Jump to content

koba

Użytkownicy
 • Content Count

  166
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  muzyka ,sport,podróże.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

516 profile views
 1. koba

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Tak fajnie sie zapowiada nastepny sezon😁
 2. Jak wiesz co to denaturat to pewnie jesteś jeszcze z tamtej epoki i już wiem kim byłeś i co robiłeś nie widziałem tego trunku w żadnym sklepie. Jeszcze jedną dekadę i już was nie będzie jedynie co możecie to popisać sobie na forum i wyrzucić swoje żale.😂 Szach-Mat.
 3. Jednym obrazkiem łamie takich jak ty dinozaurów😂.
 4. Denon pma 720 chciałem w ten Weekend sobie kupic do mojej kolekcji i porównać go z pionkiem, onkyo, yamaha i sony podobno nadaje się tylko do szybkiej muzyki.
 5. Nubert naprawde dobre boxy miałem przyjemnosć goscic w domu serie nuvero.
 6. Gdzie POtem ta chołota się rozeszła?
 7. Tak Grundig swietnie boxy mam też 660b,bardzo podobny dzwiek do monitorów ASW sonus 70.
 8. koba

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Zagubieni w kosmosie fajnie wciągajacy, jeżeli ktoś lubi klimaty Sci-fi.
 9. Przeskok z hd555 na hd 600 lub 650 ma ktoś wiedzę porównywał ktoś z kolegów?
 10. Subfan😂. Szukasz widzę tematu w domu cie nie lubią? tu musisz wylewać swoje żale😂 Zmień Forum jak szukasz tematu o PiS i opozycji adresy ci się pomyliły chcesz byc dobry to wnieś coś do tematu a nie kacapoły sadzisz mam tu. Bez odzewu.
 11. Temat stary ale.... ASW sonus s 75 Swietna srednica góra nie razi basu jak dla mnie malo za to dużo przestrzeni. ASW dobre konstrukcje.
 12. Zostanę przy yamaha tylko zmieniam na modelle lepsze jeden podstawowy plus przy mnogość opcji tych zabawek menu ekranowe jest proste i podobne do siebie użytkując je od 2002 po prostu łatwiej mi na nich odnaleźć opcje, którą potrzebuje zmieniać. Poza tym miałem styczność z H.K , Sony , onkyo, Pioneer , osobiście tylko H.K pasował mi dźwiękowo do kina.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.