Jump to content

dfx5

Użytkownicy
 • Content Count

  605
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

900 profile views
 1. Monobloki Nord na bazie Hypex NCore NC500 są ponoć bardzo dobre. Według Elberoth'a warto się nimi zainteresować. Są tego typu monobloki dostępne w Polsce do przetestowania? Warto się takowym sprzętem zainteresować?
 2. dfx5

  Denafrips Hestia

  Przejrzałem opinie i wg. mnie raczej nie warto. Niestety nie słuchałem. Trochę nie na ściśle na temat. Testuję Kinki EX Series P-7 i niestety też nie polecam. W recenzjach jest wychwalany. Może po dłuższym wygraniu będzie lepiej -😞Preamp degraduje scenę w testowanym zestawie, oraz posiada słabą regulację głośności (słabe granie przy cichym słuchaniu, oraz zbyt wysoki poziom głośności na początku skali). Testowałem Hegla P20. Wart jest wg mnie ceny 4.5 tyś za nowy. Dostępny jest na giełdzie Hifi. Wady to brak regulacji głośności z wyświetlaczem wskazujący jej poziom (kłopotliwa obsługa) -:( Zalety to przestrzeń, szczegółowość, dobre granie przy cichym słuchaniu.
 3. Jak wypadł u Ciebie Pass XP 10?
 4. Opis wersji jest trochę zagmatwany!! Wersje aplikacji do pobrania to: Roon, Roon Server, Roon Remote, Roon Bridge i Roon NUC Za sterowanie (także zdalne) odpowiada moduł "ROON CONTROL". Na windows'ie możesz zainstalować aplikację Roon i możesz robić to samo co aplikacją Roon Remote na telefonach, ponieważ zawiera ona moduł roon control.
 5. Warto testować 30 dni, a nie 14. Kod to 1BKM-W6QF-4MD0 i link https://roonlabs.com/coupon.html
 6. Od producenta dostałem informację ,że monobloki Kinki B7 są nie zbalansowane.
 7. Kinki gra dobrze, wiec zachwyt jak najbardziej uzasadniony. Jak to w końcu jest bo się pogubiłem z kablami XLR: - z DAC ONE wszystko ok. - z DSC Debussy szumi - z Heglem P20 brumi. Jakieś z tego wnioski można wysnuć? I następne pytanie Kinki B7 jest zbalansowany?
 8. Jestem zaskoczony moimi problemami z monoblokami Kinki. Jest kilka testów w sieci i nikt nie narzeka na problemy podłączeniem ich do przedwzmacniacza.
 9. W instrukcji znalazłem taki opis: Input Signal Connect only the RCA or XLR interconnect to the EX-B7, one at a time. The interconnect shall not be placed in parallel to the Power Cord. Placement as such may cause the amplifier to oscillate. Should the oscillation occur, the right LED will be off – to indicate that the amplifier is in protection mode. Please check and rearrange cables to mitigate the fault. Czyli podłaczenie razem XLR i RCA jest błędne -:( Nie do końca rozumiem o co chodzi w tym zdaniu: The interconnect shall not be placed in parallel to the Power Cord.
 10. Rzeczywiście bardziej spostrzegawczy jesteś ode mnie. Podsumowując grając poprzez XLR'y z podłączonymi RCA, skoro nie szumi to jest wszystko OK?
 11. Instalacja raczej jest OK, kilkuletnia. Z różnicówką - to chyba ma jakieś znaczenie odnośnie tego co piszesz - zerowania. Na zdjęciach jeśli ktoś się zna to się dopatrzy co jest w miejscu "diod". Patrząc od tyłu umiejscowione są w prawym dolnym rogu. https://www.kinki-studio.com/ex-b7
 12. Nie znalazłem żadnej diody, kompletnie nic nie świeci.
 13. Dokładnie tak jak piszesz.
 14. Pomiędzy pinami 1-1 mam jakieś 5 omów na kablu.
 15. Oczywiście mogę. Jak to najprościej sprawdzić?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.