Jump to content

Silver_85

Użytkownicy
 • Content Count

  2986
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1328 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

8454 profile views
 1. Szkoda, że nie ma płytki z gniazdkami analogowymi.
 2. Może posłuchaj też hybrydy Lectora ZXT-70.
 3. Jako , że jakiś czas temu narzekałem na pewne mankamenty mojego cdp 0.6T wynikające z wieku (wiadomo nic nie jest wieczne) muszę napisać , że finalnie kompakt został naprawiony i cieszy ucho jak i oko. Jakbym miał zmieniać to chyba tylko na CDP-707 🙂 , ale żeby tak się stało trzeba odrobić straty po covid-19. Dziś dwie świetne płyty.
 4. Chodzi Ci o A55T i A55TP ? Z oznaczenie CS są 55A i 88A.
 5. Accu trafiają designem w mój gust zdecydowanie, dlatego ciągle się zastanawiam czy sobie nie sprawić jakieś integry , ale z rynku wtórnego. A taka końcówka jak w załączniku to już mega wygląda 🙂 Dynaudio też są bardzo dobrze wykonane. Ostatnio trochę rzuciłem okiem na Contoury 30 i stolarka perfekt tylko bym te stopki zmienił.
 6. Niby tak, ale powiem Ci , że jak ja miałem suba to zmęczyło mnie to ustawianie pod gatunek muzyczny. Ciągle coś kręciłem. Znalezienie optymalnego/uniwersalnego ustawienia graniczyło z cudem. Pomijam kwestie dobrego "zszycia" suba z monitorem , ale o to pewnie Sveda zadbał.
 7. Przede wszystkim przez kilka tygodni ze swoimi S16Hz Arcada 2,5. Słuchałem też w dwóch innych systemach , ale to krótko. Basu było sporo. Ja wolę trochę szybszy i bardziej zróżnicowany bas. Coś bardziej w stylu Sol-a II. Mk4 na fabrycznej lampie grał gęsto na średnicy u mnie , ale trochę brakowało blasku na górze i zbyt łagodna była średnica. Trąbki, saksofony itp. były za bardzo wygładzone. Nie było to tak mułowate granie jak niektóre Vicki , ale nie jest to mistrz szybkości i przejrzystości. Bardziej mi się podobała hybryda Lectora. Może sprawdź też Atolla IN200.
 8. Na pewno o mk4 nie można powiedzieć, że gra górą i środkiem. Sama góra jest wycofana , a średnica mocno dociążona. Basu jest sporo , ale nie należy on do tych kopiących tylko lekko zaokrąglony.
 9. Ostatnio dostałem od żony dwie fajne płyty. Posłuchaj Sobie może się spodobają. Patricia Barber - Nightclub Manu Katche - Live In Concert
 10. Myślę , że potencjalnego klienta odstraszają przede wszystkim uszkodzone/naruszone głośniki. Kopułka i midwoofer. Do tego ta fuszerka przy bassreflexie. Stolarz , który przemalowywał kolumny się nie popisał.
 11. Całkiem fajnie te paczki zagrały na Audio Show. Nie miały mega wytrawnej elektroniki, a brzmiały dobrze na tle wielu droższych systemów. Pewnie zakup w ciemno bez odsłuchu u siebie i tak to czasem bywa. Bywało wiele takich ogłoszeń czy to Dynaudio, Focal, B&W itd.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.