Jump to content

Mateusz Wielgos

Użytkownicy
 • Content Count

  379
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1614 profile views
 1. Z ciekawości zapytam .Jak dokładnie miałeś zrobiony włącznik ? Na kablach zasilających ? Czy do pinów z obsługą tryby stand by ?
 2. Ja tak gram bo nie mam w tej chwili źródła symetrycznego z wyjściami XLR. Zrobiłem kable takie jak piszesz. Gdzieś w wątku było pisane jak sobie takie kabel zrobić.
 3. Za taki hajs na biurko brałbym jakieś wypasione monitory bliskiego pola stworzone do grania w takich warunkach. Do tego jakiś dac/pre typu RME ADI2. Pzdr
 4. Jeśli masz srebrne zegary z napisem Xpresso to pamiętam, że znalazłem je tutaj: [Hidden Content] Mam w domu chyba wydrukowany PDF. Później zerknę.
 5. Stabilizator: [Hidden Content]- [Hidden Content] [Hidden Content] Odnośnie zegarów to chodzi ci o częstotliwość ?
 6. Maline masz 4 ? Ja już jedną odesłałem. Spróbuj odłączyć ją od zasilania i zostawić na te 12h. W tym czasie przygotuj świeżą instalację na karcie. Może miałeś jakiś problem zasilaniem. Gdzieś czytałem, że w niektórych przypadkach jak załapie zabezpieczenie to potrafi trzymać bardzo długo. U siebie ostatnio miałem podobny problem. Robiłem z 3 instalacje świeże pod rząd, zmieniałem zasilacze itp. To był już ten moment że zacząłem szukać streamera na Allegro 😄 Wkurzyłem się, porozpinałem wszystko i zostawiłem. Na drugi dzień ruszyła normalnie i działa jak złoto. Z tą pierwszą miałem problem jak tutaj: [Hidden Content]
 7. A jak określić jakie zestawy będą odpowiednie do słuchania z danej odległości i przy określonej głośności? Jak określić głośność na jakiej słuchamy bo to przecież nie wskazanie potencjometru czy wyświetlacza.
 8. Mateusz Wielgos

  Topping D90

  [Hidden Content]
 9. Są wątpliwości. Trzeba je rozwiać. Myślę, że każdy kupuje po swojemu i to akurat nie jest ważne. Załóżmy, że ja kupuję patrząc na wykres ze strony producenta a otrzymuję to co na wykresie z linka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.