Jump to content

Mateon

Użytkownicy
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

0 Neutralny

Audiostereo

0

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

957 profile views
 1. Potrzebuje rozdzielacz sygnału obsługujący 192 kHz. Zależy mi na wygodzie obsługi. Nie chcę by to była kostka .która "poleci" gdzieś do tyłu i bardzie obsługiwana tylko przy pomocy pilota (który często gdzieś zawieruszam) Coś o takiej budowie jak LINDY 70435 ale z obsługą 192 kHz. Myślałem o tym [Hidden Content] Ale niestety nie mam karty płatniczej i nie mogę robić zakupów poza PL. Toslink SPDIF koniecznie ale i COAX może być Znacie coś dobrego co można w PL kupić? Proszę piszcie swoje propozycje i doświadczenia.
 2. A tak z ciekawości... Mowa o DT 990 PRO czy Edition? Ja znam i mam PRO. Dla mnie wygodne nie są bo po 20-30 minutach boli mnie w nich szyja za uszami. Zastanawiam się czy one brzmią tak samo. Gdy robiłem odsłuch Edition nie mieli.
 3. Ktoś był w tym mp3 store w Lubinie? Myślę czym tam jest podobny czy mniejszy wybór w porównaniu do miast większych np. Warszawy? W Lublinie bardziej mi pasowało.
 4. Tak jak w temacie. Podjąłem decyzję iż ze względu na nienadające się ( z "miliona" względów) do adaptacji pod odsłuchy pomieszczenie zainwestuję w wzmacniacz słuchawkowy i słuchawki. Być może z czasem wiele słuchawek. Nie zamierzam zadawać pytań typu "Co polecacie?" , " X vs Y Co lepsze?" Moje pytanie brzmi: Gdzie w Polsce (i czy w ogóle) jest sklep z dużym wyborem takiego sprzętu i KONIECZNIE z możliwością odsłuchu? Dr. Google nie dał mi odpowiedzi więc Wam zawracam głowę ?
 5. Kiedy się dokonuje korekcji nie jednego ale kilku pasm na raz po jej zakończeniu należy kliknąć duży potencjometr. Gdy operujemy tylko jednym pasmem to tego robić nie trzeba.
 6. Problem już rozwiązany ? Jest OK.
 7. Witajcie koledzy po przewie. Zakupiłem Behringer DEQ2496. Choć nie znam angielskiego to trochę już potrafię z jego obsługi ? Mam jednak problem z zaprogramowanie ustawień . Ilekroć go ustawię i naciskam "Memory" to dźwięk wraca do flat ? Jeszcze zanim zdarzę nazwać prest i go zapisać. Co robię żle? I czy to normalne że korektor przechodzi do flat zawsze gdy cokolwiek zmienię np. przejdę do wyświetlania widma albo wskaźników wysterowania?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.