Jump to content

koba

Użytkownicy
 • Content Count

  161
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Metody kontaktu

 • GG
  Nie ma...

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  muzyka ,sport,podróże.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

414 profile views
 1. Przeskok z hd555 na hd 600 lub 650 ma ktoś wiedzę porównywał ktoś z kolegów?
 2. Subfan😂. Szukasz widzę tematu w domu cie nie lubią? tu musisz wylewać swoje żale😂 Zmień Forum jak szukasz tematu o PiS i opozycji adresy ci się pomyliły chcesz byc dobry to wnieś coś do tematu a nie kacapoły sadzisz mam tu. Bez odzewu.
 3. Temat stary ale.... ASW sonus s 75 Swietna srednica góra nie razi basu jak dla mnie malo za to dużo przestrzeni. ASW dobre konstrukcje.
 4. Zostanę przy yamaha tylko zmieniam na modelle lepsze jeden podstawowy plus przy mnogość opcji tych zabawek menu ekranowe jest proste i podobne do siebie użytkując je od 2002 po prostu łatwiej mi na nich odnaleźć opcje, którą potrzebuje zmieniać. Poza tym miałem styczność z H.K , Sony , onkyo, Pioneer , osobiście tylko H.K pasował mi dźwiękowo do kina.
 5. Nubert seria nuvero i nubox potwierdzam zacne głośniki leżeli chodzi o Bass to subwoofer tak nisko nie schodzi i nie jest to dudnieniem rodem znanego od subów. A mam 4... Resztę pasma też świetnie sobie radzą mało znane w PL w DE cenione i kosztowne, ale za to powalają inne konstrukcje w tym zakresie cenowym dodam tylko tyle że kupujesz bezpośrednio od producenta bez marzy sklepu kto ma wiedzieć ten wie.
 6. Tez sie pisze na spektakl.
 7. koba

  THORENS

  Pytanie o Thorensa td135 mk2 ma ktos.
 8. koba

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Nie róbmy burdelu na forum poziom trzeba trzymać.
 9. PO to kupa gnoju reszta to szlam,najgorsza opozycja jakąkolwiek kiedyś widziałem nic nie potrafi wymyślić tylko krytykowac wystarczy zobaczyć sobie ustawy jakie przeszły za ich rządów a że bolkowi po drodze z nimi to wszystko było okej dla takiego konfidenta. [email protected] [email protected] łba nie urwie.
 10. koba

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Polecam Ci koniec dziecinstwa z 2015r tylko 3 odcinki można śmiało powiedzieć film 4h długi dobre kino no i sezon skończysz... [Hidden Content]
 11. koba

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Zawsze najlepsze są pierwsze sezony puzniej to już różnie bywa przeważnie na minus dla nich.
 12. Nie ma co się oszukiwać jak nie wyda się więcej kasy na lepsze DVD czy B.R to nie ma szansy na dobry obraz przy uwzględnieniu rozmiarów dzisiejszych TV.
 13. koba

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Nie ma co wybrzydzać nie ma ostatnio naprawdę dobrych seriali moim zdaniem. Takich dobrych to można policzyć na jednej ręce.
 14. koba

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Zgadzam się arrow już nie jest taki fajny ale jak nudy to można zobaczyć a Flash i DC's powiązane z nim to też oglądam jedynie 100 się trzyma jeszcze.
 15. koba

  SERIALE ZAGRANICZNE

  A wiec następne sezony the 100,arrow,Flash,DC.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.