Jump to content

donsalieri

Użytkownicy
 • Content Count

  289
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

151 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2083 profile views
 1. Dzięki za informacje, Yamaha jest ciekawa ze względu na kalibrację i multimedia :) Jednak HDMI chyba będzie potrzebne do połączenia z TV ewentualnie jakis Box na androidzie Czy Marantz posiada w swojej ofercie taki ampli stereo z kalibracją i multimediami? Nad Nadem pomyślę, chyba trzeba by sie wybrac na odsłuch, tylko czy przy głośnikach inceiling odsluch cos da? Zaden sklep chyba ich nie ma zainstalowane
 2. Tak masz rację- do takich głośników potrzebny będzie subwoofer, więc uwzględnimy go w planach. A jaki amplituner lub ewentualnie wzmacniacz+streamer byś polecał oprócz tej yamahy?
 3. Potrzebny jest zestaw do salonu, do muzyczki stereo, koszt całości ok.10-max12tyś zł. - Ampli z rozbudowanymi możliwościami multimedialnymi, Tidal Spotify AirPlay itp, -Głośniki muszą być niewidoczne, w ścianie w zabudowie g-k więc typu Inceiling, tak aby widoczne były wyłącznie maskownice. natomiast dzwiękowo jak najlepsze do stereo Dajcie jakieś typy dobrego sprzętu w tej cenie, sprzęt musi być nowy.
 4. No coś w tym jest, vipy lubią te "kluby biznesmena" które są otwarte w godzinach pracy Martina ?
 5. Martin, Gra o Tron w Atmosie wymiata, obraz również świetny, to must have na proju :) Jeszcze Mandalorianin sie tez nadaje na duzy ekran zarówno dzwiekowo jak i obraz
 6. Dużo lepiej :) jeszcze dywanik jakis shaggy grubszy na podłogę bym położył
 7. Mój 115sw po wpięciu kabla Y dostał więcej energii :) i wyrażnie zagrał mocniej, ale wiadomo że to tzw moc pozorna- trzeba zmniejszyc lekko gain i sie uspokoił :) ale samopoczucie lepsze :) a tak btw to chyba kolega JVC swój sprzet zeby miec na ratę wyprzedaje i jeszcze chce zarobić :))) 19tys za pb2000pro haha [Hidden Content]
 8. Nie przejmuj się, masz bardzo ładną stylową szafkę, Warmstone tak pisze po prostu z zazdrości ? Rozstaw szerzej kolumny i będzie ok, różnice gustu są normalne, ci co krytykują niech pokażą swoje, zobaczymy jakie będą reakcje
 9. ja 300h w pół roku, ale coraz wolniej te godziny sie nabijają ? mysle ze 500 po roku bedzie
 10. No nie wiem jak to brzmi u ciebie, ale u mnie po dołożeniu tyłów znacznie poprawiła się scena dźwięku, w filmach bardzo dużo dzieje się z tyłu więc już z pewnością nie wrócę do konfiguracji 5.1 A czekaj, dwa metry od siebie czyli pomiędzy głośnikami a ty masz mniej niż metr od uszu, czy dwa metry od siebie czyli od twoich uszu a głośniki razem 4 metry? A na razie to ze za chwilę coś zmienisz czy na razie ze gdzieś idziesz? ?
 11. Lubią siedzieć w pierwszym rzędzie w kinie ? a tak serio to rozumiem ze zostało to wymuszone szafką, gramofon tez gdzies musiał stanąć i tak zostało :)
 12. Kraftwerk oczywiście też mam, wersję dwuplytową blu ray, świetny mi Atmos referencyjny
 13. Booka Shade, housowa elektronika- dość trudna lecz ma swoją realizację wielokanałową, polecam wypróbować
 14. Booka Shade, niemiecki zespół grający niezałatwy house- elektronik, ale znalazłem realizację w Atmos i realizacja dżwięku stoi na wysokim poziomie, tu każdy głośnik ma co robić :)
 15. Komplet to komplet, wizualnie i dźwiękowo będzie jak należy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.