Jump to content

micwoj

Użytkownicy
 • Content Count

  1874
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

315 Dobry

Audiostereo

210

Bocznica

105

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2391 profile views
 1. To w takim razie wytłumacz mi: "Nie ma nic piękniejszego, jak o zmierzchu wypatrzeć z ambony słodką sarenkę śród polnego kwiecia, wziąć ją w krzyż celownika (sorry, za dużo poezji, dzisiaj w moim Swarovskim to już czerwona kropka 🙂 ) i... BANG!!!" Poza tym rozumiem dla mięsa. Ale co robi ta cała otoczka? Te spotkanka towarzyskie na polowanku? Jak chcę załatwić sobie coś do jedzenia to idę i załatwiam, a nie zmawiam się z koleżkami i nie chwalę się wszystkim ile to mi się udało utłuc. Chwalę się tą kiełbasą czy innym gulaszem. Reszta to patologia i "erzac polowania na ludzi".
 2. [Hidden Content] To nie twoje?
 3. No widzisz, a zamiast myśliwstwo powinno być bezmyślistwo 😉
 4. Lubie, lubię. Chociaż fakt że nie znoszę ich zbierać. Wolę jak ktoś robi to za mnie. Grzybów, malin truskawek itp itd też nie. Jakoś zbieractwo nigdy mi nie podchodziło. Jakoś z chodowlą nie mam mentalnych problemów takich jak z myśliwstwem. Co innego jest zabijać w celach użytkowych, co innego jest upatrywać w zabijaniu przyjemności. IMO to jest chore i spaczone.
 5. Nogi z d... powyrywać za sam pomysł tego "myślistwa" bezmyślnego. Zabijanie dla zabawy. I te kretyńskie teoryjki że chronią cokolwiek? Jak chcą chronić i podokarmiać to nic nie stoi na przeszkodzie, ale czemu przy okazji strzelać? Jak głodny to do sklepu, a nie do lasu. P.S. Czester, a na zdjęciu z facebuka tym rowerem w błocie po pachy to ty brodzisz? Się zastanawiam zazdrościć czy współczuć 😉
 6. Ja wiem i rozumiem że to musi być lek krojony na rodzaj raka i pewnie nawet na konkretną osobę. Ale do tej pory nie powstała jakaś automatyka pozwalająca na opracowanie takiego indywidualnego leku. No bo załóżmy taki scenariusz: dowiadujesz się że chorujesz. Jest kuracja która kosztuje powiedzmy pół miliona, ale daje 90% szansy na wyzdrowienie definitywne. Nie zapłacisz? Każdy zapłaci, weźmie kredyt, będzie pracował na trzy etaty ale zapłąci. Więc to byłby super interes dla firm. Ale na razie to nie istnieje. A szumu w prasie było mnóstwo.
 7. Polecana Focusrite Scarlett 2i2 chyba że szukasz czegoś taniej, to może być emu0202, chociaż to trochę generator problemów, ale do rozwiązania [Hidden Content] Cały wątek na ten temat: [Hidden Content]
 8. Normalny tryb przesyłania to przez windowsa. Zarówno ze spotify jak i innych aplikacji. I sampling rate jaki wysyłasz na dac jest taki jak w ustawieniach karty muzycznej w windowsie. W foobarze możesz ominąć mechanizmy windowsowe i wysyłać dźwięk ustawiając output na KS, Wasapi, asio itp (wymaga doinstalowania wtyczek do foobara) Więc w windowsie włącz wyższe ustawienia. Natomiast czy to co daje czy nie to już inna historia, zależy jak jest dac zbudowany. Z moich doświadczeń lepiej zwiększyć długość słowa, w drugiej kolejności częstotliwość. Częstotliwość lepiej jako wprost wi
 9. No.. Na razie to na szalkach petliera zmodyfikowali nieco komórki żeby stały się częściowo paramagnetykiem. Przywalić w głowę PEMem można i bez tego. Fakt, jest osiągnięciem że dokonali tego za pomocą odpowiednio skrojonego wirusa. Ale co innego jest włączyć prąd, co innego jest włączyć precyzyjnie w oczekiwanym fragmencie mózgu. Na razie encefalografu nie rozkodowali 🙂 Ale to jak zwykle. Tyle było zapowiedzi że jak rozkodujemy DNA to już tylko mały krok to hodowania ludzi, części zamiennych do przeszczepów itp. I co ? Tyle lat minęło a dalej nie radzimy sobie nawet z rak
 10. Co wysyłasz z Windowsa to masz. Widocznie w systemie masz właśnie takie próbkowanie ustawione. To jest niezależne od formatu w którym streamuje spotify.
 11. To daj równolegle po 2 lub 3, będziesz miał 5k albo 3k3. Chyba że jakieś highendy drogie 🙂
 12. Myślałem że i tak pod inne głośniki dasz inne fronty a te to tymczasówki. Skoro tak, to nie ma tematu.
 13. Zakładaj - to to samo co zmostkowanie. Ale w ogóle to podaj na to gniazdeczko RX 12V i zobacz czy się coś włączy, bo może być że owszem, ale niekoniecznie.
 14. No, te "maluchy" 12sto calowe wyglądają śmiesznie mało. Jednak wszystko jest kwestią względną 🙂 Wysokotonówka to już w ogóle ginie, a to przecież 10cm. Nie lepiej byłby gdybyś jednak przytulił wysokotonówkę ile się da do średniaka? To już nie ze względu wyglądu oczywiście. IMO ile się da zrobić akustycznie, będzie mniej do poprawiania filtrami.
 15. W tym wypadku to pułapka na brakeup z tego co pamiętam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.