Jump to content

Mateusz Wielgos

Użytkownicy
 • Content Count

  333
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

980 profile views
 1. Może w biosie da się całkiem wyłączyć zintegrowaną kartę graficzną?
 2. Miałem podobnie jak źle polutowałem kabelek do wtyczki USB C. Kropka cyny stykała dwa piny. Możliwe, że niepoprawnie polutowałeś albo wtyczka/kabel są niesprawne.
 3. [Hidden Content] Dodatkowo potencjometr Alps kupiony parę lat temu w Auden cena 35 pln. Był lutowany i używany około 3 miesiące we wzmacniaczu słuchawkowym. Wysyłka kurier 15pln lub PP 10pln. Trafo tylko kurier ze względu na wagę.
 4. Dzięki za wyjaśnienie. Możesz podesłać fotkę jak wygląda malina z tym ustrojstwem i z hifiberry ?
 5. A to Piomoroni nie używa ? Na zdjęciach widać, że też zajmuje piny wykorzystywane przez np hifiberry. W tej chwil gram z USB ale właśnie się zastanawiam jak by to było gdybym chciał zachować przycisk on/off i mieć nakładkę. W opisie jest napisane, że obsługuje zasilanie do 2,5A a malina 4 wymaga 3A.
 6. Moja malina wygląda obecnie jak na zdjęciu. Żeby odpalić funkcjonalność przycisku on/off muszę zrobić ten update. Może dziś mi się uda to napisze czy wszystko w porządku. Może się komuś przyda: [Hidden Content] [Hidden Content] W planach mam dodanie wyświetlacza OLED 2,7 cala [Hidden Content]
 7. Czy ktoś testował już na Pi4 nowy firmware: [Hidden Content]
 8. Posiadam na sprzedaż transformator Bando Japan ze wzmacniacza Pioneer A441. 50+15 wysyłka kurierem. Zdjęcie dodam później.
 9. Chodziło mi o to, że PM15s1 coś kiepsko wypada w pomiarach względem tańszego PM8005 a kasa większa. PM17 nigdzie pomiarów nie zobaczysz raczej. A co do wyglądu to o gustach się nie dyskutuje 😉
 10. Zwróćcie też uwagę na pomiary ten droższy poza mocą wypada gorzej niż PM 8005.
 11. Wg moich badań Pierwsze PM17 różni się od następnych tym, że nowsze posiadają wejście Main In (mogą pracować jako końcówka mocy). Pomijam kosmetyke typu inne gniazda głośnikowe itp. W środku jest to samo aż do wersji MK2. Dopiero MK2 różni się kilkoma elementami do wersji KI Signature. W załączniku jest lista różnic. hfe_marantz_pm-17_mkii_ki_service_supp_en.pdf
 12. Wg mnie tak. Mam Pi4 ponad tydzień i przekonałem się do USB. Wydaje mi się, że po USB gra lepiej niż Pi3. Nie robiłem testów A/B bo mi się nie chciało, nie miałem też dodatkowego zasilacza aby obie maliny miały równe szanse. Plusy są lepszej responsywności i szybkości działania. A minus to wyższe temperatury.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.