Jump to content

feluś

Użytkownicy
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. muda ,coś powiesz jakie transporty testowałeś ostatnio i jakie są warte uwagi? ten transport DP90 raczej sobie odpuszczę
 2. hm ,jakoś nie widzę zbyt wiele dobrych opinii na temat DP600, nawet W.Pacuła nie wypowiada się o nim jak o super CD ,i stawia ogólnie jako lepszy DP510. Ten na allegro wisi już sporo i nie ma chętnych. Czy ktoś z forumowiczy słuchał starszego DP 85 ?
 3. witam czy ktoś z kolegów miał do czynienia z odtwarzaczem Golden Note cd1000 ? Wygląda na ciekawą propozycję z dużą opcja rozbudowy i możliwością wejść cyfrowych ,nawet USB . W.Pacuła w samych ochach i achach go opisywał. Czy ktoś z was miał do czynienia z tym sprzętem?
 4. widzę rozwojową duskusję ,a jak się ma Accuphase DP600 do tego dzielonego zestawu -dźwiękowo oczywiście ?
 5. dzięki bo jakiś handlarz z Łodzi twierdzi że są lasery i ze cena jest okazją życia tu link https://allegro.pl/oferta/accuphase-dp-90-dc91-l-7866033919
 6. feluś

  Klub fanów Accuphase

  witam szanowne grono. Czy warto się zainteresować tym zestawem Accuphase czyli DP90 +CD91L ? sprzęt trochę leciwy ,cena około 19 tys. Ktoś z was słuchał tego combo ? czy laser dalej dostępny?
 7. witam szanowne grono. Czy warto się zainteresować tym zestawem Accuphase czyli DP90 +CD91L ? sprzęt trochę leciwy ,cena około 19 tys. Ktoś z was słuchał tego combo ? czy laser dalej dostępny?
 8. feluś

  Klub fanów Accuphase

  niestety CS1000P brumi przy głośnikach o skuteczności 89 db ,niestety trafo sieciowe też buczy -co wydaje się nieporozumieniem przy tak wysokiej cenie ,widać zaoszczędzono na JAKOŚCI transformatora -dobrze zrobiony wzmacniacz lampowy nie brumi ,a trafo jest ciche ,nie lubię jak przy cichych partiach muzyki słychać jakieś buczenie i brumienie
 9. koledzy ,który z odtwarzaczy CEC z serii 5... najlepiej nadaje się na transport ?
 10. koledzy który z modeli CEC TL5.... byłby najlepszy na transport ? skoro są debile którzy kupują na allegro woreczek ziemi po której chodził j.kaczyński i płacą za niego ponad 10 tys. zł /można -można/....?
 11. feluś

  Marantz CD-7

  właśnie przetwornik TDA1541 uważany jest przez wielu jako jeden z najlepszych jakie do tej pory wyprodukowano jeśli chodzi o naturalność dźwięku.Ten Marantz to chyba nawet jakaś specjalna wersja tego przetwornika.
 12. feluś

  Marantz CD-7

  czy w tej cenie ten dość leciwy odtwarzacz jest wart uwagi ?
 13. feluś

  Marantz CD-7

  Ten sam marantz cd7 już dostępny także we Francji i nawet potaniał JUŻ zaledwie 2300 euro ! ze też się nie wezmą za takich . https://www.hifi-occasion.com/annonce/marantz-cd-7-high-end-cd-player/ dostępny również w Monachium i w Polsce ,niezły wałek
 14. feluś

  Marantz CD-7

  a różnice ACCU DP67 I DP500 czy warto dopłacić ?
 15. feluś

  Marantz CD-7

  ok, czy Accuphase DP500 jest lepszy dźwiękowo niż DP67 chyba starszy model ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.