Jump to content

Jarek K

Użytkownicy
 • Content Count

  177
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

372 profile views
 1. A mnie przyszło do głowy dość przewrotne pytanie: czy jest w ogóle jakikolwiek sens pisać recenzje? Przecież odczucia każdego z nas są subiektywne, każdy z nas ma inne preferencje, u każdego z nas jest inny tor audio, inne pomieszczenie, inna percepcja, inny słuch - jest tak wiele składowych, które są różne i które wpływają na "recenzję", że aż się prosi sprowadzać wszystko do prostej informacji: "Pojawił się nowy model. Cena: X. Chętnych zapraszamy do odsłuchów i indywidualnej oceny." Czym innym jest rekomendacja znajomego, który powie "słuchałem ich, mogą Cię zainteresować, zwróć na nie uwagę", a czym innym wydawanie ostatecznych "werdyktów". Mam świadomość, że to wywraca dotychczasowy ład, ale być może w tym szaleństwie jest metoda. No chyba, że ktoś kupuje w ciemno tylko na podstawie czyichś recenzji, ale - biorąc pod uwagę koszty - to jest zwyczajnie głupota i taki klient może później podziękować sam sobie za ew. problemy.
 2. Zupełnie inne granie. Rhea gra zdecydowanie pełniej, szlachetniej, z większym polotem i klasą. To nie znaczy, że Hyperion+ są złe, wręcz przeciwnie. Po prostu dzieli je klasa różnicy na korzyść Rhea, ale polecam posłuchać osobiście i zdecydować, w konkretnym torze audio.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.