Jump to content

cortes

Użytkownicy
 • Content Count

  208
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

614 profile views
 1. Czarowanie dźwiękiem ( w zbliżonej kasie ) znajdziesz w lampie. W tranzystorze aby obecne było takie zjawisko to dużo, dużo większy pieniądz trzeba wydać.
 2. Christian Scott - Christian Atunde Adjuah, Bud Powell - The Amazing Bud Powell vol. Three-Bud! Bud Powell - The Scene Changes.
 3. Nie jestem pewien, ale z tego co pamiętam był to PMA 720. Nie sugeruj się tylko i wyłącznie mocą na papierze. Warto poświecić trochę czasu i porównać o ile masz taką możliwość.
 4. Kolumny STX dobrze się zgrywają z elektroniką Denona. O ile dobrze pamiętam, sam producent zestawiał te kolumny z Denkiem. Z pewnością warto spróbować.
 5. Q21 dobrze prawi Chord Clearway to dobry kierunek. Jakbyś chciał ten kabel bez oryginalnej konfekcji znajdziesz sporo taniej.
 6. Przed snem Gonzalo Rubalcaba - Inner Voyage.
 7. Po Twoim ostatnim wpisie to już chyba nie ma co walczyć tylko wybrać te JMR Lucia i temat paczek masz zamknięty.
 8. Minas Anor Studio 16 Hz i będzie pan zadowolony.
 9. Jak dla mnie to zdecydowanie płyta Rammstein - ,,Mutter" i utwór Links. Pamiętam jak w tamtym czasie widziałem teledysk do tego kawałka na dużym telewizorze plazmowym Philipsa w jednej z sieci handlowych, gdzie mrówki wyglądały wielkościowo na ekranie jak dinozaury. Aha i jeszcze jedno cena tego telewizora to było 60 tysięcy złociszy...
 10. Zapewne stąd tak niska cena...
 11. cortes

  Wokaliza

  Patricia Barber.
 12. Jak masz niedaleko to uważam, że warto się przejechać i posłuchać samemu. Żaden opis nie zastąpi własnych uszu. Jak nie to może w klubie YB-Audio dowiesz się coś więcej.
 13. Dzięki ziko369 za propozycję właśnie słucham świeżo nabytej płyty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.