Jump to content

fetek

Użytkownicy
 • Content Count

  3234
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

797 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3894 profile views
 1. żeby nie skakać po color space, po za tym projektor w teorii wywieli lepszy obraz (tak mówią mądrzejsi).
 2. lol, nie pogrążaj się. Każdy widzi że obraz jest zdegenerowany, nie ma to nic wspólnego ze sztucznością czy klimatem kina. BTW: nie tylko moje wszystkie wyglądają źle, może faktycznie to wina telefonu dziwne że sam tego nie dostrzegasz.
 3. Mam ten projektor trochę dłużej od Ciebie i tego kitu nie łykam. czym robiłeś zdjęcia ? wygląda tragicznie. BTW: cinema -> THX
 4. on leci na na mi box, nie wymagaj za wiele. choć w jednym ma racje, obraz jest brzydki. Detal sztucznie podbity do granic możliwości, zero plastyki i klimatu JVC
 5. nie wiem, ja używam tarczy 2019 pro i nie mogę na nic narzekać, zwłaszcza na skalowanie. Chcę to porównać bezpośrednio z innymi droższymi playerami i oppo ale obecnie nie mam czasu ani warunków. ale to wszystko działa bardzo słabo a usb masz tylko jedno.
 6. coś w tym jest... niestety na tym wszyscy cisną.. HDMI 2.0a USB 2.0 (Typ A) Wyjście słuchawkowe 3,5 mm Gniazdo zasilania ale faktycznie led jest. gówniany obraz, brak rj45
 7. Wyjścia cyfrowego audio ? 😱
 8. No to znajdź najlepsze proporcje, wykonaj symulacje różnych pozycji, będziesz wiedział gdzie możesz go postawić i gdzie posadzić swoje 4 litery. skoro jesteś na fazie projektowej to pomyśl o ścianach, podłodze itd.
 9. wiesz że teraz niszczysz świat posiadaczy amplitunerów i super mocy różnej maści systemów kalibracji ?
 10. nie będzie a korekta ma efekt punktowy, to co proponuje xajas jest znacznie bardziej efektywne i działa na większym obszarze. po za tym jeden sub po prostu ssie.
 11. kwestia kosztów... chciałem 120 ale po kilku testach podchodzę do tego sceptycznie, do netflixa zrobiłem osobny profil na ~90'', resztę oglądam normalnie ale nawet tu po pomniejszeniu obraz bardzo dużo zyskuje na jakości (ostrość, szumy) więc duży nie zawsze znaczy lepiej. pamiętaj o głośnikach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.