Jump to content

fetek

Użytkownicy
 • Content Count

  1900
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

311 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1052 profile views
 1. Czujniki maksymalnie co 24 miesiące oddaje się do reklamacji, często używane już po 6 miesiącach potrafią pokazywać herezję a żaden z nich nie został stworzony z myślą o projektorach. No ale jeśli mierzysz gammę, czujnikiem który tego nie potrafi to i pewno z kalibracją sobie poradzisz... w końcu od profesjonalny się różni tylko (albo aż) urządzaniem... już Ci psiałem, kozak jesteś 🙂
 2. zamień kable miejscami... (w gniazdku)
 3. miałem rozdzielacze wyodrębniające audio, klonujące i emulujące EDID ale nie działały. Cena nie jest zła, dużo taniej niż amplitunery średnich lotów.
 4. różnica kolosalna, robi robotę. Jakby miała 2 hdmi to dla mnie sprzęt idealny. a moim zdaniem to co chwalisz to totalne gówno, pożyczyłem mi box'a, którego kupiłem na prezent i mi szczena opadała.. netflix spoko, różnicy nie widzę ale mkv... gorsza ostrość, jakieś dziwne problemy z płynnością, bardzo uwydatnione szumy a samo urządzanie stwarza wrażenie jakby chodziło na granicy wydajności, łatwo je na chwilę zamulić.
 5. fetek

  subwoofer 24mkw

  nie za niska moc na OZ ? po za tym dla mnie idealny kompromis (gabaryty, cena)
 6. kalibrujesz czujnikiem który nie działa na odległość, bardzo szybko się zużywa a skoro jesteś taki kozak to wiesz że D1 pro, spyder i cała reszta sprzętu z tego segmentu nie jest w stanie poprawnie zmierzyć gammy, ba część urządzeń jej nawet nie mierzy. Twoja kalibracja to zwyczajna zabawa regularnie co 2 tygodnie od 10 lat, dlatego nie będę tracił czasu na pyskówkę z kolesiem który tydzień temu jeszcze niczego nie wiedział. BTW: Tablice w monitorze/gpu też możesz korygować
 7. fetek

  subwoofer 24mkw

  zastanawiałem się nad SB-2000, nie wiem czy 3000 jest mi potrzebna, to nie jest salon tylko odrębne zaadoptowanie pomieszczenie.
 8. Witam obecnie bazuje na ponad 100l budzie z RSS315HF-4 12", szukam kompromisu między wielkością, ceną i jakością. Planuje zakup dwóch głośników, limit na sztukę 5 tyś zł.
 9. lepszego nie ale zabawki powoli dorastają i doganiają.
 10. i co z tego że wszystkie "wyrabiają" ? na 10 letnim PC nowe gry też odpalisz...
 11. to że dokonujesz korekcji na LUT'cie nie w urządzeniu tj projektorze. Aplikacja nie poinformuje Cie co masz przestawić by było dobrze, po za tym czujniki nie nadają się do pomoru na odległość (mimo że oryginalny czujnik i soft posiada taką opcję). Max co możesz uzyskać to lekką korekcję RGB i nic więcej, nie zmierzysz kontrastu, gammy ani żadnych pozostałych wartości pomijam już fakt że nawet nie roczny czujnik już będzie fałszował pompiery. tia, telepatycznie
 12. te uradzenia służą do profilowania nie kalibrowania.
 13. to akurat może być kwestia sztuki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.