Jump to content

kaziu106

Użytkownicy
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

521 profile views
 1. Sprzedam odtwarzacz multimedialny google Chromecast audio. Gratis dokładam przejściówkę na kabel optyczny. Prosty odtwarzacz muzyki m.in Spotify. Rewelacyjna relacja cena/jakoś+ możliwości. Odbiór najlepiej osobisty ale istnieje możliwość wysyłki ( posiadam oryginalne opakowanie ) Wszelkie pytania proszę mailowo lub telefonicznie 604 488 047. Pozdrawiam ;-)
 2. A u mnie MA RX8 bardzo fajnie zgrywa się z końcówką mocy Audiolab 8200P i przedwzmacniaczem/dac Audiolab 8200DQ. Takie spójne lekko spokojne granie. Nie męczące. Fakt że choroba audio nadal postępuje i napewno będę chciał coś pozmieniać i tak myślę czy większym krokiem do przodu będzie wymiana końcówki na monobloki Audiolab 8200M ew. Audiolab 8200MB czy wymiana kolumn na MA 60GS. Połączenie Audiolab i MA chciałbym zostawić bo jak dla mnie subiektywnie jest fajne ale jak to choroba audio chce się iść dalej. Jak myślicie co lepsze zmiana ww. końcówki czy ww. kolumn?
 3. Witam serdecznie. Melduję się w klubie z Monitor Audio RX8. Napędzane Audiolab 8200P + Audiolab 8200 DQ. Pozdrawiam:)
 4. Dało radę. Pokombinowałem z zatyczkami plus lepsze ustawienie kolumn i jest o wiele lepiej. Także akustyka 🙂 dzięki:)
 5. Dziękuję. Chyba zyskam to czego szukam:)
 6. Witam. Aktualnie posiadam zestaw Audiolab 8200DQ wraz z końcówką mocy Audiolab 8200P. Napędzam tym kolumny Monitor Audio RX8. Ogólnie barwa i dźwięku jako całość mi odpowiada. Jedynie mam wrażenie że można by poprawić kontrolę basu. I tak się zastanawiam co zyskam zmieniając na monobloki Audiolaba 8200m lub ew. 8200mb ( ze wskazaniem na 8200 m...budżet...no chyba że naprawdę warto dopłacić do 8200mb). Chciałbym zachować charakter brzmienia i barwę i dodać trochę dynamiki i lepszą kontrolę basu. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie.
 7. Kolumny kupione.....Monitor Audio RX8.:) i tu mam pytanie. Aktualnie posiadam Audiolaba 8200P. Co zyskam w brzmieniu zmieniając na 2x 8200m?
 8. Dziękuję za odpowiedzi:) Wstępnie miałem zarezerwowane KEF R700 używane za lekko poniżej 5000 zł. ale jeszcze sprzedający się waha....Zdaje sobie sprawę że Audiolab 8200P to jest minimum do tych kolumn oraz że lepszy wzmacniacz wyciągnie z nich dużo więcej. Powód kupna Audiolaba prozaiczny....ze względu na wymiary mogę go schować do wnęki w szafce i ukryć przed małymi rączkami mojego 8 miesięcznego gałgana, który jak tata zaczął się interesować sprzętem stereo...tj. wciskanie guzików, ciagniecie przewodów, próba zjedzenia poprzedniej końcówki mocy Nad C275, która stała na wierzchu...:) Niby człowiek pilnuje ale chwila nieuwagi i zonk:) Dlatego na jakiś czas muszę schować sprzęt a 8200DQ 8200P idealnie mieszczą się obok siebie więc na razie tak musi zostać. Dam znać jak potoczyła się sprawa z kupnem kolumn i czy kupiłem R- ki czy coś innego. Pozdrawiam. Ps. gdyby jednak udało mi się kupić 700 tki jaką końcówkę mocy używaną w cenie do 3000-3500zl.byście polecali do tych kolumn na przyszłość? ( pre +dac Audiolab 8200DQ raczej zostanie bo jest dość funkcjonalna i za bardzo w tej cenie nie ma się do czego przyczepić )
 9. Dzięki za odpowiedzi 🙂 Suma summarum z uwagi na to że mój mały 8 miesięczny gałgan tj. syn już zaczął się interesować:) sprzętem stereo tj. lubi dusić guziki, pociągnąć za przewody...itp. postanowiłem że odpuszczę sprzedaż Audiolaba 8200DQ i do kompletu zakupiłem końcówkę mocy Audiolab 8200P ( powód prozaiczny...dzięki ich rozmiarom uda mi się je schować we wnęce szafki gdzie małe rączki tego nie dosięgną...a przy okazji będzie pasowało do kompletu. W związku z tym pytanie dot. Pylon Diamond 28 jest jak najbardziej aktualne ale...do ww. zestawu Audiolab DQ i P z serii 8200. Ktoś coś słuchał w takim zestawieniu?
 10. Witam serdecznie. Szanowni forumowicze aktualnie posiadam Audiolaba 8200 DQ. Miałem go sprzedać gdyż chciałem całkowicie zmienić sprzęt ( oprócz tego miałem Pylony Sapphire 31 i końcówkę Nad C275 ). Kolumny i końcówkę sprzedałem. Suma summarum z uwagi na różne okoliczności stwierdziłem, że nie sprzedaję DQ i kupiłem tańszą końcówkę Audiolaba 8200P, a zaoszczędzone pieniądze postanowiłem przeznaczyć na kolumny. ( warunek żony muszą być białe ). Aktualnie rozważam dwa modele Pylon Diamond 28 lub Kef R700. Słuchał ktoś Audiolabaly z ww. kolumnami? ( szczególnie z Kef R700 ) Ewentualnie macie jakieś inne propozycje, które zagrają się lepiej? Budżet do ok. 4500 zł. za używane. Pomieszczenia ok. 35 m.kw , muzyka różna. Pozdrawiam serdecznie i z góry dzięki za odpowiedzi.
 11. Witam serdecznie. Szanowni forumowicze aktualnie posiadam Audiolaba 8200 DQ. Miałem go sprzedać gdyż chciałem całkowicie zmienić sprzęt ( oprócz tego miałem Pylony Sapphire 31 i końcówkę Nad C275 ). Kolumny i końcówkę sprzedałem. Suma summarum z uwagi na różne okoliczności stwierdziłem, że nie sprzedaję DQ i kupiłem tańszą końcówkę Audiolaba 8200P, a zaoszczędzone pieniądze postanowiłem przeznaczyć na kolumny. ( warunek żony muszą być białe ). Aktualnie rozważam dwa modele Pylon Diamond 28 lub Kef R700. Słuchał ktoś Audiolabaly z ww. kolumnami? Ewentualnie macie jakieś inne propozycje, które zagrają się lepiej? Budżet do ok. 4500 zł. za używane. Pomieszczenia ok. 35 m.kw , muzyka różna. Pozdrawiam serdecznie i z góry dzięki za odpowiedzi.
 12. Witam serdecznie. Wstępnie jestem przed zakupem kolumn Pylon Diamond 28. Myślę aby połączyć to z Hegel H160. Słuchał ktoś takiego połączenia? Zastanawiam się czy będzie to dobre połączenie. Słucham różnej muzyki, pomieszczenie około 30 m.kw. Od dźwięku oczekuje wyrownanych pasm z nieciągnącym się basem który jednak będzie schodził dość nisko. ( ps. chyba, że polecacie jakieś inne kolumny w tym przedziale cenowym ( do ok. 4000 zł. używane ) do Hegla H160 ( ps. warunek muszą być białe..kompromis z żoną 🙂 )Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.
 13. Właśnie sprzedałem moje Sapphire 31 i aktualnie szukam Diamondów 28 (białych). Będę też zmieniał amplifikacje ( aktualnie mam Nada C275 i Audiolaba 8200DQ ) i tak myślę o zmianie na Hegel H160. Miał ktoś okazję słuchać D28 z ww. Heglem? Ps. no i przy okazji jakby ktoś miał/chciał sprzedać D28 białe to Dajcie znać:) Z góry dzięki za odpowiedź co do Hegla. ( no chyba że macie inne propozycje ( używane)w cenie 5-6 tys do D28 wzmacniacz+dac razem lub osobno co będzie krokiem w przód w porównaniu do Nada C275+Audiolab 8200DQ ). Pozdrawiam serdecznie.
 14. Witam! Szanowni forumowicze. Kolega szuka przetwornika Atoll Dac 100 w kolorze czarnym. Wiem, że od tego jest giełda, ale jest to mój dobry kolega i prosił mnie abym napisał też na forum. Z góry dzięki, za info jeśli ktoś ma takowy na sprzedaż. Pozdrawiam serdecznie i sorry jeśli to off top.
 15. Będę szukał używanych 🙂 Niestety nowe to jak dla mnie nie ten budżet :(. Na razie jest fajna oferta na Nada na.jednym z portali (cena okolo 4 tys )...ale wpierw muszę sprzedać Audiolaba...na Rotela na razie ofert brak...ale mam nadzieję że będą:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.