Jump to content

f16

Użytkownicy
 • Content Count

  268
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

877 profile views
 1. Ale dp500 do muzyki klasycznej w stylu Strauss, I jazzu się nadaje? A jak wygląda awaryjność tego modelu, bo to już wiekowy odtwarzacz?
 2. Czyli do muzyki klasycznej, jazzu i np wielbiciela Queens, Pink Floyd będzie dobrym wyborem? Tak.Mialem dp500 i wszystko sie zgadza.Bylby to grajek prawie idealny gdyby nie jego slamazarnosc i brak PRATu.Ale do muzyki niewymagajacej deive'u jest ok.
 3. Czytając testy i opisy odtwarzacza Accuphase dp 500, wybija się z nich brzmienie skupione na średnicy, ciepłe i ukazaniu pięknych Wokali. Czy posiadacie takie same odczucia? Szukam odtwarzacza do zestawu słuchawkowego i nie ukrywam, że te cechy brzmienie są dla mnie istotne.
 4. f16

  Primare cd35

  Brat mnie pyta, czy odtwarzacz Primare cd35nadaje się do muzyki klasycznej? Nie słuchałem, więc pytam Was... Choć mam świadomość, że tylko odsłuchy są najważniejsze 🙂 Jak opisalibyście brzmienie tego odtwarzacza? Czytałem, że ma wycofana średnicę, będzie to problem w muzyce klasycznej? Podobno zaletą jest przestrzeń, dynamika, bas...
 5. Polecam Linna. Bardzo dobre urządzenie w szczególności dla muzyki jaka słuchasz. Do tego Słuchasz muzykę klasyczna i Jazz a Linn zagra.ta muzykę świetnie A może najlepiej wybrać Linn Sneaky DS. Dobra cena poniżej 7000zl jako źródło do zestawu słuchawkowego. Bo wzmak słuchawkowy już masz. Słuchawki są bardzo dobre. No i Linn Sneaky DS masz urządzenie nowe. Brzmieniowo to to samo co Linn Majik DS.
 6. f16

  Marantz

  Marantz sa 14s1 to bardzo dobry wybór, zależy tylko w jakiej cenie i jak wygląda dostępność lasera patrząc na przyszłość...
 7. Jak na tym odtwarzaczu prezentują się wokale, przestrzeń i dynamika? Nadaje się do muzyki klasycznej? 🙂
 8. P.s. Ewentualnie Marantz nd 8006 jeśli pasuje Ci brzmienie Marantz.
 9. Pytanie, jaką jest różnica w brzmieniu między Twoim Marantz 7003 a np Marantz cd 6006? Bo może lepiej kupić model 6006 i uzbierać kasę i w przyszłości kupić lepszy, a obecnie Będziesz mógł spokojnie słuchać muzyki.
 10. Rozumiem, ze do tych słuchawek nie warto szukać czegoś lepszego? Bo wg mnie polecam Marantz 14s1
 11. f16

  zestaw sluchawkowy

  Posłuchaj jeszcze MBL C31...
 12. Polecam posluchac słuchawki Final Sonorous VI, VIII lub X czyli made in Japan...
 13. f16

  zestaw sluchawkowy

  Polecam posluchac Marantz 11s3 bo jak się człowiek potarguje to można go wyrwać jeszcze jako ostatnie sztuki za 13tys.zl. To świetne źródło.
 14. Słuchałem dwóch modeli, VI które posiadam i VIII. Czytałem, że model X to bajka. Jednak warto posłuchać modelu VI bo czasami można znaleźć coś dla siebie w rozsądnej cenie. VI maja dużą scenę dźwiękowa, pięknie ukazują barwę instrumentów i wokali, do tego są szybkie i dynamiczne... Ważna aby posłuchać tych słuchawek że wzmacniaczem tranzystor, bo lampa może brumic w sluchawkach. No i warto dobrać min cieplejsze odtwarzacz. U mnie gra to z Ifi ican se, Ifi iTube 2 no i jako źródło używam Accuphase dp 430. Taki dźwięk jest dla mnie bajeczny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.