Jump to content

cortes

Użytkownicy
 • Content Count

  264
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

75 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

768 profile views
 1. Weź pod uwagę Cayina A55TP. Może w używce się zmieścisz. Lub troszkę więcej, ale dźwiękowo możesz być pozytywnie zaskoczony.
 2. To fakt. Niestety coraz częściej jakość i uzyskany dźwięk nie idzie w parze z wydaną kasą.
 3. Co do ceny to się nie wypowiem. Natomiast co do firmy to możesz być spokojny. To bardzo dobrze grające wzmacniacze i uczciwie wycenione. Wykonanie na wysokim poziomie. Pomimo tego, że są userzy krzywiący się na hasło Made in China. Sam posiadam trzeci wzmacniacz tej firmy i jestem z niego zadowolony. Aczkolwiek nie znam modelu o który pytasz. Z jakimi kolumnami chcesz to sparować? W razie wątpliwości warto skontaktować się z dystrybutorem w Polsce na pewno uczciwie Ci doradzi.
 4. cortes

  Transport CD

  Co to za marka? Bo na telefonie ciężko stwierdzić po powiększeniu.
 5. cortes

  Wydania Japońskie.

  Według mnie szkoda zachodu. Na 99% to shit.
 6. No nie czaj się, tylko dajesz z tym opisem. 😁
 7. Specjalnie nie masz wyboru jak chcesz usunąć usterkę bezpłatnie korzystając z gwarancji jak się okazuje lokalnej a nie jak powinno być europejskiej. Zostaje kontakt z niemieckim dystrybutorem i wysyłka. Chyba, że nie chcesz ryzykować i poniesiesz koszty naprawy.
 8. Na poważnie Nicolo Paganini - The 6 Violin Concertos
 9. No to słabo z tą gwarancją. Niby jeden euroland a jak przychodzi co do czego to jednak nie.
 10. Czekam z niecierpliwością na Twoją opinię. W szczególności jak ocenisz Prima Lunę w zestawieniu w Moonem.
 11. Weź pod uwagę również Cayina A55TP który Atolla zostawia daleko daleko z tyłu.
 12. A może się sprzedawca pomylił? Fakt wykonanie Haydna zacne.
 13. A widzisz z tego linka który podałeś jednoznacznie wynika, że z tą gwarancją to różnie może być. Jak ze wszystkim. Są kraje gdzie klient jest lepiej traktowany i tzw. murzynowo. Ponadto przedłużona gwarancja nie przechodzi na nowego nabywcę co jest lekką kpiną. Cyt. ze strony ,, Przedłużona gwarancja nie może być przenoszona z podmiotu prywatnego na inny podmiot prywatny". Pytanie u kogo, bo serwis dystrybutora nie wie nawet jaki napęd jest w środku zasłaniając się tym, że jeszcze takowego nie naprawiali/ wymieniali. ( Rozmawiałem telefonicznie z serwisantem ).
 14. Masz jeszcze Cayina CS-845A opartego na lampie 845, który również spełnia Twoje kryteria. Myślę, że warto go również wziąć pod uwagę
 15. Kup sobie rotomat i problem z głowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.