Jump to content

koba

Użytkownicy
 • Content Count

  178
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  muzyka ,sport,podróże.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

856 profile views
 1. koba

  Saba

  Saba apli. Również poprawnie gra z paczkami braun i grundig dziś ciężko szukać takiego dźwięku w granicach 10tys. Muszę od saby pomierzyc zwrotnice bo wysokie mi nie pasuja.
 2. Witam klubowiczów ktoś coś na temat telefunken tlx 2/4 professional. Bo mam okazje za grosze dostac.
 3. koba

  saba 1300

  Mogę pomóc.😉
 4. koba

  Saba

  Poluje na 1300 ale cieżko w dobry stanie dostać mam hi-fi ultra 700 narazie w mojej kolekcji i radyjko 9240😉
 5. Tych nie miałem za to profil mam i professional 450 i 650.
 6. Ten ostatni Sunfire mi się wydaje najwiekszy skok zawieszenia ma😉. U mnie do jbl 250pw doszła jedna wielka yamaha sw800 małe suby stoja w piwnicy🤣
 7. Może Cie coś zainteresuje z stajni sony łagody dzwięk i co ważne wygodne. mdr 1a
 8. Temat umarł.... A ja ostatnio sobie sprawiłem 2 pary paczek od Brauna... Ls 100 i L 8080 he. I zostaja w mojej kolekcji🙂.
 9. Tak to jest bardzo dobre rozwiązanie aby sobie na czterech zapodac wychodzi po 12.50zł to już drobniaki są🤣.
 10. Kierunek Noc, Belgijski serial s-f z maja 2020. Ksawery Szlenkier tam występuje no i w ostatnim odcinku sezonu niezły smaczek👍. Polecam.
 11. Najlepsze jest to unia europejska krytykuje rząd Polski za zakniecie granicy z niemcami a Niemcy sami zamykaja w poniedziałek swoje granice Niemcy za puzno zamykaja przeczkola ,szkoly itd. Powiem tak w ostatni czwartek w mojej pracy poszło do domu trzech ludzi do domu z powodu goraczki z podejrzeniem korony wszyscy trzej bohaterowie to ciapki z jednego działu z duzej fabryki produkujacej słodycze. Także pilnujcie sie i zdrowia życze.
 12. Ja tam nie jestem ani za Pisem, ani za Po, ani za innymi tworami nie wiadomo skąd typu Petru, Palikot i tak dalej... Polsce potrzeba rebelii jak ktoś tu ma zapisane, ale nie starych Pryków poprzedniego wieku. Przy tej opozycji co ma PiS to chyba żadna partia nie miała by problemów z trzymaniem mocnej pozycji w państwie Polskim, pis też kradnie tyle, że troszke dzieli się z ciemnym ludem,najlepiej szukać informacji tam, gdzie nikt nie szuka.....sejm.gov.pl i wszystko jasne. Przeciez w rządzie mamy dużo potomków żydów począwszy od bronka figuranta a skończywszy na miłośniku kotów,
 13. Jaro 747. Ja tylko temat zapodałem kiedys,gdzies,ktoś napisał i tyle.
 14. Kiedys ktoś,coś - Znalezione w sieci:Polską rządzi GTW - Grupa Trzymająca Władzę (WSI, Rosji, prokuratorzy i sędziowie). Sieć jest trzymana za mordę groźbą samobójstw, wszyscy są podsłuchiwani. GTW steruje mediami. Powołała PO. W 2005 PIS zamieszał bo wpadli na trop GTW. Blidę skasowano przy aresztowaniu bo dużo wiedziała i wsypałaby. Koalicję PIS rozbito. Przejęto PKW i odtąd wybory są fałszowane. Jak Lech Kaczyński wzmacniał siły zbrojne i blokował rząd PO, to go skasowano. Powołano Bronka figuranta bo mają haki. Przez 8 lat był raj. Z inwestycji i prywatyzacji brano 10-20%. Wymi
 15. RAF77,dziękuje za odp.👍
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.