Jump to content

marcin321

Użytkownicy
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

292 profile views
 1. A może ktoś chciałby pozbyć się A-S1000?
 2. Cześć. A porównywał ktoś dźwięk tańszej serii np. Yamaha A-S700/701/801 z A-S1000? Czy to podobne granie?
 3. Kupię wzmacniacz Yamaha w bdb stanie.
 4. Kupię taki wzmacniacz naim w dobrej cenie.
 5. 1. Kable mają wpływ na brzmienie. 2. Ale nie kupowałbym kabli audiofilskich marek. Czemu oni nie mogą zrobić jednego dobrego modelu tylko mają 15 w swojej ofercie? Biznes..., te tańsze celowo degradują dźwięk po to byś kupił później te droższe itd. Cała tajemnica i tyle w tym temacie.
 6. Chyba nie odkryje ameryki jeśli powiem, że harbeth na swój sposób "upiększa", "zaokrągla" dźwięk i może to właśnie spendor jest jeszcze bardziej naturalny, nie wiem tego.
 7. Mam P3 i jestem mega zadowolony, ale ciekawy Spendora którego nie słyszałem po prostu. Jeśli Ty również nie słyszałeś S3/5R2 to z całym szacunkiem mowa o Radial niewiele dla mnie zmienia, a wokół harbetha stworzył się jakiś kult którego nie ma wśród spendora i dlatego te paczki wydają mi się niedoceniane. Cóż, muszę posłuchać gdzieś. Pozdrawiam.
 8. Pisałem już w klubie spendora, ale ten klub ma znacznie większą popularność. Czy któryś z kolegów porównywał brzmienie najmniejszych Harbeth p3esr ze Spendorami s3/5R2? Jak bardzo są podobne lub różne od siebie? Posiadam P3ESR i zastanawiają mnie te Spendory bo mam wrażenie, że są niedoceniane, ale nie słyszałem ich niestety.
 9. Porównywał ktoś brzmienie najmniejszych harbeth p3esr ze spondorami s3/5R2?
 10. No muszę czegoś posłuchać bo nie wiem jakich zmian mogę się spodziewać. Mam wzmacniacz rega i kolumny harbeth które grają słodko na średnicy, czasem myślę, że może nawet zbyt słodko i dźwięk mógłby być bardziej dobitny na górze itp. Nie wiem jakie zmiany dobry dac może wprowadzić względem wbudowanego.
 11. Ale nie wierzę, że nie wprowadzą czegoś w zamian. To byłoby dziwne. Ile trzeba dać za DAC'a który już zrobi słyszalną różnicę w porównaniu do wbudowanego?
 12. Nie, kabel kupiony mam oddzielnie. Używam teraz po analogu i jest bardzo dobrze i zastanawiam się jakie zmiany wniósłby zewnętrzny DAC powiedzmy do 1.5k np. rega dac lub xiang sheng. Bo mam wrażenie, że wszyscy z marszu inwestują w DAC do chromecast bo przecież wbudowany tak tani nie ma prawa dobrze grać, a zmiana może i jest ale chyba nie jakaś duża. Mam rację czy nie?
 13. Ciekawa jaka różnica brzmienia w porównaniu do p3esr.
 14. A ma ktoś porównanie jaka jest różnica w jakości dźwięku w połączeniu chromecasta analogiem do wzmacniacza vs chromecast->zewnętrzny dac->wzmacniacz?
 15. Kiedy będzie można spodziewać się jakiegoś info o Falconach?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.