Jump to content

Silver_85

Użytkownicy
 • Content Count

  2811
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1160 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

6534 profile views
 1. Dziś odebrałem paczkę z płytami 🙂
 2. Tak inne. ZXT 70 to hybryda. Mnie się ten wzmacniacz Lectora podobał i zrobił dobre wrażenie.
 3. Dokładne tak. Jeszcze nie tak dawno Plastik pisał , że nie jest już moderatorem , a teraz się okazuje , że jest. A skąd my mamy to wiedzieć skoro jest jak wół napisane "redaktorzy". Inna sprawa , że łączenie tych funkcji jest moim zdaniem dyskusyjne, ale o tym decyduje admin.
 4. Marcin to też jest kwestia preferencji. Zresztą sam wiesz , że to co podoba się mnie nie musi podobać się Tobie. Ja z perspektywy czasu po wielu testach wolę kolumny grające szybciej na basie czasem kosztem zejścia. Wracając do Wilsonów. Pamiętam w 2018 na stadionie te wielkie (mam tylko taką fotkę) grały świetnie. Dla mnie to był dźwięk wystawy. Grały potężnie , ale zarazem dość szybko pokazując też wszystkie subtelności w brzmieniu. Grały zaskakująco. Inny model w połączeniu z Martonem zagrał karykaturalnie moim zdaniem. Może to kwestia innej elektroniki , pomieszczenia czy też nie wszystkie Wilsony grają tak dobrze. Wiem od Grzegorza , że te Wilsony co stoją w Kutnie w Audioland-dzie grają tam bardzo dobrze. Za jakiś tydzień czy dwa zamierzam się tam wybrać i zobaczę jak grają np. w porównaniu do Ethosów.
 5. Nie dziwie Ci się. Nie trawie takie bezpardonowe teksty Szymona , ale jeszcze bardziej nie lubię udawanie dobrego samarytanina , a pokątnie czerpanie z tego zysków 🙂 To się chyba nawet jakoś tak nazywa ......
 6. Nie odwracaj kota ogonem i nie mieszaj do tego Grześka i nie chodziło o klony. Sam mówiłeś , że go sprawdzałeś i , że żałujesz że zdradziłeś Szymonowi bo on wyklepał na forum 🙂 To dobrze , że wyklepał w obecnej sytuacji 🙂 Jasne jasne. Recenzje dystrybutorzy kontra ja 🙂
 7. To ten sam gość, któremu swojego czasu lizałeś przysłowiowe 4 litery. To ten sam gość z którym byłeś w stałym kontakcie, któremu zdradzałeś z jakiej lokalizacji piszę forumowicz @babatular (przypomnę że sam mi to powiedziałeś w rozmowie telefonicznej) bo chciał wiedzieć , za co moim zdaniem powinieneś zniknąć z forum , a przynajmniej nie pełnić funkcji moderatora. Teraz masz interes po innej barykadzie więc robisz co robisz. A teraz działaj i banuj.
 8. O są już chyba wszyscy miłośnicy 🙂 NO dalej poużywanie sobie 🤣
 9. Cir niepotrzebnie się tłumaczysz. Widać , że ktoś tu się się boi żebyś nie "skradł" kawałka tortu bądź też został moderatorem roku 🙂 A co do banów w klubie to jest śmieszne , że się żalą ciągle te same osoby , które chyba miłośnikami tego klubu nie są. Jest tyle miejsc do pisania , ale jak widać za mało. Zupełnie tego nie kumam. Mam kilka firm , których nie lubię to po prostu w tematach o nich nie piszę. Jak pojawia się temat o 16Hz to w ciemno można obstawiać kto zaraz zacznie pisać i to nie pozytywnie 🙂
 10. Ja w swoich Arcadach 2,5 (tak samo jest w 3,5) mam Revelatora 9700. W Ethos Ultimo jest zastosowany 9900. Podobna szkoła grania moim zdaniem tych głośników - 9700/9900. W Ariesach S16Hz nie stosował 9700/9900 bo pewnie nie pasowały do koncepcji. To w sumie mnie nie dziwi bo z tego bo wiem Ariesy (Ariesów nie słyszałem) grają inaczej niż np. Arcady. Ardady są ekspresyjne na średnicy, szybsze na basie, nie tak gęste więc i zastosowane głośniki wysokotonowe inne , żeby to razem spójnie grało. Ale zaraz przecież Ty już miałeś Ariesy ? 🙂
 11. 9900 to pełnokrwisty revelator. Mały to 9700 🙂
 12. Wykonać pewnie tak pytanie kiedy ? I chyba nie mówimy o przedpłacie całej kasy bo ja bym nigdy na coś takiego nie poszedł. Zresztą co my się martwimy. Niech się głowią Ci co chcą kupić. Chce ktoś kupić podpisujesz umowę wpłacasz zadatek ustalasz ludzki termin powiedzmy 2-3 miesiące i tyle.
 13. To bym przeżył , ale nie o takim terminie pisałem. Żeby nie było , że psioczę na Amplifona. Miałem kontakt tylko z WM300 i jestem pod wrażeniem , że taka manufaktura była wstanie wykonać takie wzmacniacze. Znam kilka osób z forum co mają Sety 42 i 140 i wszystkie są zadowolone.
 14. Generalnie wydaje się to absurdalne z drugiej strony pamiętam jak tb82 wspomniał ile czekał na swoje Set140 to byłem w lekkim szoku. Brzmienie i wykonanie to pewnie zrekompensowało , ale ja nie byłbym taki cierpliwy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.