Jump to content

fetek

Użytkownicy
 • Content Count

  3301
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

833 Bardzo dobry

Audiostereo

405

Bocznica

428

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4385 profile views
 1. już dawno mówiłem że z tego gówna trzeba uciekać. ale lepsze to niż syntetyczne mięso i warzywa, która przepychają tylnymi drzwiami.
 2. Wiele opinii wynika z ogólnego przekazu i braku wiedzy. Wiadomo że złymi rzeczami chwalą się tylko .... Nie sądziłem że jest aż tak źle, czyli teraz szary kowalski powinien krzyczeć "Niemcy hamują rozwój!!". O patentach nic nie wiem ale widzę co się dzieje z licencjami, robi się tysiące bardzo podobnych produktów (wręcz trudnych do odróżniania) i licencjonuje każde przysłowiowe badziewie. Dość szybko się okazuje że dany produkt to bubel ale norma wyrobiona a karty są bardzo srogie... W mojej branży proceder rozpoczęły Niemcy i Holandia , teraz za pomocą eu wszystko wywracają
 3. w Twoim przypadku głęboka cisza jest wysoce pożądana. Coś Ty się na tą nv tak uparł ? osoby myślące doskonale wiedzą o co chodzi a głupek i tak pozostanie głupkiem Czy ktoś miał okazję lub widział gdzieś w sieci porównanie Oppo 2xx z klonem oppo ? a to mógł porównać z sensownym odtwarzaczem tzw boxem ?
 4. On pisze o aucie a Ty o jednym elemencie.
 5. tak tak, tylko u nas powstała nie jedna rzecz znacznie lepsza od sąsiednich wynalazków ale jak zwykle to inni budzą zachwyt kwestia sporna, szkopy to teraz jedna wielka degrengolada. Po za tym mnie interesuje realna wartość tych patentów.
 6. za młody jestem by odpowiedzieć na to pytanie, wszyscy mówią że była... ja widzę że na serwisach kradną tak samo jak u nas (odnośnie procedur) a na budowach po 10 razy poprawiają jak u nas. z ciekawości tylko zapytam, ile tych zgłoszeń ma sens i realną wartość ?
 7. zaraz się nasłuchamy od fana głównych aut jakie to polskie elektrownie są złe a cala reszta świata taka nowoczesna i niby eko. potem będzie wykład że prąd z PV jest za free i eko bo 100% produkcji (jedyne 3 fabryki są w chinach) odbywa się bardzo daleko...
 8. bo nikomu na tym nie zależy a technologie ciągle jest za mało rozwinięta, na tyle słabo że do istnienia porzebuje propagandy politycznej i zniszczenia konkurencji.
 9. i to powinno wszytko wyjaśnić oni nie wiedzą co to jest Ale już też ich tak nie chwalmy, nie ma już niemieckiej solidności, robią tam takie same wałki jak u nas. Pomijam degrengoladę. którą sobie ściągnęli.. no ale chcieli to mają. że tam praca "na czarno" się bardziej opłaca...
 10. to nie opowieści to sama prawda, ale po 30 latach można się przyzwyczaić a ten sam problem zaczyna występować u nas nie widzisz jak głupio gada ? bzdury o elektro mobilności i darmowym prądzie łyka jak małpa banany.
 11. jakby jeszcze kopało BTC albo chociaż ETH...
 12. Hybrydy zostały już zabite tak samo jak silniki solionowe wiec się tak nie podniecajcie.
 13. jak mam z Tobą rozwiać skoro sam podważasz swoje wypowiedzi ? BTW: rekuperacja w plug in to żart, bez gniazdka nie wyrobisz spalania.
 14. jakie przedmioty ścisłe ? przecież wszystkie dane masz w katalogach a reszta to prosta matematyka. jedyny problem to przekłamanie w tabelkach, ale to dotyczy każdego typu napędu.
 15. zakładając eksploatację do 8 lat to ślad węglowy elektryka jest porównywalny do r4 w klekocie i większy od nowych benzyn bez wspomagaczy elektrycznych. To wszystko już zostało policzone. ponoć nie masz czasu na durne dyskusje, czy ja gdzieś pisałem o hybrydach ? tak, zwłaszcza jak masz puste baterie i silnik musi ładować. niestety, to tylko dowodzi głupoty takich rozwiązań. korporacje dzisiaj sprzedają ideologię, temat jest bardzo szeroki i nie da się go szybko obmówić ale priorytetem nie są korzyści materiale. Przypominam że według nowych ideologii nie ma czeg
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.