Jump to content

donsalieri

Użytkownicy
 • Content Count

  213
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

72 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

781 profile views
 1. donsalieri

  Focal Astral

  Myślę że chodzi o porównanie jakości dzwieku z bardziej dostępnymi cenowo i popularnymi amplitunerami typu Arcam czy Anthem czy nawet Onkyo RZ, Yamaha Aventage, Denon Q21 słyszałeś tego Focala? Wart jest swojej ceny?
 2. nie ma co sie oszukiwać, nie ma dobrego kina bez suba, a najlepiej dwóch :)) Tak jak i bez atmosa - ale to docenią tyko ci co usłyszeli dobrze ustawiony i skalibrowany zestaw, a nie nakładki odbijanki 😉
 3. Kolory to rzecz gustu, skoro tak pomalował to znaczy że dla niego jest pięknie i o to chodzi, wielu chciało by mieć taki pokój tylko do celów filmowych. Bardziej bym zwrócił uwagę na akustykę tego pomieszczenia, jak autor zamierza je "ustroić" akustycznie oprócz dywanu czy wykładziny.
 4. da radę, u mnie gra podłączony do ampli i w kinie i w stereo, Dużo zależy od jego ustawienia i kalibracji- oczywiście jego bas nie jest tak szybki jak suba zamkniętego ale za to jaki potężny :) wszystko zależy co komu pasuje, dla mnie jakość jego basu jest wystarczająca.
 5. Popieram, do kompletu przydłaby się też sprawny moderator przenoszący do takiego wątku nie związane z tematami posty, które nie są związane z tematem a dotyczą i coś wnoszą do dyskusji o audio, reszte do kosza i git :)
 6. Super grają :) na mysl mi przyszedł moze troche lagodniejszy Chieli Minucci
 7. Ojejj moja Magda i jej Świerszcz koncertujący jesiennie
 8. No prawda że (chyba) nikt nie był i nie wie jak gra Twój znakomity sprzęt, jednak sam go postawiłeś na dość wysokim piedestale pisząc: " śmiem twierdzić, że mam raczej lepszy sprzęt niż większość tu piszący" więc ja stwierdzam że mam gorszy niestety. 😞 smutno mi.
 9. Mam kilka płyt zwykłych CD Kitaro, niestety (lub stety) pochłonął mnie świat muzyki wielokanałowej a tam odkryłem jego płytę wydaną w DTS 5.1 - Sacred journey of Ku Kai vol.1, i to jest majstersztyk realizacji dzwięku, czy ktoś słyszał jeszcze podobne wydania jego płyt?
 10. Kitaro dla relaksu najlepszy, mój typ to Tenku A jeśli ma ktos sprzet wielokanałowy to z pewnoscią doceni płytę wydaną w DTS 5.1 polecam
 11. Wykladzina co prawda zlikwiduje poglos- ale wytłumi wysokie częstotliwości a zostawi resztę psując równowagę tonalną, to chyba się nazywa przetlumienie, poza tym kurzy się, ja bym nie dawał. Lepiej zastosować estetyczne panele rozpraszajace a w narożnikach absorbery basowe.
 12. Lepiej byś zadał to pytanie na forum STEREO, tu jest forum KINO DOMOWE i ci od stereo rzadziej zaglądają, niekórzy wcale. No i każdy z wymienionych wyżej zagra troche inaczej, i każdy ma dobre opinie, zależy co komu pasuje ,może wybrałbyś sie gdzieś do salonu audio i posłuchał? wg mnie- nr.1 Nad326 nr.2 Onkyo TX-8250 nr.3 Yamaha A-S501
 13. Na niedosyt bassu w elektronice polecam Wolne Loty Bilińskiego
 14. Był bardzo autentycznie grającym aktorem, zero sztuczności, grane przez niego role ogląda się z przyjemnością. Po prostu profesjonalista. RIP
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.