Jump to content

Witek.K

Użytkownicy
 • Content Count

  418
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

63 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

910 profile views
 1. Do tych kolumn potrzebny jest wzmacniacz z mocnym basem i wycofana górą, inaczej krew z uszu i cienkie granie murowane. Bez testów nic bym nie kupował, u mnie grały z Marantzem PM8005, idealnie nie było, ale dalo się słuchać. Moim zdaniem, to nie są kolumny do 30m, u mnie stały w 16m, ale zależy co kto lubi... Do cięższej muzy nie polecam, jakiś jazzik, słodkie plumkanie, owszem.
 2. Swoimi wypowiedziami udowodniles jedynie swoje chamstwo.
 3. Widocznie nie masz nawet tej żadnej wiedzy...
 4. To najpewniej działający streamer na rynku. Problemy mogą wynikać jedynie z niewiedzy (pierwsza konfiguracja dostępu do zasobów, nie tak łatwa jak DLNA) albo z niewłaściwie działającej sieci.
 5. Witek.K

  A może Amazon?

  Masom wystarczy mp3.
 6. Witek.K

  A może Amazon?

  Jako Prime klient w Amazon używałem jakiś czas pakietu Prime Music. Czegoś tak niezrozumialego i upierdliwego w obsłudze nigdy nie miałem... jeśli nie usprawnią, mnie jako klienta nie zyskają.
 7. Wzmacniacz+ kolumny+ CD+ uniwersalny zestaw+ 27m+ wszystko nowe= 5000zl => rozczarowanie.
 8. Trzeba spytać, z tego co wiem jak się kupuje że stanami, to można mieć komplet za 1200 euro. Osobno standy 299.
 9. To jest cena bez standow. 999 funtow to tanio? Tu jest taniej i najprawdopodobniej wyślą do PL https://www.md-sound.de/Wharfedale-Linton-85th-Anniversary-Mahagony-Red
 10. Witek.K

  KEF Q750

  A moje zdanie jest takie, ze dobrze wiesz o co w mojej wypowiedzi chodzilo a sie czepiasz. Ale, to moje zdanie na ten temat. A i latwo poznac, ze moje, bo ja je napisalem 😉
 11. Super, dzieki za zdjecia! Gdyby nie to, ze niedawno zmienilem prawie caly zestaw, zainteresowalbym sie tymi kolumnami na 100%. Relacja jakosc - cena rewelacyjna. Pisza, ze warto poeksperymentowac z ustawieniem, lekkie skierowanie w strone sluchacza poprawia wysokie tony (podobno).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.