Jump to content

koba

Użytkownicy
 • Content Count

  178
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  muzyka ,sport,podróże.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

772 profile views
 1. koba

  Saba

  Saba apli. Również poprawnie gra z paczkami braun i grundig dziś ciężko szukać takiego dźwięku w granicach 10tys. Muszę od saby pomierzyc zwrotnice bo wysokie mi nie pasuja.
 2. Witam klubowiczów ktoś coś na temat telefunken tlx 2/4 professional. Bo mam okazje za grosze dostac.
 3. koba

  saba 1300

  Mogę pomóc.😉
 4. koba

  Saba

  Poluje na 1300 ale cieżko w dobry stanie dostać mam hi-fi ultra 700 narazie w mojej kolekcji i radyjko 9240😉
 5. Tych nie miałem za to profil mam i professional 450 i 650.
 6. Ten ostatni Sunfire mi się wydaje najwiekszy skok zawieszenia ma😉. U mnie do jbl 250pw doszła jedna wielka yamaha sw800 małe suby stoja w piwnicy🤣
 7. Może Cie coś zainteresuje z stajni sony łagody dzwięk i co ważne wygodne. mdr 1a
 8. Temat umarł.... A ja ostatnio sobie sprawiłem 2 pary paczek od Brauna... Ls 100 i L 8080 he. I zostaja w mojej kolekcji🙂.
 9. koba

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Tak to jest bardzo dobre rozwiązanie aby sobie na czterech zapodac wychodzi po 12.50zł to już drobniaki są🤣.
 10. koba

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Kierunek Noc, Belgijski serial s-f z maja 2020. Ksawery Szlenkier tam występuje no i w ostatnim odcinku sezonu niezły smaczek👍. Polecam.
 11. Najlepsze jest to unia europejska krytykuje rząd Polski za zakniecie granicy z niemcami a Niemcy sami zamykaja w poniedziałek swoje granice Niemcy za puzno zamykaja przeczkola ,szkoly itd. Powiem tak w ostatni czwartek w mojej pracy poszło do domu trzech ludzi do domu z powodu goraczki z podejrzeniem korony wszyscy trzej bohaterowie to ciapki z jednego działu z duzej fabryki produkujacej słodycze. Także pilnujcie sie i zdrowia życze.
 12. Ja tam nie jestem ani za Pisem, ani za Po, ani za innymi tworami nie wiadomo skąd typu Petru, Palikot i tak dalej... Polsce potrzeba rebelii jak ktoś tu ma zapisane, ale nie starych Pryków poprzedniego wieku. Przy tej opozycji co ma PiS to chyba żadna partia nie miała by problemów z trzymaniem mocnej pozycji w państwie Polskim, pis też kradnie tyle, że troszke dzieli się z ciemnym ludem,najlepiej szukać informacji tam, gdzie nikt nie szuka.....sejm.gov.pl i wszystko jasne. Przeciez w rządzie mamy dużo potomków żydów począwszy od bronka figuranta a skończywszy na miłośniku kotów, zrobiło się tez parę nazwisk z niemieckich, nazwiska tez były zmieniane można to znalesc jeżeli bardzo sie chce szoguna czy jak kto woli bronka figuranta bardzo łatwo prześledzić jego korzenie rodzinne.... Czytajac moj poprzedni wpis trzeba pamietac ze ten to go napisal ma racje tak samo jak ten kto go czyta doputy czytajacy nie przedstawi niejasnosci,niezgodnosci i fakty które sie nie zgadzaja. Fakt np. Dzis nano podsłuchy byle Janusz moze kupic bardzo szybko, a raczej jest niemozliwe gdzie są duże pieniądze i władza nie robi się takich ruchów.
 13. Jaro 747. Ja tylko temat zapodałem kiedys,gdzies,ktoś napisał i tyle.
 14. Kiedys ktoś,coś - Znalezione w sieci:Polską rządzi GTW - Grupa Trzymająca Władzę (WSI, Rosji, prokuratorzy i sędziowie). Sieć jest trzymana za mordę groźbą samobójstw, wszyscy są podsłuchiwani. GTW steruje mediami. Powołała PO. W 2005 PIS zamieszał bo wpadli na trop GTW. Blidę skasowano przy aresztowaniu bo dużo wiedziała i wsypałaby. Koalicję PIS rozbito. Przejęto PKW i odtąd wybory są fałszowane. Jak Lech Kaczyński wzmacniał siły zbrojne i blokował rząd PO, to go skasowano. Powołano Bronka figuranta bo mają haki. Przez 8 lat był raj. Z inwestycji i prywatyzacji brano 10-20%. Wymiana PKW namieszała a KKW patrzyła na ręce. Podstawili tylko 15% głosów i nie utrzymano Bronka. Ich sondaże dawały 60% PIS, 6% PO, 1% PSL i 25% Kukiza. Było źle i zmieniono ustawę o TS o odwołanie Prezydenta i podstawiono 5 sędziów w TK. Pokazywano sondaże że PIS i PO mają podobne wyniki by uwiarygodnić końcowe. Petru to twór GTW i ich kasa - żaden kredyt Petru. Palikota wsunięto do SLD by pociągnął ich na dno (Palikot to twór GTW). Kukizowi wciśnięto na listy kretów by skłócili środowisko. Powołano 200 osób do pisania na forach źle o PIS i Kukizie a dobrze o PO i Petru. Nie dało się podstawić dość kart i PIS dostał władzę. Odjęto Kukizowi a dodano PSL by nie zmieniono konstytucji. GTW poszła na ośmieszanie Dudy i PIS, że oszukali wyborców, że wzrosną podatki i ceny. Ma być akcja że PIS chce wojny domowej i grozi wojną z Rosją, Niemcami i UE, że PIS to faszyzm, totalitaryzm, zacofany katolicyzm i wstyd na całą Europę. Lis ma słać krytyki do gazet w Niemczech i USA i pisać że „zachodnie media krytykują PIS”. GTW wie że PIS jest w posiadaniu informacji o nich i nie dopuści by Ziobro przejął prokuraturę. Śmierć Kulczyka upozorowano by nie świadczył bo idzie o giga przekręty z udziałem pierwszych osób. Odstąpiono od TS dla Ziobro i Kaczyńskiego bo była obawa że je ujawnią. Ułaskawienie Kamińskiego przeszkodziło, bo ten dużo wie. Kopacz miała wyjazdowe posiedzenia by montować podsłuchy w regałach, biurkach i pod tynkiem na sufitach (ponad 100). Komórki i email PIS i Kukiza na podsłuchu. Duda ma podsłuch wszędzie - była wrzawa jak pojechał w nocy do prezesa bo tam nie mają. GTW powołał KOD do zamieszek. Jest plan skasowania Dudy i rozwiązania Sejmu, postawienia Dudy, Kaczyńskiego, Ziobry, Macierewicza i Kamińskiego przed TS i rozwiązania PIS. Jest ustawa zakazująca demonstracji. Dlatego PIS powinien wymienić PKW, zrobić nowy program i powołać nowy tryb wyborów bez nieważności głosów i wymienić skład TS i TK. Musi pilnie przejąć TVP. Tym uratują siebie i Polskę. GTW nie podda się i nie zatrzyma przed zamachami bo ma do stracenia giga finanse. Wyprowadzą ludzi na ulice i będą prowokacje z niszczeniem mienia przez przebranych „kiboli”. … CZY WSI - GRUPA TRZYMAJĄCA WŁADZĘ - POSUNIE SIĘ DO PRZEMOCY I WINĄ OBARCZY PIS. -Naskrobał tylko kto.
 15. koba

  SERIALE ZAGRANICZNE

  RAF77,dziękuje za odp.👍
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.