Jump to content

fetek

Użytkownicy
 • Content Count

  2249
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

362 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1207 profile views
 1. aaa to przepraszam nie zrozumieliśmy się, niech działa jestem ciekaw co wyjdzie. [Hidden Content]
 2. współczynnik pochłaniania jest zależny od grubości warstwy, gęstości i oporu przepływu powietrza więc nie jesteś w stanie go określić, PT80 która jest zdecydowanie lepszą wełną ma współczynnik 0.7 ale dla 125hz !! i grubości 10cm. Ta sama wełna o tej samej grubości dla 20hz zdolność pochłaniania ma bliską zeru ! przy 30cm osiągamy magiczne 0.2, Ty mówisz ~5.5 metra czyli 2 rolki, ja mówię wsadź 6 rolek i zobaczymy co wyjdzie, sam jestem ciekaw.
 3. ponawiam pytanie, ile wełny na 24hz ? i gdzie
 4. każda wełna działa w ten sam sposób, jak na kogoś tak oczytanego to bardzo dużo wątpliwości w twoich wypowiedziach. Tu nie ma filozofii, prawda jest tylko jedna i nie ma co gdybać. I nie podałeś miejsca ustawienia wełny, nie podałeś nawet ilości jaką musi zastosować by ruszyć pasmo poniżej 30hz. które wynikają z konkretnych długości fal, więc zasadza jak opisał kolega.
 5. Ja przerzynałem tylko tabelkę i już wiem że wełną niczego sensownego nie zwojuje. Skoro taki oczytany jesteś to jeszcze mu powiedź gdzie ma ją upakować weź Ty mi przypomnij co Ty czytałeś ? bo na pewno nie książki, o których pisałeś. Jaka jest gęstość wełny dachowej? jaka jest kompresja w balocie ? jaka jest instrukcja producenta ? na jakiej zasadzie działa wełna ? siła woli właściciela.
 6. WTF ? zdarza Ci się czytać co piszą inni ? jakie porównanie momentu, jakie silniki ? jakie obroty ? jaka moc (bez momentu)?
 7. To co jest w karcie charakterystyki jest wyliczoną wartością na podstawie specyfikacji technicznej i programowej, określoną przez konkretną normę DIN Moment na kołach a przyspieszanie to zbyt ogólne zagadanie by odpowiedzieć jednoznacznie. Najważniejszy jest moment na silniku bo on przekłąda się na wszystko. Do 100kmh teoretycznie najlepsze przyspieszenie będą miały auta z większymi starami ale lepszym napędzie (4buty), potem już nie koniecznie więc w sprintach do 200km czasem ośka może wypaść lepiej. nie uwzględniam FWD z dyferencjałem czy napędów typu quattro ultra.
 8. tylko że fotel niczego tutaj nie poprawi, po za tym sam musisz się dopasować.
 9. trochę nie rozumiem płęty... zwłaszcza że dopłat nie ma, są jedynie ulgi podatkowe a moc i tak dobiera się względem potrzeb
 10. Testował ktoś grzanie przewodami / matami + fotowoltaika ?
 11. fotel to nędzna wymówka ten wymuszający prawidłową postawę będzie dla Ciebie nie wygodny. Wzmocnij pas przedni, przyjmij prawidłową postawę i po problemie. Poduszka też daje radę popieram w 100% !
 12. a nie pomyślałeś ze w dachu masz już dosyć wełny ? największy problem to 24hz to sobie walcz wełną jak chcesz, bo widać że wiesz lepiej.
 13. olej, świecie, katalizatory, w starszych nagar w dolocie, nie rzadko zawory paliwa z organoleptycznych ogólna kultura pracy silnika, zachowanie zapłonu do tego DPF i adblue. Ja się z tym nie zgodzę, zwłaszcza że maksymalny moment obroty w popularnych silnikach doładowanych zawsze jest osiągany niżej, nigdy na końcu. nie będzie niuta nie będzie dynamiki spalin, nie będzie obrotów -> nie będzie reakcji na gaz, nie będzie boosta, nie będzie dynamiki ale uogólniając będzie wir w baku i żółw
 14. To nie kwestia wiedzy tylko lenistwa, choć tu może jeszcze coś gorszego .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.