Jump to content

marcin321

Użytkownicy
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

956 profile views
 1. Kupię wzmacniacz Rega Elex-R w bdb stanie. Cena do ustalenia.
 2. Alan chyba trochę stał się ofiarą powiedzenia "lepsze jest wrogiem dobrego". Mam wrażenie, że w ostatnich latach Harbeth miał się coraz lepiej, ale również więcej marketingu w tym wszystkim. Coraz to nowe serie. Na siłę próbuje zmienić coś w swoich kolumnach, a najłatwiej właśnie to osiągnąć robiąc brzmienie "efektowne" w krótkich odsłuchach, czyli jakieś podkreślenie skrajów pasm i wtedy rzeczywiście na chwilę wydaje się oooo one grają lepiej niże te starsze. Ale to jest często złudne. W ogóle nie przemawiają do mnie te wszystkie serie anniversary, jeśli już niech będzie to limitowany czasowo
 3. Dokładnie. Mam VanDamme Black i Hi-Fi. Bardzo dobre kable, ale jednak grają dociążoną średnicą i w moim systemie było trochę zbyt "nudno" i bas jakby słabo kontrolowany co przy Harbeth nie pomagało. Ogólnie każde kable a w szczególności te egzotyczne działają mniej lub bardziej jak tone controls.
 4. marcin321

  Pro-Ject DAC Box S FL

  Kupię taki DAC jak w tytule. Cena do uzgodnienia
 5. Czy swoje wacniacze Rega macie cały czas włączone? Czy slyszycie rożnice w brzmieniu względem wzmacniacza dopiero włączonego?
 6. Witam klubowiczów, Jeśli ktoś miałby 5si na sprzedaż to proszę o wiadomość prywatną.
 7. A gdzie kupowałeś takie ażurowe standy?
 8. Jasna sprawa. Zmiennych jest sporo. Ale są legendarne marki które trzymają się korzeni jak np. Tannoy i w większości swoich kolumn mają papierzaki. Niektórzy uważają, że prawdziwe granie to tylko z 12 calowego papieru. Wtedy na myśl od razu przychodzą stare konstrukcje. Dziś modne są wąskie słupki często z hiper, super technologią, ale czy rzeczywiście to postęp w dźwięku? Chodzi mi o jak najbardziej naturalne brzmienie.
 9. Witam, Czy znacie współczesne konstrukcje które pomijając czasem bełkotliwy marketing wciąż używają z powodzeniem papierowej membrany nisko-średniotonowej? Czy mają one jakiś swój charakterystyczny dźwięk względem innych np. polipropylenowych, czy innych bardziej popularnych dziś? Zapraszam do dzielenia się swoimi doświadczeniami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.