Jump to content

feluś

Użytkownicy
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

272 profile views
 1. feluś

  Reimyo CDP 777

  czy sprzęt obecnie brzmieniowo wart jest jeszcze uwagi ? kwota około 15-16 tys?
 2. feluś

  Reimyo CDP 777

  witam wznawiam wątek , KOLEDZY ile mają najmłodsze egzemplarze CDP777 ?
 3. słuchałem własnie tego zestawu DP90 +DC91L i stwierdzam że za 19 tysi jako używka to lekkie nieporozumienie.Jak to mawiała moja babcia -" stare to jest dobre wino " , miejsce staroci jest w muzeum albo na złomie Dziękuję wszystkim biorącym udział w dyskusji i wpisach pozdrawiam
 4. Witam kolegów , na giełdzie hifi ostatnio wysyp odtwarzaczy tej marki jest K05 , K05X ,X01 ... czy brzmienie tych CD jest jasne i szczegółowe ? czy raczej są to tzw. muzykalne odtwarzacze .Bliżej im do Accuphase czy bardziej w chłodną bardziej analityczną stronę ?
 5. muda ,coś powiesz jakie transporty testowałeś ostatnio i jakie są warte uwagi? ten transport DP90 raczej sobie odpuszczę
 6. hm ,jakoś nie widzę zbyt wiele dobrych opinii na temat DP600, nawet W.Pacuła nie wypowiada się o nim jak o super CD ,i stawia ogólnie jako lepszy DP510. Ten na allegro wisi już sporo i nie ma chętnych. Czy ktoś z forumowiczy słuchał starszego DP 85 ?
 7. witam czy ktoś z kolegów miał do czynienia z odtwarzaczem Golden Note cd1000 ? Wygląda na ciekawą propozycję z dużą opcja rozbudowy i możliwością wejść cyfrowych ,nawet USB . W.Pacuła w samych ochach i achach go opisywał. Czy ktoś z was miał do czynienia z tym sprzętem?
 8. widzę rozwojową duskusję ,a jak się ma Accuphase DP600 do tego dzielonego zestawu -dźwiękowo oczywiście ?
 9. dzięki bo jakiś handlarz z Łodzi twierdzi że są lasery i ze cena jest okazją życia tu link https://allegro.pl/oferta/accuphase-dp-90-dc91-l-7866033919
 10. witam szanowne grono. Czy warto się zainteresować tym zestawem Accuphase czyli DP90 +CD91L ? sprzęt trochę leciwy ,cena około 19 tys. Ktoś z was słuchał tego combo ? czy laser dalej dostępny?
 11. koledzy ,który z odtwarzaczy CEC z serii 5... najlepiej nadaje się na transport ?
 12. koledzy który z modeli CEC TL5.... byłby najlepszy na transport ? skoro są debile którzy kupują na allegro woreczek ziemi po której chodził j.kaczyński i płacą za niego ponad 10 tys. zł /można -można/....?
 13. feluś

  Marantz CD-7

  właśnie przetwornik TDA1541 uważany jest przez wielu jako jeden z najlepszych jakie do tej pory wyprodukowano jeśli chodzi o naturalność dźwięku.Ten Marantz to chyba nawet jakaś specjalna wersja tego przetwornika.
 14. feluś

  Marantz CD-7

  czy w tej cenie ten dość leciwy odtwarzacz jest wart uwagi ?
 15. feluś

  Marantz CD-7

  Ten sam marantz cd7 już dostępny także we Francji i nawet potaniał JUŻ zaledwie 2300 euro ! ze też się nie wezmą za takich . https://www.hifi-occasion.com/annonce/marantz-cd-7-high-end-cd-player/ dostępny również w Monachium i w Polsce ,niezły wałek
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.