Jump to content

Mysza 13

Użytkownicy
 • Content Count

  451
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

900 Audioholik

About Mysza 13

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

12295 profile views
 1. Może ktoś bardziej rozgarnięty potwierdzi tożsamość tego ,,przebierańca". To chyba nie jest sprawa trudniejsza od ustalenia : kto zabił JFK ?
 2. Akurat zadawanie pytań tak ,,wybitnym i obiektywnym aktywistom Kk" zakończyłem w odpowiednim wątku.
 3. Nie ma już sensu pytać , bo w sprawach ,,niewygodnych" tutejszy ,,aktyw" nie jest zbyt rozmowny i tych tematów ,,na klatę" nie przyjmie.
 4. Gej , pedał , pedofil - to nie to samo...W Kk raczej te 2 ostatnie upodobania są preferowane.
 5. To jak ,,pryszczaty Gruzin" miał Jeżowa i innych przyjemniaczków..Wszyscy poszli do odstrzału , a pryszczaty był czysty. A kiedy pryszczaty zdychał , to mu nikt w tym zdychaniu nie przeszkadzał..I tak skończy karłowaty zbawca narodu.. Niestety - to ,,chwilkę" potrwa.
 6. A ja wyrażę zdanie odrębne : Podpisanie ustawy ,,naprawczej" przez Prezydenta RP odbędzie się w takim świetle reflektorów i fleszy , że złote zdobienia ze ścian pospadywają , a tłum towarzyszący oślepnie.
 7. To zabierz sobie tą kieckę , a wieszak zostaw - ok ? To załóż wontecek p.t. ,,Kiecka"
 8. To się będzie wlokło okrutnie - aż do obrzydzenia i jeszcze dłużej..Jeszcze będą następne akcje i piruety.. Jest kwestią bardzo aktualną , aby na forum EU precyzyjnie oddzielić pojęcie Polska i Polacy od Rządu RP , aby PiSiactwo nie ogłupiało ludzi kurwizyjną retoryką..
 9. Nie - nie wierzę...Podejdzie do tematu spokojnie , merytorycznie , w trosce o dobro państwa ,,,,,, czekaj ,,, moment - tabletki łyknem... Sugestoaluzjonina mi się skończyła...Ostatnie 2 tabletki zeżarłem rano..
 10. Wklejasz i nie wiesz ? - Giulia Salemi
 11. Kiedy Sz.P.Prezydent RP Andrzej Duda ustawę podpisze ??...W rozjazdach chyba , bardzo zajęty , zapracowany...
 12. ...Wieszak bardzo apetyczny..Kto to ?
 13. Ponary...Moja wychowawczyni z podstawówki [obecna w filmie ,,Ponary nóż w serce"] mi opowiadała...Sprawa bardzo niewygodna ze względów ,,oczywistych".. Niestety - 01.10.19 ,,odeszła"..
 14. Zero i jego pieszczochy mamroczą coś o kompetencjach... Nie wiem , jaki to gatunek sztuki - groteska ? - nie - nie wiem..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.