Jump to content

feluś

Użytkownicy
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

371 profile views
 1. koledzy co jest bardziej CIEKAWSZE dźwiękowo Accuphase DP75V MBL 1531 ?
 2. koledzy czym dźwiękowo różni się accuphase dp75 od dp75v ? warto się 75v interesować za 10500 zł ?
 3. feluś

  Reimyo CDP 777

  czy sprzęt obecnie brzmieniowo wart jest jeszcze uwagi ? kwota około 15-16 tys?
 4. feluś

  Reimyo CDP 777

  witam wznawiam wątek , KOLEDZY ile mają najmłodsze egzemplarze CDP777 ?
 5. słuchałem własnie tego zestawu DP90 +DC91L i stwierdzam że za 19 tysi jako używka to lekkie nieporozumienie.Jak to mawiała moja babcia -" stare to jest dobre wino " , miejsce staroci jest w muzeum albo na złomie Dziękuję wszystkim biorącym udział w dyskusji i wpisach pozdrawiam
 6. Witam kolegów , na giełdzie hifi ostatnio wysyp odtwarzaczy tej marki jest K05 , K05X ,X01 ... czy brzmienie tych CD jest jasne i szczegółowe ? czy raczej są to tzw. muzykalne odtwarzacze .Bliżej im do Accuphase czy bardziej w chłodną bardziej analityczną stronę ?
 7. muda ,coś powiesz jakie transporty testowałeś ostatnio i jakie są warte uwagi? ten transport DP90 raczej sobie odpuszczę
 8. hm ,jakoś nie widzę zbyt wiele dobrych opinii na temat DP600, nawet W.Pacuła nie wypowiada się o nim jak o super CD ,i stawia ogólnie jako lepszy DP510. Ten na allegro wisi już sporo i nie ma chętnych. Czy ktoś z forumowiczy słuchał starszego DP 85 ?
 9. witam czy ktoś z kolegów miał do czynienia z odtwarzaczem Golden Note cd1000 ? Wygląda na ciekawą propozycję z dużą opcja rozbudowy i możliwością wejść cyfrowych ,nawet USB . W.Pacuła w samych ochach i achach go opisywał. Czy ktoś z was miał do czynienia z tym sprzętem?
 10. widzę rozwojową duskusję ,a jak się ma Accuphase DP600 do tego dzielonego zestawu -dźwiękowo oczywiście ?
 11. dzięki bo jakiś handlarz z Łodzi twierdzi że są lasery i ze cena jest okazją życia tu link [Hidden Content]
 12. witam szanowne grono. Czy warto się zainteresować tym zestawem Accuphase czyli DP90 +CD91L ? sprzęt trochę leciwy ,cena około 19 tys. Ktoś z was słuchał tego combo ? czy laser dalej dostępny?
 13. witam szanowne grono. Czy warto się zainteresować tym zestawem Accuphase czyli DP90 +CD91L ? sprzęt trochę leciwy ,cena około 19 tys. Ktoś z was słuchał tego combo ? czy laser dalej dostępny?
 14. niestety CS1000P brumi przy głośnikach o skuteczności 89 db ,niestety trafo sieciowe też buczy -co wydaje się nieporozumieniem przy tak wysokiej cenie ,widać zaoszczędzono na JAKOŚCI transformatora -dobrze zrobiony wzmacniacz lampowy nie brumi ,a trafo jest ciche ,nie lubię jak przy cichych partiach muzyki słychać jakieś buczenie i brumienie
 15. koledzy ,który z odtwarzaczy CEC z serii 5... najlepiej nadaje się na transport ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.