Jump to content

Silver_85

Użytkownicy
 • Content Count

  3054
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1363 Audioholik

About Silver_85

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

9079 profile views
 1. Może tak być. Miałem swojego czasu Atoll cd100se i on miał na rca miał 2,5V i grał wyraźniej głośniej niż np. Leema Acoustics elements cd. i trochę głośniej niż Lector cd 0.6t. Co prawda z przesterowaniem nie miałem problemu , ale różnice w głośności były. Ma też na pewno znaczenie skuteczność kolumn, czułość wzmacniacza. Np. niektóre Naimy , Denony grają już bardzo głośno przy lekkim odkręceniu volume.
 2. Nie znam niestety więc nie pomogę. Kolega h3x_Lukasz miał Cs88 więc może coś Ci podpowie.
 3. Na jaką siłę ? Piszę o wzmacniaczach , które znam jako tako. Chyba jak każdy w tym wątku. Nikt nie każe w ciemno kupować Cayina. I odczep się w końcu.
 4. Jeśli szukasz barwy , ciepła to raczej nie ten kierunek. Wysterować je całkiem nieźle wysteruje , ale lepszy moim zdaniem będzie A70 jeśli chodzi o Cayina.
 5. Aktualny model LAR 50/50. Poprzednik to 30 mkII.
 6. Test M8xi. [Hidden Content] Mocny zawodnik 🙂
 7. O widzę , że nawet Pan Pacuła wepchnął szmatkę 🙂 [Hidden Content]= W nowej wersji już jej nie ma także nie ma co już narzekać. [Hidden Content]
 8. Wtedy pewnie jeszcze nie było wiadomo , że będzie dystrybutor (czyli kolejny pośrednik). Nie ważne czy to nautilus czy ktoś inny. 24k to była cena za jaką miał być ten wzmacniacz w salonach audio, zakładając że samą dystrybucją zajmie się producent. Z drugiej strony znany dystrybutor może lepiej rozpracować markę. Jak oczywiście będzie mu na tym zależało. Niestety cena przez to jest wyższa. Na początek taki model jest dość ryzykowny , ale może produkt się obroni. Ci co kupili bezpośrednio u producenta mogą się teraz cieszyć 🙂
 9. Temat wcale nie taki prosty. Excite X34 nie są za skuteczne. 86dB , a pewnie realnie bardziej 84dB. Pomieszczenie spore, muzyka urozmaicona. Brzmienie plastyczne , ciepłe można uzyskać z nawet tanich wzmacniaczy na lampach EL34 , ale często traci na tym kontrola basu, precyzja itd. Wzmacniacze na KT88 już bardziej dynamiczne szybkie , ale różnie już to bywa ze średnicą i jej "temperaturą" . Wszystko zależy od producenta i modelu. Ja mam Cayina A55TP i u mnie spisuje się dobrze. Dość równy z dźwięczną górą, lekko ocieplonym środkiem ( to też kwestia lamp) i bas wystarczająco szybki trochę mię
 10. Tak wiem mściłeś się za bana w klubie. Widzę trafiłem w sedno 🙂
 11. Nikt by nie dał. Tym bardziej , że był to wzmacniacz wzięty w rozliczeniu i do tego na diabły, z którymi z tego co słyszałem jest loteria. Tylko idiota by się zgodził na żądania (delikatnie mówiąc) przyjęcia z powrotem wzmacniacza po kilku miesiącach użytkowania. Bądźmy poważni.
 12. Fakt. To była udana seria. Monitor 160 mi się podobał swojego czasu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.