Jump to content

Rogdar

Użytkownicy
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

1 Neutralny

Audiostereo

1

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

642 profile views
 1. Dziękuję za odpowiedzi, wszystko jasne🙂
 2. Witam, nie mogę znaleźć za wiele info odnośnie kombinacji jak w tytule, wiem że można zamieniać 6sn7 z 12au7 ale 12ax7? Czy to bezpieczne?
 3. Witam, nie mogę znaleźć za wiele info odnośnie kombinacji jak w tytule, wiem że można zamieniać 6sn7 z 12au7 ale 12ax7? Czy to możliwe i bezpieczne?
 4. Co byś polecił zamiast a21 w cenie do 2500zł?
 5. Widać jakieś kompleksy masz czy coś bili cię w szkole albo ksiądz... Po co te nerwy. Nie lubisz nie kupuj. Napij się melisy lepiej ✌️👉🥯
 6. Haha zabawny jesteś. Kogo Ty tu chcesz przekonywać ✌️ nie trzeba mieć nie wiadomo jak wielkiego doświadczenia żeby docenić dźwięk sugdena. Widać to nie twój harakter brzmienia. Pobaw się lepiej klasą d albo czymś co gra neutralnie.
 7. Ostatnie zadanie zgadzam się z tobą, dużo zależy z jakimi kolumnami je zestawisz. Montaż niestety słaby. Z dobrze dobranymi kolumnami a21 potrafi grać niemal każdy gatunek b.dobrze. Pozdrawiam
 8. Miałem na tym wzmaku AP tempo 6 bdb wspominam:-)
 9. Tannoy Eaton też wart uwagi
 10. Jasne, kwestia gustu, grają tak że albo kochasz albo nienawidzisz, ja używam Heresy IV+subwoofery z ml219ia i a21 na przemian i to mój zestaw możliwe że forever?
 11. Niby czemu jaja? Mało watów potrzebują, z A klasą się bardzo lubią, dźwięk najwyższej próby, byle trafiły w gust i na dekady będą.
 12. Witaj, pomyśl też o Klipsch z serii heritage.
 13. Witam, może ktoś chętny na kupno Sugdena A21P? Miał zostać ze mną do końca jako zapasowy ale niedawno kupiłem mój wymarzony lampiak i warunek jest taki że muszę sprzedać Sugdena i Yaqin MS-300c?. Jako że miał być forever to pojechał na testy do Sugden UK i wymienili parę rzeczy żeby chodził na lata? Dodam że miałem kiedyś A 21al i A21P lepiej gra.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.