Jump to content

cortes

Użytkownicy
 • Content Count

  312
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

96 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

876 profile views
 1. Na wieczorne rozkręcenie po ciężkim dniu.
 2. cortes

  Wydania Japońskie.

  No cena robi wrażenie nie mniejsze niż zawartość płyty. No ale podobno prawdziwy audiofil nie patrzy na ceny...😊
 3. cortes

  Firmy kurierskie

  Twoja przygoda zakończona happy endem jest tylko potwierdzeniem tezy, że szybkość jest wskazana tylko przy łapaniu pcheł. 😀
 4. Nie miałem nigdy Yaqina, za to Cayina mam już trzeci model. Nie twierdze, że Cayin jest najlepszym piecem lampowym na świecie. Osobiście słucham szerokiego spectrum gatunków muzycznych i nie odczuwam żadnych dysonansów. Z całą pewnością Cayin jest warty odsłuchu. W swojej kasie trudno o konkurencję.
 5. cortes

  Wydania Japońskie.

  Tylko nie wiem, czy zwróciłeś uwagę, że jest napisane ,,Sold Out''.
 6. Do mnie dotarła dzisiaj dopiero spóźniona gwiazdka. Lepiej późno niż później. Słucham w odwrotnej kolejności niż na foto. Gdyby kogoś interesowało to pierwszą pozycję można mieć z dedykacją i autografem mistrza.
 7. Do mnie dzisiaj dotarła spóźniona gwiazdka z ciekawymi płytami... Przyznaję, że na Arcadach w połączeniu z ze słabo grającą lampą Cayina ☺️brzmią wybornie. Pierwszą pozycję z załączonego foto można nabyć w bonusie oprócz autografu mistrza wraz z indywidualną dedykacją co stanowi nie lada gratkę dla kolekcjonerów. Przy okazji życzę Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku.
 8. Koniecznie powienieś posłuchać u kogoś i finalnie możesz być pozytywnie zaskoczony.
 9. Proponuję sprzedać Lebena, wrócić do Cayina i znów zagra muzyka jak poprzednio. No chyba, że Leben musi zostać to trzeba szukać innych kolumn.
 10. Zdrowych i Wesołych Świąt klubowiczom. Anty klubowiczom zresztą też. 😁. Najlepszych konfiguracji sprzętowych i najlepszej muzyki na każdy dzień.
 11. Ul. Sołtysowska 35a - Lu 1. K-ów. Pozdrowienia dla p. Ryśka 😉.
 12. Mea culpa. Masz rację. Był jeszcze model 500. Nie mniej treść mojego posta pozostaje taka sama.
 13. DCD-700ae jest podstawowym cedekiem z oferty, byłoby dziwne gdyby 700-tka grała lepiej od DCD-2020ae. Nikt wówczas nie kupiłby flagowego modelu. Nie wiem jak gra DCD-700ae ale DCD-2020 gra troche skrajami pasma. Najprościej wypożyczyć za kaucją i przekonać się nausznie.
 14. Nie znam Caspiana. Za to mam kolumny S 16hz (co prawda inny model) i polecam wypróbować kable głośnikowe Chord Clearway.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.