Jump to content

Silver_85

Użytkownicy
 • Content Count

  2541
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

971 Audioholik

About Silver_85

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4723 profile views
 1. Ja i tak wolałbym tam bo lepsze warunki akustyczne ciężko spotkać, ale rozumiem i wiem o co Ci chodzi. Pozostańmy w tematyce klubu.
 2. O brzmieniu Huracan-ów oczywiście w wolnej chwili napiszę bo to porządne kolumny, ale wolałbym się to Ethosów nie odnosić bo najlepiej by było porównać w porównywalnych warunkach i też nie po to pojechałem do YB. Wiesz Sonic , że za system Rafała można kupić dobry jacht. Gra cały system i tu "walka" jest nie równa.
 3. Wiem jak się ustawić 🙂 Słuchaliśmy Huracany.
 4. To podjedź i posłuchaj. Skupiłem się na kolumnie, która by była w kręgu mojego zainteresowania. Podstawki u mnie odpadają bo mały brzdąc lata jak szalony. Te monitory też mnie ciekawią , ale jak miałbym ich posłuchać to nie wiem ile musiałbym jeszcze posiedzieć. Jakoś tak wyszło , że nie posłuchaliśmy , ale nic straconego. Daleko nie mam. Robert mówił , że zrobi podstawy.
 5. Nie było do nich podstaw więc taki odsłuch (na szafce) byłby dla nich krzywdzący więc ich nie podłączyliśmy , ale Robert proponował. Może innym razem będzie okazja. Ładne i duże to mogę powiedzieć 🙂
 6. Nie Ty jedyny. Jeden forumowicz nawet do mnie napisał czy wiem za co wyleciał. Z tego co wiem Grzegorz nic o tym nie wie. I teraz nie może się już dopisać. Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Niby błaha. Zostaliśmy przydzieleni do klubów trochę na siłę bo coś tam wcześniej napisaliśmy. To mały problem bo można się wypisać. Tylko zastawiania mnie liczba użytkowników. Klub S16Hz mający najwięcej postów ma 35-40 użytkowników , a kilka klubów z mniejszą ilością osób piszących np. 80,100 czy więcej. Ciekawi mnie jaki był klucz tych przypisywać użytkowników do klubów ??
 7. Witajcie, chciałbym oficjalnie podziękować Robertowi za spotkanie i możliwość posłuchania kolumn YB i choć częściowo poznanie filozofii firmy i pomysłu na brzmienie . Miło spędzony czas. Sorry , że tak się zasiedziałem 🙂
 8. No może się uda posłuchać. Jeszcze nie wiem. Dziś też było ciekawie. Wizyta u pewniej uznanej na naszym forum manufaktury.
 9. To będziesz miał co robić w weekend 🙂
 10. Jak widać totalnie nie zrozumiałeś mojego postu. . Napisałem , że prawda jest gdzieś po środku. Nie popieram żadnych skrajnych stron, ale oczywiście interpretujesz to Sobie jak Ci wygodniej. Owszem lubię kilka firm polskich . Coś w tym złego ? Muszę lubić tylko amerykańskie jak Ty ? Oczywiście , że mi się to nie podobało, ale nie będę latał za każdym i nikogo pouczał. Od tego jest moderacja. Tylko jeszcze zerknij po czym to było napisane : Rochu napisał że uważa go za idiotę oraz "Puknij się w główkę misiu, myj ząbki i czas spać" To Ci nie przeszkadza ? Gdyby ktoś Ci w realu tak powiedział to byś z nim przybił piątkę ?
 11. W sumie to chętnie bym posłuchał, ale nie wiem czy mi w Q21 tak połączą jak i tak nie kupie bo nie mam na nie kasy i warunków. Chyba, że pożyczę od mojego szefa beemkę. Podjadę i będę udawał bogatego zainteresowanego klienta 😉 Pierwsza cześć jak najbardziej to prawda w moim przypadku. Druga to już rożnie może być 🙂 Gusta i zachcianki się czasem zmieniają 🙂 Kilka gigantów mi się też podoba więc uważaj bo będziesz loki zapuszczał 🙂
 12. Chętnie bym posłuchał tych ATC. Wiesz może czy jakieś salony mają serię SCM ?
 13. To też przez niską skuteczność . Producent podaje 85dB , a może być realnie jeszcze trochę niżej. Jeśli tylko dobrze gra i "znika" z pomieszczenia to może 🙂
 14. Nie są to Twoje wypowiedzi, ale pełno jest tu takich wypowiedzi pisanych przez kilku osobników. Nie są pogardliwe? Pomijam już ataki personalne. A co sądzisz o takich wypowiedziach : "Jak klakier pisałeś, bierzcie polskie, tylu producentów w PL, wspierać polskie manufaktury, które jak pisałeś potrafią zrobić to samo - tzn. zerżnąć, ale nawet tego nie potrafią. Ze wspieraniem miałeś na myśli także m.in. podwórkowe/osiedlowe polskie wyroby (''garażowe wypociny Pana Mietka'') od typów, którzy tu przez swoich klakierów uważani byli za królów DiY - sam sobie wspieraj polskich chamów. Polskie samochody i polskie przetworniki odzwierciedlają potencjał polskich producentów. Gdzie masz światowe kolumny na polskich przetwornikach." "Polacy i polscy diy-owcy (poza jakimiś wyjątkami - sympatycznymi, kulturalnymi i miłymi osobami) to buńczuczne bufony z rozsadzonym ego i pychą, a ci co jakiś zysk mają, to potrafią jechać jak po trupach, za pomocą swoich klakierów." Może czas już powrócić do tematu i podawać jakieś fajne propozycję Top monitorów. Żadna ze stron nie przekona do swoich racji bo niestety podają tu często skrajne wypowiedzi. Jedni na zabój "zakochani" w "firmowych" kolumnach i bronią ich do upadłego najczęściej atakami personalnymi . Z drugiej strony są osoby zapatrzone w Diy i też nie potrafią docenić pracy, technologii historii uznanej firmy. A prawda jest gdzieś po środku , ale mało kto to zauważa. Aha i nazywanie YB Audio jako DIY jest błędne moim zdaniem. Z tego się pewnie wywodzą (jak wiele firm) , ale teraz prowadzą przecież działalność i robią kolumny komercyjnie, a nie dla siebie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.