Jump to content

fetek

Użytkownicy
 • Content Count

  2920
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

698 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3006 profile views
 1. fetek

  Polityka

  zapraszam na manifestacje, zobaczycie co tam się naprawdę dzieje i po co ludzie przechodzą. widziałem tam dzieci znajomych, nawet 18 lat nie mają a takich była większość. jedna z najgorszych i największych wojen wywołana przez jednego knypka i praktycznie nie uzbrojony kraj. A Ty mówisz ponoć ?
 2. fetek

  Polityka

  wcześniaki ratuje się bodajże od 5 miesiąca z czego 6 miesięczny ma bardzo duże szanse na przeżycie. Aborcji eugenicznej dokonuje sie aż do 6 miesiąca, czyli na organizmie, które czuje, żyje i jest w stanie przeżyć po za organizm matki. zaraz wyjdzie że te manifestacje i napady na kościoły to pisiory, Ja już Ci pisałem to jest wielki plan którego Ty nadal nie rozumiesz. ten jarek to jednak ma pomysły...
 3. fetek

  Polityka

  nie to mój skrót myślowy, Poprzedni sędziowie z prezesem na czele uznawali aborcje za morderstwo więc uogólniając stanowisko było zbliżone. W art38 jest mowa o człowieku, nie uwzględnia się etapu, nie ma mowy o poczęciu. Jak już chcemy coś podważać to samą definicje, człowieka, płodu itd Takie samo pierdolenie jak o Pawłowicz.
 4. nie jest... Końcówki mają swoje DSP bo tam czasem zespół kolumn robi jako jeden kanał a dzięki temu rozwiązaniu dokonujesz korekcji każdej kolumny.
 5. fetek

  Polityka

  Stanowisko poprzedniej ekipy TK było takie samo. Podobno umiesz czytać, art 38 jest bardzo krótki a można go bardzo łatwo wykorzystać do totalnego zakazu aborcji. Po za tym wadliwie mianowanych bo... ? Tobie się tak wydaje ? Doskonale wiesz że to nie ma najmniejszego znaczenia, to oni mają stołki i oni rozdają karty. Gdyby w tym kraju była alternatywa, opozycja... a nie banda idiotów i karierowiczów to byśmy mieli jakieś szanse na pluralizm . To co się teraz dzieje to jest pryszcz, poczekaj jeszcze kilka lat. Teraz tych debili wyłapią (dzisiaj się wygadali) i tak systematycznie wszys
 6. fetek

  Polityka

  nie rozumiesz, art38 i drzwi zamknięte. Nie ma rozmowy bo nie ma o czym rozmawiać.
 7. fetek

  Polityka

  po co tyle strzepiecie jeżyk i tak będzie zakaz żadna ze stron nie podejmuje żadnych działań mających na celu zmienić ten stan
 8. fetek

  Polityka

  Nie wiem nie oglądałem... myślisz że to ze strachu a nie radości ? dzięki wam mają covidową wymówkę, o wszystko mogą was obwinić, wrzucili wojsko na ulice, zmienili prawo.. a wy ciągle tylko ryja drzecie. Poprzednią ekipę spacyfikowali, hejt opadnie i się mundurowi po domach przejdą. ale masz rację trochę strachu nie zaszkodzi, może w końcu do nich trafi że was trzeba wyłapać i unicestwić a nie się pieścić i drapać po jajach. Nikt, tylko jeszcze to do was nie dotarło.
 9. fetek

  Polityka

  niby stary i odchodzący a zobacz jak się wami bawi, robi z wami co chce.
 10. fetek

  Polityka

  przeczytaj co napisałem i pomyśl.
 11. fetek

  Polityka

  tylko wszyscy zapominają o konstytucji.. Będąc już całkiem poważnym, temat jest bardzo trudny. Moim zdaniem w skrajnych sytuacjach kobieta powinna mieć wolną rękę ale przy obecnej formie jest to po prostu niemożliwe i ta cała "afera" to zwykła zadyma mające coś przykryć. Protesty niczego nie dadzą o czym wszyscy doskonale wiedza, nikomu nie zależy by to zmienić. Jak ktoś w to wierzy to jest po prostu skończonym kretynem. @747 - że Tobie inni muszą mówić takie rzeczy....
 12. fetek

  Polityka

  tia, to on wyszedł na ulicę... albo zapytam inaczej, gdzie jest KONSTYTUCJA ? Już się nią nie zasłanie bo tym razem wam nie pasuje ? Już Ci pisałem, wszystko idzie ZGODNIE Z PLANEM. Sami siebie wyeliminujecie, starty wliczone.
 13. fetek

  Polityka

  na takie ekscesy już nie mam siły, gdybyś wczoraj poszedł na protesty to też byś zaruchał, młode głupie idą jak szalone ! ale widzę Ty ciągle odwracasz kota ogonem.
 14. fetek

  Polityka

  kilka jest nie aktualnych, po za tym kto by się przejmował pierdołami.
 15. fetek

  Polityka

  tak, mam nadprzyrodzone moce. nie mierz innych swoją miarą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.