Jump to content

Mateusz Wielgos

Użytkownicy
 • Content Count

  311
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

841 profile views
 1. A dlaczego Gany nie weszły jeszcze do powszechnego użytku? Bo są drogie? Czy na przykład trudne w aplikacji?
 2. Chodziło mi bardziej o prawą stronę obrazka. Jest przełącznik Separate/Coupled i jakieś przekaźniki. Opampy to regulacja barwy, która jest pominięta po załączeniu Direct. Tak mi się przynajmniej wydaje.
 3. Pomogliście mi wybić ten pomysł z głowy :) Swoją drogą w nowszym modelu jest to rozwiązane jak w załączniku.
 4. Cześć @audioburak Gdybym wiedział jeszcze jak to ogarnąć 😉 Na chwilę obecną to jest to dla mnie nie do przejścia bez pomocy. Generalnie nie mam na razie siana na inny wzmacniacz z tej samej półki brzmieniowej i z taką dostojną facjatą. Mam daca z funkcją pre i pilotem. Byłoby bardzo wygodnie sterować całym systemem z jednego pilota gdyby Marantz mógłby być końcówką mocy. Najprawdopodobniej dam sobie z tym spokój. Sądziłem, że to będzie łatwiejsze do zrobienia.
 5. Tak czy inaczej dzięki za odpowiedź. Poszukam schemat MK2 i może to mnie jakoś naprowadzi.
 6. To słabizna :P W manualu pomiędzy schematami są rysunki każdej PCB ze ścieżkami myślałem, że to wystarczy aby to było wykonalne. Mógłbym zrobić zdjęcie płytki z potencjometrem ale zobaczysz mniej niż w manualu :)
 7. @McGyver Wolałbym dołożyć gniazda i przełącznik tak żeby wzmak miał dodatkową funkcję przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. Potrzebowałbym wiedzieć jaki konkretnie miałby to być przełącznik. To znaczy musiał by mieć mocowanie do obudowy. Z nawierceniem odpowiednich otworów nie będzie problemu. No i łopatologiczne wyjaśnienie w które miejsce wlutować przewody.
 8. Witam koledzy Czy byli byście w stanie pomóc i poprowadzić w temacie? Posiadam pierwszą wersję tego wzmacniacza, ostatnie MKII miało wejścia Main In i Pre Out. Mój ma PreOut ale nie posiada Main In. Czy jest opcja dodania tego wejścia ? Link do service manuala: https://drive.google.com/file/d/0B_efV0V7nq0vdDRmMW1IMFRhaUgwVUFWRDFBaEtmYnkydlJn/view?usp=sharing
 9. @Patrykowski Hifiberry Digi+ Pro ma wyjście I2S (dac pro też)
 10. Zachęcam do działania 🙂 Pewnie znalazłoby się trochę chętnych na płytki.
 11. @J.Jerry ja trochę już kopałem na ten temat. Wiele nie znalazłem. Tutaj są ze trzy opisy: https://orchardaudio.com/bosc Może jak zamówienie dojdzie do końca pojawi się więcej.
 12. Jak dobrze zapolujesz to ustrzelisz M8 za 500-600. Za 600-800 trafisz Aune X1s (dodatkowo masz wzmacniacz słuchawkowy) Jesteś na początku drogi i szukasz opadu szczeny więc myślę, że Sabre ci to da. A dodatkowo po jakimś czasie sprzedasz bez straty i może będziesz szukał czegoś bardziej wysublimowanego.
 13. https://www.olx.pl/oferta/allo-isolator-v1-3-raspberry-pi-CID99-IDBVdp5.html
 14. Masz podobny problem ? Gościowi kazali odesłać kartę. https://support.hifiberry.com/hc/en-us/community/posts/360006957638-Digi-Hardware-issue
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.