Jump to content

guben06

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

245 profile views
 1. guben06

  7.1 vs 5.1.2

  D Sur na pilocie przycisk MOVIE/TV
 2. W moim przypadku bass trapy w wełny w czterech rogach też zrobiły dobrą robotę. Wydatek nie duży a basy jakby szybsze bardziej kontrolowane, nawet przy głośnym graniu komfort odsłuchu nie drażni jak gołym pomieszczeniu.
 3. Właśnie za czymś takim bym optował. Stereo osobno w obecnym pokoju/salonie, a kino tyko do filmów czasami koncertów z zestawem typu Jamo/Teufel plus grzebanie przy akustyce pomieszczenia w miarę dostępnych środków finansowych. Melomanem ani audiofilem nie jestem, co prawda parę CD u minie na półce leży, ale jednak kino na pierwszym miejscu. Dylematy typy kino 50% muza 50% nie będą mi towarzyszyć.
 4. Dzięki za szybką odpowiedź, jeśli chodzi o pomieszczenie to mimo, że tylko pod kino to na normy się rzucać nie będę - bez wiedzy i sprzętu pomiarowego sam nie dam rady a i budżet za mały. Chodzi mi bardzie o spójność sceny frontowej przy trzech takich samych kolumnach.
 5. Witam Wszystkich serdecznie Mam pytanie do autora tematu, trochę z boku tematu ale żeby nie tworzyć nowego zapytam tutaj. Na zdjęciach widzę, że używasz zestawu zgodnego z THX, jako że u nas w PL temat ten jest prawie zakazany i bardzo mało pisze się na temat takich zestawów w kinie domowym, chciałbym zapytać o odczucia i różnice w odbiorze filmów czy koncertów 5.1 na zestawie THX vs. zestaw tradycyjnych głośników. Już od dłuższego czasu noszę się z zamiarem wymiany kolumn do użytku jedynie kinowego ewentualnie koncertów na BR i nie wiem czy pójście w stronę THX do dobry ruch. Upatrzyłem sobie od jakiegoś czasu zestaw Teufel System THX 6 , w Niemczech dobrze ocenianego u nas jak zresztą wszystkie zestawy tego typu nigdzie ne testowany. Chciał bym to wszystko zainstalować w pokoju 24m kw tylko do użytku kinowego z akustyką DIY podłączyć do Onkyo 840. Do muzy zostawił bym obecnie używane do kina JBL xti 20 + el. suba razem z Onkyo 805 (które mi do odsłuchów muzyki wystarczają) i pozostawił w innym pokoju. Jeżeli może jeszcze ktoś inny z forumowiczów ma jakieś porównania z tego typu zestawami proszę o opinie i ew. podpowiedzi w tym temacie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.