Jump to content

dfx5

Użytkownicy
 • Content Count

  725
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

50 Neutralny

Audiostereo

50

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3563 profile views
 1. dfx5

  jaki DAC do ok 2k

  Polecam Gustard x16 w cenie około 1800pln na hifigo raczej nie do pobicia.
 2. dfx5

  MQA to oszustwo ?

  Z tą tezą warto się nie zgodzić.
 3. Aktualnie mam Singxer'a SDA 6 w wersji PRO. Bardzo polecam.
 4. Masz dużo racji. Może nawet całkowitą rację. Tak sobie słucham. Gra ona przecież świetnie, a ja zastanawiam się czy warto wymieniać na coś innego. Chyba warto trochę wyluzować. Na pewno może być lepiej, ale chyba już nie wiele. Myślę ,że wcześniej czy później czego nowego spróbuję. Na pewno warto testować. Wszystkim, którzy chcą FLS 4 wymienić na inny wzmacniacz, polecam najpierw kupić jakieś świetne kolumny i docenić ten zacny sprzęt.
 5. Monobloki Kinki znam bardzo dobrze. Są świetne w stosunku do ceny. Niestety w stosunku do FLS4, niestety są gorsze. Budżet niestety raczej nie pozwoli. Powyżej 40k raczej nie planuję wydać.
 6. Proszę o propozycję końcówki mocy lub monobloków, które godnie zastąpią Audia'e Flight FLS 4. Ważne by cena nie była kosmiczna. Przedwzmacniacz FLS 1 i Confidence 60 na ten moment zostają. Znalazłem choćby oferty Parasound JC1 i Audia Flight Strumento N4 mk2 na rodzimym rynku. Nazywam je teoretycznymi, wyszukanymi z internetu. Proszę o porady. Na ten moment po prostu się zastanawiam nad zakupem czegoś fajnego.
 7. Topping'i D90 i DX7 pro to już fajny sprzęt. Ja trochę potraktowałem je po macoszemu. Posłuchałem kilka godzin przez podłączony po usb NUC z Roon'em. Grały poprawnie ,ale trochę za sucho. SDA 6 od razu urzeka choćby lepszym niskim pasmem. Uważam, że kluczem do sukcesu jest zastosowanie elementów dyskretnych w stopniu wyjściowym zamiast wzmacniaczy operacyjnych. Topping za bardzo stawia na suche parametry techniczne. Wg. mnie Singxer też lepiej wygląda. Inna sprawa ,że kiedyś miałem DCS Debussy i jeśli gra lepiej od Topping'ów to na pewno tylko troszkę. A chińczyki biją go możliwościami i c
 8. Ja też kupiłem niby na rok. Ebay: z tej aukcji . Niestety pierwsze wysłane konto nie działało. Drugie przesłane działa świetnie. Aktywne do 25.04.
 9. Zewnętrzny zegar w SDA 6 "działa" tylko w wejściem USB.
 10. Dla mnie dac Singxer SDA 6 Pro z Matrix'em X-SPIDIF 2 po I2S w stosunku do bezpośredniego wejścia USB dźwięk okazał się lepszy. Wyraźnie lepiej w muzyce można było lokalizować źródła pozorne. Test przeprowadzony z ROON'em, polegał na w miarę szybkim przełączaniu wejścia I2S/USB.
 11. O kilku tygodni DAC Singxer SDA 6 PRO gra u mnie. To bardzo udane urządzenie. To najlepszy chiński DAC jaki miałem. Testowałem też Topping'a D90 MQA i DX7 Pro. Polecam tego Singxer'a. Od niecałych 2 tygodni mam też SU 6, wcześniej testowałem Matrix'a X-SPDIF 2.
 12. Dobrym rozwiązaniem jest DENAFRIPS GAIA. Niestety nie jest to kompletny streamer. Do tego choćby Roon server jest potrzebny.
 13. Muda44 o twojej modyfikacji się nie wypowiadałem. Nic o niej nie wiem. Generalnie podziwiam i doceniam ludzi który takie rzeczy wykonują, projektują itp.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.