Jump to content

Piterski

Użytkownicy
 • Content Count

  788
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audio, modelarstwo redukcyjne i turystyka rowerowa.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3082 profile views
 1. pmcomp, KAiM też poszerzył swój repertuar o analogowe nośniki, ale bardziej wysublimowane niż kaseta magnetofonowa 😉
 2. Piterski

  stolik audio + tv

  U mnie również się blaty nie wypaczyły jak były równe, tak są nadal.
 3. Wprawdzie nie jestem już w klubie użytkowników AdFontesa ale gratuluje zadowolenia z nowego nabytku. Może kolega wstawi jakieś zdjęcia. U mnie ten gramofon też przykuwał uwagę nawet osób postronnych nie mających pojęcia o Hi-Fi. Jeśli coś mogę doradzić to nie trzymaj go w miejscu nasłonecznionym żebyś nie miał problemów z fornirem. Ps. Przy okazji doże grono użytkowników wie, że można sobie sprawić do niego sterownik. Nie dawno się dowiedziałem, że ma się pojawić lub już jest dostępne nowe ramię.
 4. Co tydzień się spotykamy regularnie niezależnie od tego czy mamy coś do przetestowania. W końcu to jest KAiM i muzyki też słuchamy 😊
 5. Jacek żałuj, że wczoraj nie przyjechałeś do klubu.
 6. Bo brzmienie ma naprawdę przyzwoite lub nawet bardzo dobre. Słuchałem DIV mojego kolegi i mimo tych rewelacji jakie u niego zaobserwowałem to czuło się potencjał. Sam mam lampowe preamp Luxmana CL36 i sobie chwalę za brzmienie właśnie.
 7. Mój kolega tęż nie był z prób z bocznikowaniem zadowolony, a ja się na taką próbą zastanawiam.
 8. Zapytałem go czy mu nie wstyd, a Ty to podciągasz pod osobiste wycieczki? Masz racje wydaj prawie 4 tys, a potem sam się z tym bujaj. Ostrzeżenie dotyczyło właśnie wyrobów z pod ręki Adama. Może ja też powinienem Twój post zgłosić pod osobiste wycieczki bo co mają znaczyć te słowa ... ich wydźwięk jest bardziej prostacki niż to co ja napisałem bezpośrednio do Mc. Gwoli wyjaśnienia nie wydałem na szczęście żadnej kasy na produkty Adama i po tej historii tego nie zrobię. Gdyby się potrafił zachować to tego smrodu by nie było. No to szumiał i brumił 50Hz równocześnie, a sterowanie potencjometrem głośności dokładało kolejne efekty specjalne.
 9. Kolega powyżej dał namiary do wątku gdzie to wszystko jest opisane.
 10. Raz już zostałem posądzony na tym forum o to, że mam co najmniej dwa konta. Udało mi się przekonać administracje, że tak nie jest ale widocznie jakaś osoba z uprawnieniami prowadzi swoista wojenkę z moimi wpisami. Dlaczego nie mam zielonego pojęcia. Nie jestem z branży nikogo nie hejtuje i nie robię zadym. Urządzenia, które sprzedał Adam były robione osobiście przez niego we wszystkich występują podobne problemy, których konstruktor nie potrafił usunąć. Tak więc jak ktoś chce zainwestować swoje pieniądze w ten projekt dobrze by zdawał sobie sprawę z tego, że jest on obarczony wadami, które nie wynikną z braku umiejętności składającego. Ja nie chciał bym utopić w ten sposób swoich pieniędzy dlatego ostrzegam, że w tym projekcie są babole, których do dziś nie udało się usunąć.
 11. Miflex jest niezły nie użyłem ich w zwrotnicy ze względu na bardzo wysoki koszt. CMR jest bardzo równy a ja mam cewki taśmowe w wosku i troszkę by się to przydało delikatnie docieplić. Czy to nie za dużo? Czytałem gdzieś o wielkościach 0,1 lub 1%.
 12. Jakiej wielkości (%) próbować bocznik by pojemność nie wpłynęła mocno na filtr?
 13. Co do bocznikowania kondensatorów opinie są podzielone. Zastanawiam się czym można by dosycić średnicę na kondensatorach Clarity Cap CMR. Jakie kondensatory na bocznik zastosować?
 14. Możesz wstawić zdjęcie tego rezystora i napisać kilka słów o różnicy w stosunku do Duelunda?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.