Jump to content

Krzaku666

Branża
 • Content Count

  1687
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

85 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Sklep

Recent Profile Visitors

471 profile views
 1. W internecie to nawet się to ociera o wszechświaty równoległe : D W rzeczywistości ludzie kupują sprzęt, podłączają i słuchaja sobie muzyki.
 2. No to kup Zensory 😉 Zważ na to że tu na forum każdy problem urasta do rangi kosmicznej i zmierza donikąd.
 3. Trochę, je musisz odsunąć, to może faktycznie jest argument za Zensorami.
 4. Wszystkie gry na konsoli są w DTS 5.1 , wszystkie filmy na Netflixie w DD+ 5.1, to ciekawe że brzmią lepiej w płaskim stereo. Faktycznie sytuacja specyficzna. Idź do Media Markt, kup Odtwarzacz Blu-ray Sony UBP-X800, przetestuj sprawę, masz 30 dni na zwrot.
 5. Ale w PS4 masz coś nie tak z obrazem? Musiałbyś kupić odtwarzacz UHD 4K i kupować filmy 4K za 150zł, ale to jak wiadomo ślepa uliczka. Żaden poważniejszy producent już nawet odtwarzaczy nie produkuje, te tanie też już z rynku znikają. O czymś to chyba świadczy [emoji6] Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 6. To Oberony 5 są w tej okolicy cenowej :) Jakieś powiedzmy 600zł droższe od Zensor 5 Pamiętaj że Zensor nie jest już od dawna produkowany, na rynku są już ostatnie sztuki, jak chcesz to mam jeszcze chyba dwie pary, jedne w orzechu a drugie chyba czarne.
 7. Skoro oglądasz dwa filmy w miesiącu i masz już dwa odtwarzacze BD które dodatkowo wiele więcej potrafią to nie widzę w tym sensu :)
 8. Właśnie sobie słucham Oberonów 5, lepsze i ładniejsze 🙂
 9. Z takich lepszych jeszcze Marantz MCR612
 10. Myślę że w Polsce będzie podobnie, wątpię czy gdzieś jest sklep gdzie mają arsenał projektorów do porównania w podziemnym bunkrze 😉 To niszowy temat i nie opłacalny,
 11. To kup Chromecast Audio, wepnij w Dac Magic i masz za 100zł z głowy :)
 12. A jaki masz teraz sprzęt ?
 13. Masz małe pomieszczenie, kup te Zensory 5, to model znikający więc jest w dobrej cenie :)
 14. Strona oficjalna podaje 4-8 -> http://www.coral-indianaline.com/nota/?lang=en
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.