Jump to content

marcin321

Użytkownicy
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

482 profile views
 1. Kupię Naim 5si w bardzo dobrym stanie. Jeśli masz taki na sprzedaż proszę o kontakt mailowy
 2. Witam klubowiczów, Jeśli ktoś miałby 5si na sprzedaż to proszę o wiadomość prywatną.
 3. A gdzie kupowałeś takie ażurowe standy?
 4. Jasna sprawa. Zmiennych jest sporo. Ale są legendarne marki które trzymają się korzeni jak np. Tannoy i w większości swoich kolumn mają papierzaki. Niektórzy uważają, że prawdziwe granie to tylko z 12 calowego papieru. Wtedy na myśl od razu przychodzą stare konstrukcje. Dziś modne są wąskie słupki często z hiper, super technologią, ale czy rzeczywiście to postęp w dźwięku? Chodzi mi o jak najbardziej naturalne brzmienie.
 5. Witam, Czy znacie współczesne konstrukcje które pomijając czasem bełkotliwy marketing wciąż używają z powodzeniem papierowej membrany nisko-średniotonowej? Czy mają one jakiś swój charakterystyczny dźwięk względem innych np. polipropylenowych, czy innych bardziej popularnych dziś? Zapraszam do dzielenia się swoimi doświadczeniami.
 6. U szwagra w innym pokoju, z inną akustyką... tu masz odpowiedź na twój problem. Ludzie przeceniają różnice grania wzmacniaczy.
 7. Czy ktoś z okolic Warszawy posiada może Spendor s3/5R2?
 8. A może ktoś chciałby pozbyć się A-S1000?
 9. Cześć. A porównywał ktoś dźwięk tańszej serii np. Yamaha A-S700/701/801 z A-S1000? Czy to podobne granie?
 10. 1. Kable mają wpływ na brzmienie. 2. Ale nie kupowałbym kabli audiofilskich marek. Czemu oni nie mogą zrobić jednego dobrego modelu tylko mają 15 w swojej ofercie? Biznes..., te tańsze celowo degradują dźwięk po to byś kupił później te droższe itd. Cała tajemnica i tyle w tym temacie.
 11. Chyba nie odkryje ameryki jeśli powiem, że harbeth na swój sposób "upiększa", "zaokrągla" dźwięk i może to właśnie spendor jest jeszcze bardziej naturalny, nie wiem tego.
 12. Mam P3 i jestem mega zadowolony, ale ciekawy Spendora którego nie słyszałem po prostu. Jeśli Ty również nie słyszałeś S3/5R2 to z całym szacunkiem mowa o Radial niewiele dla mnie zmienia, a wokół harbetha stworzył się jakiś kult którego nie ma wśród spendora i dlatego te paczki wydają mi się niedoceniane. Cóż, muszę posłuchać gdzieś. Pozdrawiam.
 13. Pisałem już w klubie spendora, ale ten klub ma znacznie większą popularność. Czy któryś z kolegów porównywał brzmienie najmniejszych Harbeth p3esr ze Spendorami s3/5R2? Jak bardzo są podobne lub różne od siebie? Posiadam P3ESR i zastanawiają mnie te Spendory bo mam wrażenie, że są niedoceniane, ale nie słyszałem ich niestety.
 14. Porównywał ktoś brzmienie najmniejszych harbeth p3esr ze spondorami s3/5R2?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.