Jump to content

kaziu106

Użytkownicy
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

227 profile views
 1. Sprzedam kable interkonekty 2xRCA Qed Performance 40. Test i opis budowy można znaleźć w sieci. Od siebie dodam, że w moim systemie zagrały spójnym dźwiękiem ze sprężystym basem. Jestem I właścicielem. Posiadam dowód zakupu( październik 2018 ) oraz oryginalne opakowanie. Kabelki z polskiej dystrybucji. Polecam serdecznie.
 2. Znakomity dac i przedwzmacniacz w jednym. Oparty na kosci ESS sabre. Jestem drugim właścicielem. Stan salonowy. Kolor srebrny. Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie 604 488 047 lub mailowo. Pozdrawiam serdecznie.
 3. Kolumny w idealnym stanie. Jestem pierwszym właścicielem. Jeszcze ok. dwóch lat gwarancji. Gratis dodaję maskownice oraz kolce. Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie 604 488 047 lub mailowo. Pozdrawiam serdecznie.
 4. Sprzedam znakomity przedwzmacniacz i dac w jednym Audiolab 8200 DQ oparty na rewelacyjnej kości Sabre. Równe granie z mocnym świetnie kontrolowanym basem. U mnie pięknie zgrywa sie w komplecie z końcówką mocy NAD C275 ( także na sprzedaż- wtedy taniej ). Jestem drugim drugim właścicielem. Stan salonowy. Naprawdę polecam jeśli ktoś szuka dobrego przedwzmacniacza i dobrego przetwornika DAC. Wszelkich informacji udzielę przez tel 604 488 047 lub mailowo. Pozdrawiam serdecznie.
 5. Sprzedam znakomitą końcówkę mocy NAD C275. Równe granie z mocnym świetnie kontrolowanym basem. U mnie pięknie zgrywa sie w komplecie z przedwzmacniaczem Audiolab 8200DQ ( także na sprzedaż- wtedy taniej ). Jestem drugim drugim właścicielem. Stan salonowy. Naprawdę polecam jeśli ktoś szuka wysokowydajnej końcówki mocy. Wszelkich informacji udzielę przez tel 604 488 047 lub mailowo. Pozdrawiam serdecznie.
 6. Ja mam Nad C275 + Audiolab 8200DQ z Pylon S31 i jestem zadowolony. Wcześniej łączyłem je z Atollem IN100se i Xindak PA-M. Jak na razie najlepiej słucha mi się ich z Nadem C275.
 7. No i moje Pylon Sapphire 31 od wczoraj dostały prądu ;-) Tj. zmiana systemu z Xindak PA-M + Musical Fidelity Dac V90 na końcówkę mocy Nad C275 + pre/dac Audiolab DQ 8200. Zmiana jest baaardzo duża. Moim zdaniem S31 potrzebują dużo prądu, żeby rozruszać te trzy drogi. Xindak nie był zły, miał fajną barwę jednak brakowało mu przy S31 mocy. Po podłączeniu Nada C275+ Audiolab 8200 DQ bas stał się bardziej kontrolowany i doszło tzw. mięsko. Średnica stała się bardziej kulturalna. Tony wysokie troszkę straciły na delikatności tj. na subtelności jednak są wyraźne i nie męczą uszu. Po prostu z tym zestawieniem dźwięk jest zeskalowany bardziej w dół. Nie jest ciepły ale fajnie dociążony i muzykalny.
 8. Audiolab 8200DQ zakupiony w związku z tym melduję się w klubie. Współgra to z końcówką mocy NAD C275 oraz kolumnami Pylon Sapphire S31. Pomieszczenie ok. 30 m.kw. Pozdrawiam!
 9. Witam serdecznie. Melduję się w klubie z NAD C275. Współgra to z Audiolab 8200DQ oraz kolumnami Pylon Sapphire 31. Pomieszczenie ok. 30 m.kw. Pozdrawiam!
 10. C275+ DQ 8200 z tego powodu że kiedyś miałem Nada 356 i pomimo, że jest to model niżej niż końcówka C275 to grał przyzwoicie i mam nadzieję że końcówka będzie grała lepiej, tym bardziej że z moimi Pylonami S31 parowałem wcześniej Atolla In100 se, a później Xindaka PA-M II ( obydwa wzmacniacze łączyłem z daciem Musical Fidelity V90 dac ). Xindak miał fajną barwę jednak był ciut za słaby do S31 , a Atoll in100 nie do końca podpasował mi brzmieniem z S31 ( Atoll to taki mały wariat jednak brakowało mi trochę...szlachetności :) Szukam więc dalej:) Wydaje mi się, że Pylony S31 potrzebują więcej prądu, a Nad jest...mocny. Zobaczymy jak mi nie podpasuje brzmienie to...poszukiwań ciąg dalszy i Nad+DQ będzie na sprzedaż:) ( choć po głowie chodzi mi też zmiana kolumn...ale to jak się uzbiera budżet...na razie przetestuję sprzęt na S31 )Co do Rotela RT02 lub RT 06 powód....żona :) tj. Sprzęt będzie stał w salonie, a radia słucha głównie żona i jak mi to powiedziała ona różnic w moich zmianach klocków audio za bardzo nie słyszy ale pewnie chce aby to jakoś wizualnie pasowało do siebie a DQ8200 jest trochę wizualnie podobny do RT02 i 06, a cenowo są tańsze od tunera Audiolaba to padło na te dwa:) W każdym razie dzięki za odpowiedzi, z tego co widzę to lepszy będzie RT06 ( przynajmniej patrząc na wnętrze ).
 11. Witam serdecznie. Najprawdopodobniej jutro zawita u mnie system NAD C275, Audiolab DQ 8200. Będzie to podpięte pod Pylon Sapphire 31. Jeśli granie mi się " spodoba " to chciałbym dokupić do tego tuner radiowy. Wizualnie do Audiolaba ( kolor srebrny ) pasowałby RT 02 lub RT 06 ( tuner Audiolaba na razie poza moim zasięgiem ). Ww tunery Rotela są w podobnych cenach...i tu pytanie, : Jakie są różnice w brzmieniu ww. RT-ków i który lepiej wybrać. Z tego co widzę to RT 06 ma wyjścia cyfrowe i mozna go przepuścić przez daca..ale w razie co Audiolab DQ ma wejścia analogowe więc to też nie problem. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.
 12. No i wstępnie kupiłem Nad C275..:) pod koniec tygodnia powinien być u Mnie. Nawiązując do mojego pytania o pre....tak mi wpadła myśl żeby troszkę dołożyć i zakupić Audilolaba 8200 DQ lub 8200 CDQ ( oczywiście używane ). Miał ktoś okazję słuchać takiego zestawienia ( Audiolab ma pre zarówno cyfrowe jak Ca Sm6 ale ma też analogowe ). Ponadto są też tam wejścia analogowe....z góry dziękuję za odpowiedzi co myślicie o połączeniu C275 z DQ/CDQ :)
 13. Dziękuję za odpowiedzi. Więc tak. Wstępnie zakupiłem Nada 275 Myślę że będzie u mnie pod koniec tygodnia. Miałem kiedyś Nada C365 i pamiętam że w swojej cenie było ok. Jeśli mi nie podpasuje w moim systemie to...sprzedam dalej:) co do Audiolaba...to widzę że w Polsce jest tylko CDQ na sprzedaż. Napęd mi w zasadzie nie potrzebny więc raczej będę szukał DQ...i tu ponawiam pytanie czy ktoś porównywał DQ vs CDQ jeśli chodzi o brzmienie jako pre i jako dac? Jeszcze raz dzięki za odpowiedź:)
 14. Witam serdecznie. Jestem właśnie na etapie kupna końcówki mocy. Będzie to najprawdopodobniej Nad C275 lub Atoll m200. Chciałbym połączyć to z Audiolabem 8200CDQ lub 8200 DQ. Czy ktoś z szanownych forumowiczów mógłby mi powiedzieć czy są między nimi ( cdq vs dq ) różnice w brzmieniu jako pre i jako dac oraz czy wg. Was lepiej sprawdzi się z Nadem czy z Atollem ? Kolumny Pylon Sapphire 31, pomieszczenie ok. 30 m.kw. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 15. Witam serdecznie. Od przedwczoraj jestem bez wzmacniacza. Posiadam kolumny Pylon Sapphire 31, pomieszczenie ok. 30 m.kw. Myślałem o zakupie zestawu Cambridge Audio SM6 jako dac i przedwzmacniacz+ końcówka Atoll AM200. W podobnym budżecie widzę też końcówkę mocy Nad C275. Widzę że jest polecana z pre C165. Na chwilę obecną mój budżet to ok. 4200 i dlatego myślałem aby kupic dac i przedwzmacniacz w jednym coś ala SM6 ( może w przyszłości dokupiłbym C165 + osobny dac ) Czy ktoś z szanownych forumowiczów miał okazję słuchać SM6 jako pre + C275 i ew. czy ktoś porównywał C275 z AM 200 lub Atoll in 100 se którego miałem wcześniej ew. jak wypada brzmienie C275 w porównaniu z C356 którego miałem kilka lat temu. Z góry dziękuję za odpowiedzi. :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.