Jump to content

Silver_85

Użytkownicy
 • Content Count

  2702
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1083 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5880 profile views
 1. Jak nie pojedziesz posłuchać ze swoim wzmacniaczem to się nie dowiesz na 100% czy Ci pasuje czy nie. Ten opis nijak ma się do rzeczywistości tak jak to, że zagrają z każdym wzmacniaczem lampowym. Z Atollem to nie zagra moim zadaniem. Atoll IN100 ma zaokrąglony i podbity bas co w połączeniu z niezbyt szybkim i miękkim basem Zephirów da słaby efekt. Kwestia gustu oczywiście. Szukaj wzmacniacza szybkiego na basie i otwartą nie suchą średnicą wtedy może to jakoś zagra.
 2. Tak jak koledzy niżej napisali Audiowave. Co do YBA to mało o nich u nas słuchać. Może teraz jak mają nowego dystrybutora się to poprawi. W tym pokoju grała seria Genesis. Nawet ładnie wyglądają te klocki.
 3. Przeglądając zdjęcia przypomniało mi się , że nadspodziewanie dobrze zagrały te monitorki.
 4. Byłem , ale już pod koniec mojej wizyty na AS i nie słuchałem długo. Zapamiętałem , że grało równo, lekko po cieplejszej stronie, bez efekciarstwa. Myślę, że biorąc pod uwagę cenę te Opery są ciekawe. Za krótki był odsłuch. Brakło czasu.
 5. Daj spokój. Rozumiem , że mogły się bardziej spodobać Accordo, ale nie ma co pisać o różnicy kilku klas bo po pierwsze tak nie było , a po drugie wystawa nie jest odpowiednim miejscem żeby to jednoznacznie oceniać. Grobel zaprezentował bardzo dobrze brzmienie, ale jak dla mnie repertuar był dość bezpieczny. To co grało grało dobrze, ale musiałbym posłuchać też bardziej dynamicznym i "skomplikowanym" repertuarze. U Svedy muzyka była bardziej urozmaicona.
 6. Muszę przyznać , że klocki Lectora lepiej wyglądają na żywo niż na fotkach.
 7. Na 25m2 spokojnie poradzi sobie Nova III tym bardziej, że pewnie mówimy o pokoju mieszkalnym , a nie stricte pod audio. Co do koloru to nie chciałbym Cię wprowadzić w błąd bo jednak tyle się tego sprzętu człowiek naoglądał przez te kilka godzin 🙂 Jak dla mnie ten orzech nie należy co najciemniejszych, ale nie ma mowy , że dawał on po oczach.
 8. Tak mowa o Confidence 50. Niby duża kolumna , ale dźwięk jak dla mnie suchy, płaski pod dobrego podparcia basu . Przynajmniej w muzyce z "żywymi" instrumentami. Nie wiem jak by to było w muzyce elektronicznej. Jak leciała klasyka to brzmienie było szczegółowe, dość jasne i klarowne, ale brakowało potęgi. SF zupełne przeciwieństwo . Grali z Olympici Nova V , która jest sporo tańsza od Dynek i była energia , odpowiedni wolumen , barwa i duża przyjemność z odsłuchu mimo , że grali dość głośno. Jak to się mówi potocznie "była muzyka" i nie trzeba było się skupiać na pojedynczych dźwiękach doszukując się atutów. Basu owszem w tym pokoju było sporo ( ciężko mi określić ile m2. Na oko coś koło 30-35m2 ??) , ale mieścił się w miarę pomieszczaniu, a wiadomo pomieszczenia w kwestii basu raczej nie sprzyjają na narodowym. Co do AR to też nie jestem biegły. Była końcówka foundation vt80 i pre LS28 oraz dzielone źródło.
 9. Było przyjemnie jak to zazwyczaj w pokoju Haiku. Prezentacja ma + jednak scena znacznie za niska. Jakby słuchać z balkonu.
 10. Większość wybiera bezpieczny repertuar choć moim zdaniem było lepiej niż zwykle. Tym razem wybrałem mniej pokoi i siedziałem w każdym dłużej więc więcej można było posłuchać. Jak koś wpada na jeden kawałek (jak patrzyłem to większość wychodziła nawet nie siedząc 3-5 min) to ciężko wyciągać jakieś wnioski. Ten dość mi się podobał. Odpalał różną muzykę. Jak zapuścił ACDC i dał volume do góry do kilka osób zbladło. Lubi dołożyć do pieca 🙂 Jak zmierzyłem telefonem 92-93db. Było trochę za ostro , ale patrząc na akustykę tragedii nie było. A jak Wam się podobały legendarne Sonusy ? Czy tylko mnie coś to nie grało ?
 11. Dla mnie też kicha. Jak ja byłem to nawet repertuar w miarę urozmaicony. Nawet elektronikę puszczali , ale tu Magico pokazało jak to się powinno grać taką muzykę. Kolumny Pmc jak dla mnie lepiej niż ATC.
 12. Oj tak. Było co najmniej dobrze. Lepiej niż Dynaki niestety i to znacznie. Nie wiem czy ten pokój w Sobieskim jest tak nieszczęśliwy czy też połączanie z Octave. Było lepiej niż w zeszłym roku , ale nadal jak sobie jak dla mnie. Wiadomo, że jak ktoś będzie nimi zainteresowany to wypożyczy do domu , ale na pewno prezentacja za bardzo do tego nie zachęca jeśli ktoś bardzo bierze do siebie odsłuchy na Audio Show. To te Sonusy.
 13. Pylon wypadł bardzo dobrze. Kolumny grały jak sporo większe, trochę podbity wyższy bas, ale dobry kontur. Fajnie dodawało to energii. W tym aspekcie spory progres w stosunku do serii Diamond. Jak ja byłem to grały z MF i Lectorem. Swoją drogą dla mnie piękny ten cedek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.