Jump to content

Maniol

Użytkownicy
 • Content Count

  306
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Neutralny

Metody kontaktu

 • GG
  12651782

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4914 profile views
 1. Odtwarzacz w bardzo dobrym stanie, używany w domu w pokrowcu i z folią ochronną . Cena do negocjacji. Pozdrawiam. Manfred.
 2. Sprzedam używany zestaw USBbridge firmy Allo. Czarna obudowa akrylowa. W zestawie zasilacz fabryczny, karta Micro SD 8GB.
 3. Jeżeli mogę, dla mnie rewelacja, słucham i słucham. Jeżeli chodzi o soft to chyba Pico Player najbardziej mi przypasował (ale TRANSPORTPI ponoć bez Maliny też może grać)
 4. Nie próbowałem bez reclocera. Allo gra bardzo odchudzonym dźwiękiem w porównaniu z tą nakładką , pojawiło się więcej basu (kontrolowanego) i dźwięk się jak to mówią wypełnił oraz nabrał mięsa
 5. Mam i używam wraz z Fifopi (wymienione zegary) mam porównanie do USBridge standard. Na początku było za dużo muzyki w muzyce( cytat z Amadeusza) gram po coax(bnc) lub I2c dla mnie bardzo dobrze
 6. Maniol

  Fostex TH610

  Słuchawki używane w bardzo dobrym stanie technicznym, drobne ślady użytkowania. Komplet opakowań i dokumentów. Fotki na priv.
 7. TX2575 249R00 0.05% = $23.40 each Fed Ex: $38.50 Processing fee: $5.22 z Texas Components Corp. panowie celnicy też swoje wzięli ale warto
 8. Warto ! U mnie grają 2 tydzień , zmiany na poziomie wymiany zegara😃 . Tylko że drogo.
 9. Sorry , takie właśnie wlutowałem, kupione na audiophonics.
 10. Yes, takie same ostatnio lutowałem w Ian Canada Fifopi 45 i49 MHz i też robią super robotę .
 11. Crysteka, był stres przy wymianie ale naprawdę warto.
 12. Jeżeli zmiany in plus są na podobnym poziomie jak wymiana zegara to będę wymieniał, tylko mam jakieś problemy z jednoznacznym namierzeniem sklepu.
 13. Jeżeli są na podobnym poziomie jak wymiana zegara to będę wymieniał, tylko mam jakieś problemy z jednoznacznym namierzeniem sklepu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.