Jump to content

dfx5

Użytkownicy
 • Content Count

  563
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

769 profile views
 1. Roon na NUC7 z procesorem i5 bez problemu da radę. Proponuję NUC7 a nie NUC5. Ja korzystam z takiego komputerka i nawet wiatraki się nie uruchamiają. Gram bezpośrednio z USB. Oczywiście roon pliki też odtwarza. Pamiętaj tylko, że w NUC7 potrzebujesz 2 dyski. Roon na dysku startowym nie pozwala trzymać plików muzycznych i też ich nie odtwarza z tego dysku.
 2. Dla mnie dobrym rozwiązaniem było by by panowie z RT-Project dorzucili moduł R2R do DAC One.
 3. W DAC One USB to super sprawa. Ze zwykłym komputerem gra na najwyższym poziomie. Co najwyżej można dodać Jakiś izolator. Ja nie zauważyłem różnicy choćby w porównaniu z auralic G2.
 4. Jak uruchomić roon endpoint na IPAD 4 mini?
 5. dfx5

  Klub HEGEL

  Ja też polecam ROON'a. Ale lepiej testować 30 dni z kodem 1BKM-W6QF-4MD0 https://roonlabs.com/coupon.html . Co 30 dni można zakładać konto na ten sam adres. Wystarczy na koncie na którym się skończył test zmienić adres na np. nieistniejący.
 6. Który mikrofon pomiarowy jest lepszy Dayton UMM 6 czy UMIK1?
 7. dfx5

  Klub HEGEL

  Kiedyś używałem HD30 z G2 i nie miałem żadnych problemów o których piszesz. G1 to podobna maszyna. Może być coś nie tak z HD30 lub G1.
 8. Po pierwsze dają propozycje wzmacniaczy do odsłuchania ,a nie kupna!! Po drugie autor wątku odsłuchał Caiyina i nie z tego co pisze wypadł słabo, więc twoja ogólna o wzmacniaczach Cayin co najmniej dziwna. Skoro Tempo 6 ma bułowaty bas to raczej warto kupić inne kolumny niż szukać dobrego wzmacniacza.
 9. Ja odpuściłbym Leemm'ę. Miałem kilka dni w domu i nie polecam. H360 używałem około roku i za jakieś 13-14 tyś wart jest posłuchania. Ponoć Kiniki EX M1 jest świetny. Recenzja HiFI tutaj. Niestety nie słuchałem, ale jestem zainteresowany przetestowaniem - zakupem
 10. dfx5

  Elac FS407 opinie.

  Jaką cenę obecnie można uzyskać na Elac FS407? Można znaleźć lepszą ofertę ot tej na OLX ELAC ?
 11. Proponuję kabel XLR Synergistic Research XLR ELEMENT TUNGSTEN. Licytacja na Allegro tutaj.
 12. Nie będę robił nic na siłę. Czyli co trzeba kupić oprócz subwoofer'a by móc cieszyć się dobrym dźwiękiem?
 13. Nie interesuje mnie soundbar, tylko subwoofer. Choćby ze średniej półki np. REL T7i lub VELODYNE EQ-MAX10
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.