Jump to content

dfx5

Użytkownicy
 • Content Count

  615
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

994 profile views
 1. dfx5

  Audia FLS 1+4

  Zamiast FLS4 może warto kupić Reimyo KAP-777? Ten sprzęt dostępny jest na allegro https://allegro.pl/oferta/reimyo-kap-777-tranzystorowy-wzmacniacz-mocy-8385326213
 2. Niska cena to choćby przedział 5-10 tyś pln.
 3. Panowie i panie proszę o informację czy w dzisiejszych czasach można kupić świetny CD player w niskiej cenie choćby produkcji chińskiej. Są dostępne urządzenia ,które mogą zagrozić firmie Lector, Esoteric itp.
 4. dfx5

  Audia FLS 1+4

  Jeśli nie Audia Flight FLS1 + FLS4 to jaki zestaw? Ktoś wybrał inny system lub wymienił na coś innego?
 5. Źle chyba się zrozumieliśmy się. Regulacja głośności w preampie Kinki odbywa się w krokach 0,25 db i wg mnie trochę za głośno gra gdy na wyświetlaczu pojawia się 1. W wielu wzmacniaczach na początku skali jest za głośno -:) Mnie to w tym sprzęcie nie odpowiadało. To dobry preamp, ale DAC ONE coraz bardziej przekonuje mnie ,że jest niesamowity i świetnie radzi sobie bezpośrednio podłączony do końcówek mocy. Monobloki są za to nieziemskie. Mimo ,że nie są zbalansowane to swoją jakością i barwą dźwięku biją na głowę dużo droższe sprzęty. Można o tym przeczytać w dzisiejszym teście http://highfidelity.pl/@main-3541&lang= . Trochę nieśmiało autor je pochwalił, chyba ze względu na to ,że musi "dbać" o braże Hi End. W teście monobloki Kinki zostały także podpięte do wspomnianego Audia Flight FLS1 i z tego co pisze auror to dobry partner dla tego sprzętu.
 6. Mam (testuje) preamp Kinki i niestety nie jestem zadowolony. Dla mnie degraduję on scenę i szczegółowość oraz ociepla dźwięk poprzez "obcięcie" wysokich częstotliwości. Dodatkowo drażni mnie regulacja głośności. Od początku skali jest dość głośno, a następnie by było głośniej trzeba podkręcić o jakieś 15-20.
 7. SF Line 3 to świetny sprzęt i chciałbym posłuchać. Niestety do Łodzi mam daleko. Jeśli chodzi o zakup to te urządzenia mają już swój wiek, a ja raczek chcę kupić coś max. 3-4 letniego.
 8. Przedwzmacniacze Classe interesuję mnie. Wolałbym jakiś nowy model. Co sądzicie o CP-800 v2? WBAMP to fajne urządzenia. Ciekawe jak grają?
 9. Jeśli chodzi o monobloki Kinki to moim zdaniem grają świetnie, a cena za taką jakość niska. Preamp wolałbym zbalansowany, ponieważ monobloki też docelowo prawdopodobnie takie będą.
 10. Proszę o propozycje preampa dla mnie. Od jakiegoś czasu w tym wątku ich brak.
 11. Monobloki Nord na bazie Hypex NCore NC500 są ponoć bardzo dobre. Według Elberoth'a warto się nimi zainteresować. Są tego typu monobloki dostępne w Polsce do przetestowania? Warto się takowym sprzętem zainteresować?
 12. dfx5

  Denafrips Hestia

  Przejrzałem opinie i wg. mnie raczej nie warto. Niestety nie słuchałem. Trochę nie na ściśle na temat. Testuję Kinki EX Series P-7 i niestety też nie polecam. W recenzjach jest wychwalany. Może po dłuższym wygraniu będzie lepiej -😞Preamp degraduje scenę w testowanym zestawie, oraz posiada słabą regulację głośności (słabe granie przy cichym słuchaniu, oraz zbyt wysoki poziom głośności na początku skali). Testowałem Hegla P20. Wart jest wg mnie ceny 4.5 tyś za nowy. Dostępny jest na giełdzie Hifi. Wady to brak regulacji głośności z wyświetlaczem wskazujący jej poziom (kłopotliwa obsługa) -:( Zalety to przestrzeń, szczegółowość, dobre granie przy cichym słuchaniu.
 13. Jak wypadł u Ciebie Pass XP 10?
 14. Od producenta dostałem informację ,że monobloki Kinki B7 są nie zbalansowane.
 15. Kinki gra dobrze, wiec zachwyt jak najbardziej uzasadniony. Jak to w końcu jest bo się pogubiłem z kablami XLR: - z DAC ONE wszystko ok. - z DSC Debussy szumi - z Heglem P20 brumi. Jakieś z tego wnioski można wysnuć? I następne pytanie Kinki B7 jest zbalansowany?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.