Jump to content

Silver_85

Użytkownicy
 • Content Count

  2817
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1162 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

6556 profile views
 1. Znowu pudło. Próbuj dalej 🙂 Byłem u Roberta posłuchać jego kolumn. Zapewniam Cię , że jak byłem u Niego przedstawiłem się z nazwiska i nicka na forum.
 2. Problem jest w tym wszystkim podchodzenie zbyt emocjonalnie do pewnych spraw. Od wielkiego zachwytu i "oddania" po zupełnie inny biegun. Potem jest tak , że Twój wróg staje się przyjacielem i odwrotnie.
 3. Właśnie przeczytałem test Jadis-a I88 i jakoś nie widzę zmieszania z błotem. Dosadnie opisany charakter brzmienia. Czy słuszny niech się wypowiedzą użytkownicy ? Myślę, że do wielu kolumn może pasować.
 4. Osobiście czekam na Accordo Essence. Piękna zgrabna podłogówka. Ciekawe jak zostanie oceniona. Najchętniej sam bym posłuchał w lepszych warunkach niż na AVS. Piotrze , ale czemu o tym piszesz dopiero teraz ? Nie kumam tego. Nie można było od razu ? Nawet pamiętam jak sam zjechałeś jakiś piecyk z rynku pro po odsłuchu u Rafała. Też test trwał 2 min ? Ja będąc u Rafała zawsze słuchałem po kilka godzin i tylko na koniec wracaliśmy do jego systemu. Jeśli testy wyglądały jak opisujesz to słabo. Tylko po co to trzymać w tajemnicy i się poklepywać po plecach.
 5. Płytę zostawiłem sobie na piątek. Będzie więcej czasu i spokój w chacie. Dam znać jak posłucham.
 6. Witajcie, dziś przywiozłem do domu dwa kabelki od Solid Core Audio. Pierwszy wpiąłem głośnikowy.
 7. Dziś odebrałem paczkę z płytami 🙂
 8. Tak inne. ZXT 70 to hybryda. Mnie się ten wzmacniacz Lectora podobał i zrobił dobre wrażenie.
 9. Dokładne tak. Jeszcze nie tak dawno Plastik pisał , że nie jest już moderatorem , a teraz się okazuje , że jest. A skąd my mamy to wiedzieć skoro jest jak wół napisane "redaktorzy". Inna sprawa , że łączenie tych funkcji jest moim zdaniem dyskusyjne, ale o tym decyduje admin.
 10. Marcin to też jest kwestia preferencji. Zresztą sam wiesz , że to co podoba się mnie nie musi podobać się Tobie. Ja z perspektywy czasu po wielu testach wolę kolumny grające szybciej na basie czasem kosztem zejścia. Wracając do Wilsonów. Pamiętam w 2018 na stadionie te wielkie (mam tylko taką fotkę) grały świetnie. Dla mnie to był dźwięk wystawy. Grały potężnie , ale zarazem dość szybko pokazując też wszystkie subtelności w brzmieniu. Grały zaskakująco. Inny model w połączeniu z Martonem zagrał karykaturalnie moim zdaniem. Może to kwestia innej elektroniki , pomieszczenia czy też nie wszystkie Wilsony grają tak dobrze. Wiem od Grzegorza , że te Wilsony co stoją w Kutnie w Audioland-dzie grają tam bardzo dobrze. Za jakiś tydzień czy dwa zamierzam się tam wybrać i zobaczę jak grają np. w porównaniu do Ethosów.
 11. Nie dziwie Ci się. Nie trawie takie bezpardonowe teksty Szymona , ale jeszcze bardziej nie lubię udawanie dobrego samarytanina , a pokątnie czerpanie z tego zysków 🙂 To się chyba nawet jakoś tak nazywa ......
 12. Nie odwracaj kota ogonem i nie mieszaj do tego Grześka i nie chodziło o klony. Sam mówiłeś , że go sprawdzałeś i , że żałujesz że zdradziłeś Szymonowi bo on wyklepał na forum 🙂 To dobrze , że wyklepał w obecnej sytuacji 🙂 Jasne jasne. Recenzje dystrybutorzy kontra ja 🙂
 13. To ten sam gość, któremu swojego czasu lizałeś przysłowiowe 4 litery. To ten sam gość z którym byłeś w stałym kontakcie, któremu zdradzałeś z jakiej lokalizacji piszę forumowicz @babatular (przypomnę że sam mi to powiedziałeś w rozmowie telefonicznej) bo chciał wiedzieć , za co moim zdaniem powinieneś zniknąć z forum , a przynajmniej nie pełnić funkcji moderatora. Teraz masz interes po innej barykadzie więc robisz co robisz. A teraz działaj i banuj.
 14. O są już chyba wszyscy miłośnicy 🙂 NO dalej poużywanie sobie 🤣
 15. Cir niepotrzebnie się tłumaczysz. Widać , że ktoś tu się się boi żebyś nie "skradł" kawałka tortu bądź też został moderatorem roku 🙂 A co do banów w klubie to jest śmieszne , że się żalą ciągle te same osoby , które chyba miłośnikami tego klubu nie są. Jest tyle miejsc do pisania , ale jak widać za mało. Zupełnie tego nie kumam. Mam kilka firm , których nie lubię to po prostu w tematach o nich nie piszę. Jak pojawia się temat o 16Hz to w ciemno można obstawiać kto zaraz zacznie pisać i to nie pozytywnie 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.