Jump to content

mayer

Użytkownicy
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Czy jest jakiś sensowny kontakt na serwis Kenwooda? Oczywiście chodzi o audio a nie roboty kuchenne i inne agd. Poszukuję kompletnego lub samej dźwigni od głównego włącznika zasilania dla ka-801. Zapewne dorwanie takowego może graniczyć z cudem.
 2. Witam, Ktoś doprecyzuje, potwierdzi jak wygląda sprawa obsługiwanych kodeków w starym poczciwym C2Quad 6600? H.265 wiadomo, że nie. Czy obsługuje starszy h.264? Nie mogę się tego doszperać w specyfikacji na stronie Intela.
 3. Panowie, Mam takie szybkie pytanko odnośnie głośnikowego The Wind. Czy są jakieś wyraźne różnice między jego starszą wersją mk2 a tą z napisem Hifi-klubben 30 Year Anniversary? Mam wrażenie, że ostatnio jest spora przewaga tej wersji kolekcjonerskiej w różnych ofertach sprzedaży. Coś jest nie tak z ta wersją?
 4. Witam, Zaciekawiło mnie pewne ogłoszenie. Magiczny tunerek z zestawu Supreme, mianowicie model 600T. Pomijam już absurdalną cenę nawet jak za ten model. Zastanawia mnie kilka rzeczy. Dodatkowe naklejki z numerami (środek i lewa strona), brak przełącznika 120-220V, gniazdo zasilania IEC zamiast kabla. Dodatkowo (może tak foty wyszły) wskaźniki świecą się chyba lepiej jak nówki =) Modzony czy naprawiany? https://www.hifi.nl/tweedehands/10026066/Kenwood-model-600T-tuner.html
 5. Nie powiedziałem, że źle. "polecasz sprzęt na forum - dobrze." Nie polecałem. Zwróciłem jedynie uwagę, że ten model nie często się pojawia na rynku wtórnym. Wiedział byś o tym poświęcając kilka minut z wyszukiwarką. Cyklicznie. Nie okazyjnie. Trzeba było wrzucić choćby linki do aukcji czy gdzie tam namierzyłeś ten egzemplarz. Bardziej byś pomógł (skoro to dwie minuty, zamiast spędzić czas na pisanie kąśliwych uwag) i nie byłoby tej całej dysputy i przekomarzania się. EOT z moje strony.
 6. Nie nabijam postów. Popatrz na ich liczbę i datę rejestracji. Trochę nieefektywne te nabijanie. O co chodzi? No właśnie... po pierwsze zamiast napisać normalnie... to ironizujesz i szydzisz o przełącznikach. Widziałem w ostatnich latach trochę ogłoszeń z tymi wzmakami i zbyt często miały urwane przełączniki. Może dla Ciebie stan wizualny takich klocków nie jest istotny. Dla mnie jest. Co nie znaczy, że jest jedynym i najważniejszym kryterium przed zakupem. Ale tego nikomu chyba specjalnie tłumaczyć nie trzeba. Dwa "o ogłoszeniu dowiedziałem się po Twoim poście na forum". Skoro miałeś wiedzę na temat jak sądzę dużo wcześniejszych przygód tego wzmaka - można to było zaakcentować prędzej (jak wspominałem niekoniecznie tutaj, chociaż miejsce wg mnie słuszne skoro spotykają się tu miłośnicy marki).
 7. Daruj sobie nic nie wnoszące komentarze. No właśnie nie bardzo. Jak jesteś taki always online figo fago, to trzeba było podzielić się zdecydowanie wcześniej....
 8. Może dla Ciebie. Dla mnie i wielu innych osób - jednak fakt bezsporny. Zamiast ironizować podzieliłbyś się info w odpowiednim (niekoniecznie tym) temacie - skoro masz takie dobre i sprawdzone informacje. Zapewne przysłużyłbyś się nieco bardziej.
 9. Obecnie mam w posiadaniu dwa tunerki.. 5020L oraz 7020. A tymczasem wisi sobie na olx raytasik... Kenio KA-801. I nawet wszystkie przełączniki całe :)
 10. Przepraszam za linka ale znów się pojawił zestawik marzenie L02-A & L02-T ;))) Nieczęsty widok... zwłaszcza tunerka i ogólnie w duecie. https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/kenwood-l-02t-kenwood-l-02a/786122071-172-2111 Kolo wystawia kloce za 25 koła lekko licząc a focie chyba by Nokia N80 sprzed dekady (nie obrażając Nokii) =)
 11. Czyli nie taki perfect ;)
 12. A dla mnie wygląda to podejrzanie. Jakby był wymieniany/naprawiany wyświetlacz. Dziwnie odstaje. Na innym egzemplarzu wyglada to już inaczej. W tym wątpliwym jest na wyświetlaczu jakaś szpara. Widać to gołym okiem bez fotek fhd.
 13. Co Panowie myślicie o tym tunerku? Porównałem z innymi fotami (choćby w grafice google) i jakoś tak dziwnie wygląda wyświetlacz. Wymieniany czy coś? Tak dziwnie jakby odstaje. Bo to chyba nie urok zdjęć.
 14. Witam, Panowie... pojawił się w wiadomym miejscu stosunkowo rzadko spotykany VdH, mianowicie Orchid. Linka nie wrzucę... jedynie ten nr 7084460708. Jak dla mnie cena wygórowana. Brak dowodu zakupu. Oraz pudło z pierwszą wersją na ceramicznych wtykach. A tu proszkowane, czyli stosunkowo nowa produkcja.
 15. Właśnie na to zwracałem uwagę w moim poście z poprzedniej strony. Pierwszy element, który mnie zaniepokoił.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.