Jump to content

tomek11

Użytkownicy
 • Content Count

  1333
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

71 Neutralny

1 Follower

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ciągle możesz spróbować, jeżeli umiesz sklecić cv i znasz podstawy photoshopa;) Są Synu;) Skąd takie wnioski Adam? Ludzie, skąd takie wnioski? Praca to nie jest kącik ogłoszeniowy w Wampie. Na wynagrodzenie składa się ileś zmiennych, system bonusów, itd. itp. Pozostają jeszcze negocjacje w trakcie rozmowy, wrażenia z rozmowy z kandydatem, perspektywy rozwoju... To nie jest skup złomu ze stawką x zł za 1 kg.
 2. O to to;) Czyli jednak Audiovector. Kiedyś muszę ich posłuchać, choć jak napisał Adam to inna parafia niż Dynie. Niestety Białystok to tylko rms i top hi-fi, czyli poza pewne marki nigdy nie wychylą się. Brakuje "niezależnego" sklepu, cóż trochę znak czasów.
 3. Jeden woli pomarańcze, inny ogórki;) Po co było słuchać X34 i tak srogo się zawieść, skoro jak sam napisałeś są PMC, Audovector czy Spendory;) Oczywiście trochę żartuję, nie bronię Dynek tylko dlatego, że jej mam, ale moim zdaniem coś było nie tak albo ze źródłem, albo te Dynie nie przepadają za tym Heglem albo akustyka zawiodła. Trochę głośników przesłuchiwałem wcześniej szukając właśnie dość uniwersalnych smukłych podłogówek do ok. 25m2. Skończyło się na tym, że miałem X32, później zmieniłem je na X34. Tak więc szanując Twoją opinię dla równowagi napiszę - miałem 3 modele Dyn
 4. X34 to nie D25 i vice versa. Nigdy nie słuchałem D25, a moje zdanie wyraziłem na podstawie posiadania X32 i X34. Dla obu kolumn 18-20m2 uważam za minimum, a gdzież tam w tym metrażu ich kres możliwości zwiększania głośności. Naprawdę w warunkach blokowych ciężko mi to sobie wyobrazić. Powtarzam, mam na myśli X32 i X34. A, że jest masa innych kolumn podobnej wielkości, które faktycznie dość szybko "wymiękają" przy trochę głośniejszych odsłuchach, to też racja.
 5. Zarówno z X32 i X34 możliwe jest głośne granie. No chyba, że ktoś organizuje co kilka dni techno-domówki wtedy głośno to Cerwin Vega może da radę;) Chciałbym być dobrze zrozumiany, mam świadomość, że są kolumny w tej klasie, które zagrają głośniej, ale sformułowanie "raczej nie będzie z tego głośnego grania" ratuje tylko słowo "raczej". Elektrowni do Excitów 32 i 34 nie potrzeba, ale byle popierdółki też bym do nich nie podłączał.
 6. To nie jest badziewie, uwierz mi. Jeżeli chcesz oceniać wzmacniacz tylko po zdjęciach, to wiesz jak jest. Prawie wszyscy znamy kilka takich marek, co super wyglądają na fotkach, bebechy nieomal hi-end, parametry rodem jak pieca ze stanów, do tego dobra cena... Nic tylko brać, zjadają taką Regę i masę innych na śniadanie. Tylko dlaczego nie ma aż tylu chętnych? No właśnie... Oczywiście Elicit R to nie jest szczyt szczytów i nie bronię tego wzmaka tylko wyłącznie dlatego, że go mam. Ale ileś tam sprzętów miałem, o tych słuchanych krócej, wypożyczonych, obmacanych nawet nie wspominam. I powi
 7. Rzecz jasna. Pozdrawiam, Tomek. Doskonałe rozwinięcie tego, co napisał barbarosa. Dzięki konradwo;)
 8. Na pewno urządzenie jest warte swojej ceny. Osobiście za te pieniądze nie znalazłem lepszego, a za swój zapłaciłem ciut ponad 2000 zł. Świetna aplikacja, stabilna, nieprzeładowana. Urządzenie jest niewielkie i jednocześnie bardzo dobrze wykonane, dyskretne i eleganckie. Przyjazna obsługa, dobry dźwięk, świetna funkcjonalność. Pakując się w malinę, jest dużo więcej "motania", dodatkowe bibeloty, kabelki, nakładki, zasilanie, oprogramowanie, laptop/komp. Nie każdy tego chce.
 9. U mnie wszystko śmiga jak trzeba. Więc co to za wygoda zmieniać ręcznie płyty zamiast korzystać ze smartfona? Nic się tym nie udowodni, to zawracanie Wisły kijem. Dla mnie to taka teoria z cyklu "wzmacniacz bez pilota jest bardziej audiofilski"😉 Oczywiście każdy ma swoją "rację". Ja jestem wygodny i po to są nowe technologie, żeby z nich korzystać. Pod warunkiem, że są dobre i działają. Dobrej soboty😊
 10. Link proszę, chyba jakieś paździerze, inaczej kupię.
 11. Mam po prostu za mało czasu na ciągłe śledzenie forum, sorry. Stąd było moje marudzenie pod Twoim adresem;) Ale już nie jątrzę. A hienom, kij w ...
 12. Tonsil Altus. Kocham też takie "mądro-głupie" wpisy. Nie prościej napisać co proponujesz i dlaczego, skoro masz takie doświadczenie?
 13. Konkrety poprosimy. Piszesz to nie, tamto be, ale nie dajesz alternatywy. Napisałeś, że kupiłeś polskie kolumny i osiągnąłeś to, co chciałeś. W takim razie dobrze byłoby wspomnieć jakie to kolumny;) Pozdrawiam. Po prostu kocham takie rady;)
 14. Dla mnie liczy się całokształt, nie kupiłbym choćby przepięknych głośników, ale dla mnie słabo grających (oczywiście relatywnie w danej klasie cenowej). Ale nie kupiłbym też dobrze brzmiących kolumn o archaicznej i po prostu nieatrakcyjnej aparycji. Tak już mam. Pisząc: "szanuję MA za dopieszczone detale, wykończenie, opakowanie, estetykę" miałem na myśli to, że przykładają i do tego dużą wagę, co niestety nie jest standardem wśród innych producentów. Plus oczywiście brzmienie. Nie każde MA mi pasowały, nie są to głośniki absolutne, ale po prostu doceniam tą markę i tyle. No właśnie,
 15. Eee tam, nie grzmij jak Zeus;) Miałem Silvery RX2 i są to moim zdaniem bardzo dobre monitory do średnich pokoi, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę używek. Poza tym GX-y vel Goldy (zależnie od serii i roku, bo te oznaczenia w MA się zmieniały, raz nazywali to GX, raz Gold...) to już zupełnie inna klasa niż Silvery, nie mówiąc o Bronzach, które są pozycjonowane jeszcze niżej. Abstrahując od dźwięku, bo tu faktycznie mogą być różne gusta, ale wrzucanie firmy z tak długą tradycją i tyloma różnymi produktami w "śmietnik", bo nie spodobał Ci się jakiś produkt, jest trochę niepoważne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.