Jump to content

donsalieri

Użytkownicy
 • Content Count

  282
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

150 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1851 profile views
 1. Nie przejmuj się, masz bardzo ładną stylową szafkę, Warmstone tak pisze po prostu z zazdrości 😉 Rozstaw szerzej kolumny i będzie ok, różnice gustu są normalne, ci co krytykują niech pokażą swoje, zobaczymy jakie będą reakcje
 2. ja 300h w pół roku, ale coraz wolniej te godziny sie nabijają 😉 mysle ze 500 po roku bedzie
 3. No nie wiem jak to brzmi u ciebie, ale u mnie po dołożeniu tyłów znacznie poprawiła się scena dźwięku, w filmach bardzo dużo dzieje się z tyłu więc już z pewnością nie wrócę do konfiguracji 5.1 A czekaj, dwa metry od siebie czyli pomiędzy głośnikami a ty masz mniej niż metr od uszu, czy dwa metry od siebie czyli od twoich uszu a głośniki razem 4 metry? A na razie to ze za chwilę coś zmienisz czy na razie ze gdzieś idziesz? 😉
 4. Lubią siedzieć w pierwszym rzędzie w kinie 😉 a tak serio to rozumiem ze zostało to wymuszone szafką, gramofon tez gdzies musiał stanąć i tak zostało :)
 5. Kraftwerk oczywiście też mam, wersję dwuplytową blu ray, świetny mi Atmos referencyjny
 6. Booka Shade, housowa elektronika- dość trudna lecz ma swoją realizację wielokanałową, polecam wypróbować
 7. Booka Shade, niemiecki zespół grający niezałatwy house- elektronik, ale znalazłem realizację w Atmos i realizacja dżwięku stoi na wysokim poziomie, tu każdy głośnik ma co robić :)
 8. Komplet to komplet, wizualnie i dźwiękowo będzie jak należy
 9. Przyklej tam same osłonki głośników i wszyscy będą myśleli ze masz Atmosa z sześcioma głośnikami ☺
 10. Jak masz pomieszczenie to działaj, spełniaj marzenia ☺
 11. Nie mierzone, na sufit jest ok żadnych zniekształcen nie słyszę, ale na sorroundach już więcej się dzieje i tu z pewnością dostosowanie obudowy do głośnika byłoby potrzebne, zależy też od zastosowanego głośnika i jego wymagań co do obudowy.
 12. U ciebie burz super to wygląda, w tym roku remont zrobię i taki właśnie sufit obniżony zrobię jak ty masz, z miejscem na oswietlenie no i oczywiście 4 głośniki :))
 13. Też mając taki stały sufit musiałem zrobić skrzynki z płyty MDF, moje troche profilowane
 14. Tysiaka to może nie ale z 500 z pewnością. Ten model Epsona dobrze schodzi z półek wręcz czasem trzeba na niego czekać wiec sprzedawcy az tyle nie opuszczają. Jednak przy zdecydowanym kliencie i jeszcze np kabel i ekarn to upusty rosną :)
 15. No i te płytę Yello dziś słucham, naprawdę robi wrażenie jakość super mix Atmos bezbłędny
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.