Jump to content

góral z gór

Użytkownicy
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

208 profile views
 1. Dziękuję bardzo. Żeby za bardzo nie kompromitować się na forum ogólnym, wysyłam priva :)
 2. Cześć, Co oznacza powyższe? - czy to że nie trzeba instalować wg. procedury z pierwszej strony tego postu, ani wg. tego https://github.com/moode-player/moode/blob/master/www/setup.txt - gdzie znajdę ten cudowny obraz i co z nim zrobić?
 3. Ahoj, postępy postępują: - na razie pożyczone zasłony - słychać że to słuszny kierunek - rozpraszacze na razie na ścianie za kolumnami - co zrobić z rozpraszaczami, na sufit? Czuwaj -
 4. Front wyżej, boki niżej. Taka koncepcja, czy słuszna, któż to wie?
 5. Postępy postępują........ .
 6. - jest sens powieszenia za kotarą z boku paru arkuszy wełny? - ciekawiej to będzie wyglądać, lżej - skoro nie ma to wpływu na akustykę
 7. - roboty cały czas się posuwają do przodu - zakończyłem część koncepcyjną - miejsca pod karnisze wytrasowane - ale jak zwykle, podwykonawcy nawalają (kumpel z wiertarką) Pytanie Odległość kotary od ścian bocznych, ma znaczenie? Na rynku są wsporniki o długości 13 i 16 cm. Ja bym dał dłuższe.
 8. No i bardzo dobrze. Robię to co Ty i gra muzyka. A tak na serio, to patrząc na mój pokój, jedyna rzecz którą można zrobić na ścianach bocznych, tak aby dało się w tym mieszkać, to powiesić kotary. Zaczynam rozglądać się za kotarami i karniszami. Pozostaje sufit. Mam już zrobione rozpraszacze, Mogę zrobić z nimi dwie rzeczy, albo wywalić, albo powiesić na suficie. Jak to zadziała na suficie?
 9. Pełna profeska w zawieszeniu, gratuluję/ W kwestii zawieszenia. Czy ma znaczenie (akustyka oczywiście). odległość karnisza od sufitu. Montować karnisz do sufitu, czy zostawić jakąś odległość.
 10. Ta czarna kotara, jaki to materiał, jaka gramatura?
 11. Ok. poeksperymentujemy. Tylko skąd ja tyle szmat wezmę, wszystkie kalesony będę musiał powiesić :) Jaki efekt dały u Ciebie te kotary. Na jednych z moich wcześniejszych postów, ktoś napisał, że wszystko, tylko nie daj Boże kotary. Jeżeli Kotar Jeżeli Kotary na okna to dla równowagi na przeciwną ścianę, też kotary?
 12. - czy zasłona będzie miała jakieś znaczenie akustyczne - sideboard przed zasłonami, spowoduje że kolumny będą stały ok 0,3 m za sidebordem, teraz stoją 0,8 m za regałami, czy będzie miało to wpływ na scenę. Z moich obserwacji wynika, że im dalej od ściany, mebla, tym dźwięk jest bardziej przestrzenny To chyba będzie najtrudniejsze. Z jednej strony ściana na 2/3 odległości od kanapy, potem 1/3 wolnej przestrzeni. a z drugiej na prawie całej ścianie okno. Co tu można zrobić rozsądnego, aby można było w tym bałaganie potem mieszkać. - czy paneli ze ściany za kolumnami nie przerzucić na sufit
 13. A jak taki zestaw ma się do chromecasta, w jakości dźwięku?
 14. Panowie wielkie dzięki. Wielki browar dla xajas i przemak :). Poprawiło się. Z tym mikrofonem to niegłupi pomysł, zadziałamy... Zanim przyjdzie mikrofon Zrobione, jak na zdjęciu. Wełna do uzupełnienia. Pytania - czy dokładając 1 lub 2 regały, tak aby kolumny stały całkowicie za regałami, będzie lepiej - co w rogach Za plecami - ściana za (foto z poprzedniego ustawienia) - plan aktualny Pytania - czy wieszając rozpraszacze na gołej części ściany, będzie poprawa Inne Biorąc pod uwagę rozkład pokoju, co i gdzie powiesić - rozpraszacze / wełna / inne - ściana boczna - sufit - inne
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.