Jump to content

monolithhh

Użytkownicy
 • Content Count

  327
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

76 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1116 profile views
 1. Tak, zauważyłem. Fajna opcja, nie jest to jeszcze to czego szukam (nigdzie nie mogę znaleźć Sprzedawców Glonów), ale miło mnie zaskoczyło. W koszyku miał wylądować Sun Ra i jego Sleeping Beauty, ale jest tylko mp3. Poprzeglądam inne linki. Z innej beczki - czy ktoś kupujemy Qobuz z PL (bez VPNa) - chodzi mi o pliki, nie subskrypcję?
 2. Dziękuję za wszystkie linki - mam Tidala, ale nie widziałem, że można w nim kupować płyty 🤔
 3. A czy ktoś wie może, czy są jakieś strony gdzie można kupić pliki polskich wykonawców? Np. Jan Ptaszyn Wróblewski? Może źle szukam, ale coś mi się zdaje, że lipton.
 4. W punkt i zgodnie z encyklopedyczną definicją. Oczywiście zawsze jest miło, gdy ze wzrostem ceny wzrasta jakość. I zapewne tak w wielu przypadkach jest - ale nie we wszystkich, czego przykładem są wymienione w tym wątku urządzenia tańsze, pakowane w inne obudowy. I to należy piętnować, a nie hi-end sam w sobie. Potrzeba prestiżu jest całkowicie naturalna i występuje na rynku zegarków, ubrań, samochodów etc.
 5. http://highfidelity.pl/@main-3106&lang= Na problemy z basem i krzykliwą górą.
 6. Finlandia. Nie, nie w płynie. Eero Koivistoinen Music Society - Wahoo!
 7. Nucleus - We'll Talk About It Later. Ależ to mi się podoba.
 8. Na słuchawkach The Fusion Syndicate ‎– The Fusion Syndicate
 9. Po ponad miesiącu obcowania z kolumnami, mogę dodać, że jestem oczarowany dźwiękiem. Nie wiem, czy moje następne kolumny to będą Tannoye, ale może to być bardzo prawdopodobne. DC6T SE świetnie znikają w pokoju, świetnie budują scenę i nie męczą przy długich odsłuchach. Czytałem, że mało w nich basu. Do łojenia może się i nie nadają, ale basu z Roksanem absolutnie mi nie brakuje, zwłaszcza na dobrze nagranych albumach. Jest naprawdę miło.
 10. Za oknem słota, a na kolumnach lądują kolejne perełki. Paradox - Drifting Feather.
 11. Te solo wyżej wyrywa z butów, moje ulubione wykonanie. A u mnie The Comet Is Coming – Trust In The Lifeforce Of The Deep Mystery
 12. Polskim jazzem fascynacji ciąg dalszy... Powiedzcie mi, czy zna ktoś płyty w stylu Zbigniew Lewandowski 1984? Mi przychodzi do głowy Laboratorium, ale chcę więcej i więcej. Niestety płyta niedostępna na CD...
 13. Jeden z moich ulubionych kawałków ever...
 14. Nie wnikam w Wasze animozje. Palazzo akurat śmieszny.
 15. Człowiek wpadł poczytać o muzyce, a okazuje się, że i tu rynsztok....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.