Jump to content

Mysza 13

Użytkownicy
 • Content Count

  534
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Mysza 13 last won the day on September 18 2020

Mysza 13 had the most liked content!

Community Reputation

7228 Pięciotysięcznik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

17863 profile views
 1. Ponieważ mam bana w wontecku kościelnym , to wstawię tu : [Hidden Content],127290,26824681,polska-bez-aborcji-gdy-plod-obumarl-lekarze-odessali-jej-z.html#s=BoxOpImg9 Do sukcesów ,,dobrej zmiany" , spadku ubóstwa i wzrostu PKB dodajcie sobie jeszcze te sukcesy , katopisdractwo prdolone .
 2. Brawo . To się akurat zgadza . Raczy jeszcze Szanowny KALIBER podać , ilu Polaków pracuje za granicą ?
 3. Pokićkało mi się . Nie filtrowany , tylko tłumiony . Na szczęście każdy może wybrać swój rezystorek , lub kondensatorek zgodnie z preferencjami . Jako , że jestem kotem [co widać na autoportreciku] , to lubię ostre dźwięki [jak moje pazurki] i kocią muzykę .. Hey .
 4. Kwestia preferencji .. Warto porównać głośnik filtrowany i kompletnie goły . Oczywiście ostrożnie i w pasmie dla nie go bezpiecznym . Mi wyszło , że MR Supreme najmniej zamula i kaleczy dźwięk , a już na pewno nie wygładza i nie kradnie detali . PZDR !
 5. Tak . Władza w rękach mas [ciemnych] .
 6. Nie rozśmieszaj dorosłych ludzi . Polski przemysł stoczniowy [aktualny] , to jakaś groteska . Dawno temu [za komuny] Polska w najlepszym okresie miała 6-te miejsce na świecie w produkcji statków i 2-gie miejsce w produkcji jednostek rybackich . Liczące się stocznie , to te : [Hidden Content] Potentatem , to Polska jest w branży dewocjonaliów , kjm .
 7. A niby jakie mają być wysokie tony ? Same oskarżenia o jasność i ostrość... Nic nie kumam z tej dyskusji . Niech będzie , że się nie znam . Pozdrawiam i spadam .
 8. Przypominam , że Pan Gliński jest ministrem kultury i sztuki sakralnej , a nie jakiejś tam zwykłej .
 9. Ić stont . Wyp...... . Przepraszam . Może ładniej będzie po katolicku : ,,czem prędzej się wybieraj".
 10. Robisz sobie z wątku kibel za stodołą ?
 11. Zamkniesz się w końcu , czy mam Ci patrzałki wydrapać ? Do pewnego momentu można Cię traktować , jako forumowy folklor , ale są jakieś granice .. Jak chcesz być sławny , to wysmaruj się Nutellą i przebiegnij całe miasto .
 12. Przypełznęły rezerwy . Spadam . Wiem . Wszyscy wiedzą , że jestem miły .. Przy okazji pozdrów proszę Drogiego Maju [w bajkowym wontecku] , bo mam tam bana do 07.03 i nie mogę mojego ukochanego usera pozdrowić i wspierać .
 13. Kup sobie rum [Spitz] , namaluj PiS i ić stont . Zastosowaliśmy taki manewr z bomboftzem .. Chyba zadziałał , bo bombofietz odleciał .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.