Jump to content

Mateusz Wielgos

Użytkownicy
 • Content Count

  347
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

44 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1066 profile views
 1. Witam Czy ktoś z kolegów posiada JBL L90 i mógłby napisać co nieco o brzemieniu? Zastanawia mnie fakt, że to dość duże pudła a wg specyfikacji bas kończy się na 70 Hz. Na basie głośnik 12 cali. Ile warto za nie dać? Pozdrawiam
 2. @Lech36 czy zechciał byś zajrzeć do karty i mi objaśnić ten temat ? mogę podesłać na mail
 3. To idąc dalej. Czy do tej końcówy bufor powinien być czy nie zawracać sobie tym głowy ?
 4. Z buforem to chodzi mi bardziej o teorie czy np. przez niedopasowanie impedancji końcówka nie nie będzie grała inaczej (np gorzej) albo czy nie wzrosną zniekształcenia albo zmieni się pasmo przenoszenia. Bo bufor jak dobrze rozumiem odpowiada nie tylko za wzmocnienie. W tej chwili to są tylko luźne przemyślenia, może całkowicie się mylę :)
 5. 1. M3000GT 1szt. 2. mone 1szt. 3. Lok 3szt. 4. LunaticAllegro 1 szt 5. pingwing 1 szt. 6. bebzun 1szt. 7.freedi 1szt. 8. osiek 1 szt. 9. mihau_r 1 szt 10. piorasz 1 szt 11. ahaja 1szt. 12. klinek 1szt. 13. tomekmad 1 szt. 14. Mateusz Wielgos 1 szt. Ciekawostka: [Hidden Content] [Hidden Content] Co myślicie o takim ustrojstwie do tej końcówki: [Hidden Content] Dla osób które nie posiadają przedwzmacniacza z 5v na wyjściu. A może jakieś inne propozycje ? Ewentualnie czy mógłby ktoś jednoznacznie wyjaśnić czy ta końcówka nie wymaga żadnego bufora przy korzystaniu z wejść RCA. Czy któryś z kolegów może dać linki do wtyczek do gniazd które znajdują się na PCB (zasilanie, wejście i wyjście)? No i zastanawiam się na nad przyciskiem on/off w powyższym linku widać ,że przycisk jest chyba z dioda i na 12V.
 6. Sherwood nadal dostępny: [Hidden Content]
 7. Witam Sprzedaje wzmacniacz Sherwood AX-9030R: [Hidden Content]
 8. Czy żeby wysterować tą końcówkę wystarczy standardowe 2V na wyjściu z przedwzmacniacza ?
 9. Jaki masz dokładnie model ? Wejdź na stronę: http://www.audio-gd.com/Products-EN.htm I poszukaj albo napisz na maila tam podanego. W ciągu 24h ci odpowiedzą.
 10. A jaki będzie dokładnie średniotonowy ? Mógłbyś napisać jeszcze wymiary tych byków na głośniku 10" i jakie tam będą przetworniki użyte ?
 11. Configure->system. Tam gdzie możesz włączyć /włączyć np WiFi czy BT.
 12. Może w biosie da się całkiem wyłączyć zintegrowaną kartę graficzną?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.