 5. Mam do sprzedania doskonały interkonekt RCA - Stereovox HDSE. Długość kabli 1 metr. Stan kabelków bardzo dobry - 100 % sprawne. Bardzo równe z ładną perlistą górą pasma. Był to mój główny interkonekt w systemie do łączenia źródeł. Cena: 850,= Pln + koszty wysyłki.
 6. Mam do sprzedania doskonały interkonekt RCA - Stereovox HDSE. Długość kabli 1 metr. Stan kabelków bardzo dobry - 100 % sprawne. Bardzo równe z ładną perlistą górą pasma. Był to mój główny interkonekt w systemie do łączenia źródeł.
 7. Allmr, była możliwość zakupu bezpośrednio od producenta trzeba było brać, a nie teraz płakać. Takie są kolego realia i dystrybutor nie jest przedsiębiorstwem charytatywnym tylko chce też zarobić i utrzymać firmę. Na zakup Lampizatora też mało kto w naszym kraju może sobie pozwolić, ale rynki zbytu ma w bogatszych krajach.
 8. Piterski

  Luxman CL36

  To jest preamp produkowany tylko na rynek Japoński i posiada oryginalny transformator. Tak więc napięcie zasilania wynosi: 100V 50/60 Hz 75W.
 9. Mam do sprzedania japoński preamp lampowy Luxman CL-36. Informacje techniczne o tym preampie znaleźć można tu: https://audio-database.com/LUXMANALP...mp/cl36-e.html Mój egzemplarz posiada dodatkowo drewnianą skrzynkę i ze trzy lata temu poddany był kompleksowemu przeglądowi u sprawdzonego zawodowego elektronika. Zaufany człowiek, który zna się na rzeczy. Poprawił wszelkie luty i wymienił kondensatory elektrolityczne w sekcji zasilania. Ze względu na temperaturę były bowiem już na wykończeniu. Japoński urzytkownik bowiem wsadził go w jego metalowym body do skrzynki i wtedy preamp nie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.