Jump to content

hifi.rafa

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

147 profile views
 1. Dołączę do klubu... od dawna jestem fanem marki 🙂
 2. Tak pomyślałem ze może kogoś zainteresuje... korony SEK dodam. cena wydaje się rozsądna.
 3. Czy nowa czy starsza seria sytuacja ma się podobnie. Czy w pl czy w innych bardziej zamożnych krajach tez może być podobnie. Na realizacje zamówienia czekałem 10 tyg plus wysyłka.
 4. Mysle ze to nie repertuar na monitory... u mnie gra bardzo ok ale faktycznie zaraz po 2:00 minucie przez jakiś czas zaczyna być lekko słychać BR. Przy wysokim poziomie głośności.
 5. Tez jestem tego ciekaw. Jak się ma bezwzględnie traktujac jeden do jeden. I jak jeśli uwzględnimy dość znaczna różnice w cenie, czy warte tej różnicy? co ciekawe ja osobiście nie mogę się przekonać do nowego wyglądu i jednak zDecydowanie preferuje poprzednia serie. Szczególnie C2 z kwestii estetycznej ;-))
 6. Załamka to Forum jak tak sobie przeczytałem ostatnie wpisy. Czy sprzęt za 1000 czy 100.000 nic tu nie ma sensu się udzielać....
 7. Nie było maskownicy założonej. Przeciągnął się a gumowa uszczelka wokół głośnika posłużyła za „drapak” ;-(( Musialem wymieniać dwa głośniki. w obecnym set up’ie za maskownica mam na sztywno wsuniętą tekturę 😉
 8. U mnie kotek dwa głośniki w Avanti elegancko „poprawił” pazurami... przeciągając się.... także sugeruje duża ostrożność !!!
 9. Od paru lat słucham Dynaudio napędzanych McIntoshem i uważam ze jest to bardzo dobre zestawienie. Nie będziesz miał żadnego problemu z napedzeniem basu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.