Jump to content

Maniol

Użytkownicy
 • Content Count

  304
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutralny

Metody kontaktu

 • GG
  12651782

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4487 profile views
 1. Jeżeli mogę, dla mnie rewelacja, słucham i słucham. Jeżeli chodzi o soft to chyba Pico Player najbardziej mi przypasował (ale TRANSPORTPI ponoć bez Maliny też może grać)
 2. Nie próbowałem bez reclocera. Allo gra bardzo odchudzonym dźwiękiem w porównaniu z tą nakładką , pojawiło się więcej basu (kontrolowanego) i dźwięk się jak to mówią wypełnił oraz nabrał mięsa
 3. Mam i używam wraz z Fifopi (wymienione zegary) mam porównanie do USBridge standard. Na początku było za dużo muzyki w muzyce( cytat z Amadeusza) gram po coax(bnc) lub I2c dla mnie bardzo dobrze
 4. Maniol

  Fostex TH610

  Słuchawki używane w bardzo dobrym stanie technicznym, drobne ślady użytkowania. Komplet opakowań i dokumentów. Fotki na priv.
 5. TX2575 249R00 0.05% = $23.40 each Fed Ex: $38.50 Processing fee: $5.22 z Texas Components Corp. panowie celnicy też swoje wzięli ale warto
 6. Warto ! U mnie grają 2 tydzień , zmiany na poziomie wymiany zegara😃 . Tylko że drogo.
 7. Sorry , takie właśnie wlutowałem, kupione na audiophonics.
 8. Yes, takie same ostatnio lutowałem w Ian Canada Fifopi 45 i49 MHz i też robią super robotę .
 9. Crysteka, był stres przy wymianie ale naprawdę warto.
 10. Jeżeli zmiany in plus są na podobnym poziomie jak wymiana zegara to będę wymieniał, tylko mam jakieś problemy z jednoznacznym namierzeniem sklepu.
 11. Jeżeli są na podobnym poziomie jak wymiana zegara to będę wymieniał, tylko mam jakieś problemy z jednoznacznym namierzeniem sklepu.
 12. Może komuś został komplet rezystorów I/V z Texas Instruments do LKSa03. Pozdr.
 13. Na Sparky są inne wersje softu (volumio) Moode nie ma w ogóle
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.