Jump to content

Mysza 13

Użytkownicy
 • Content Count

  489
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Mysza 13 last won the day on June 20

Mysza 13 had the most liked content!

Community Reputation

3344 Audioholik^3

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

14231 profile views
 1. Mysza 13

  Polityka

  Klapa . Wylecisz na zbity pysk razem ze swoim Moderatorem. Za brak reakcji na nazwanie kandydata na Prezydenta RP pedałem poleci na pysk Moderator i Admin. Zamknij już tą swoją obsraną mordę , bo całe AS poleci na pysk...
 2. Mysza 13

  Polityka

  Myślenie stanowczo odradzam . O honorze z klakierem przydupasem dyskutować nie będę . Ze swoim kręgosłupem możesz konkurować z Gowinem .. Już się żegnałem .. Spadaj.
 3. Mysza 13

  Polityka

  Sugeruję Szanownemu Panu bardziej poufne stosunki z P.Patrykowskim .. Polecam również lekturę własnych wpisów w wątku ,,Pozytywna siła , PiS" - tych wcześniejszych ...Żegnam.
 4. Mysza 13

  Polityka

  Jeszcze takiego coorevstwa na AS nie widziałem . Wysrać śmierdzący produkt swojego chorego móżdżku i tym gównem zaczadzić całą bocznicę ... I jeszcze wciskać , że to kto inny nasrał .. A pisiackie klakierstwo szczęśliwe , jak świnia w gnojówce. Z francuską gracją ładnie to ująłeś ..
 5. Mysza 13

  Polityka

  Faktycznie . Lem by się obraził .. Niech mu będzie ,,klapa prdolnięta klapą od Antka225 " ... Coorva- za długie .. OK ... Niech będzie ,,klapa".
 6. Mysza 13

  Polityka

  Moderacja jest od podcierania dupy Klapaucjusza i walenia punkcików oponentom . Czyszczenie gówna , jakim Klapaucjusz zafajdał bocznicę kosztuje 4 punkty i 8 dni kiczmana .. I nic to to dało , bo to gówno dalej się panoszy , jak Covid 19.. Ma jeszcze 2 nowe mutacje .
 7. Mysza 13

  Polityka

  Klapaucjusz .. Jedyne , co możesz , to narobić pod siebie i nakryć się klapą w kiblu. 11.11. możesz zaatakować jakąś wątłą kobitkę , jak zbierzesz jeszcze kilkunastu takich mocarzy , jak Ty.
 8. Mysza 13

  Polityka

  Kluby Użytkownicy 6557 staż: 5 lat i 2 miesiące 2156 odpowiedzi Zgłoś #10914 Napisano 1 Czerwca (edytowane) W dniu 1.06.2020 o 00:41, Jaro_747 napisał: Jak mu podałem cytaty to dał nogę. Standardowa PiSowska procedura. Jutro się zjawi i będzie udawał, że nic się nie stało. Dzień dobry Jarku. W dniu 1.06.2020 o 04:28, asterix1 napisał: Kłamca jesteś podawałem namiar czego nawet to nie potrafiłś sprawdzić...kłamca... Dzień doby astrix1. Wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka dzisiejszego! PS Wczoraj było wczoraj, dziś jest dziś. Zacznijmy od początku. W mojej ocenie Jarek jest niewinny klapy a w zasadzie rampy załadunkowej. Przepraszam Jarosława @Jaro_747 za pomówienia i szykany jakich doznał. Jest mi wstyd , że tak się zapętliłem. Kierowała mną głupota. Mam nadzieje , że zostanę odebrany we właściwy sposób! PS Mysza13 wczoraj przegiął, mimo wszystko i nic Go nie usprawiedliwia. Ciekawe czy znajdzie w sobie siłę i odwagę , aby pójść moim tropem jak wyżej. Miłego dnia. Pozdrawiam, Pozytywna sila ,PiS. .... Żegnam.
 9. Mysza 13

  Polityka

  Ucałuj salonowca Patrykowskiego .. Pasujecie do siebie ... EOT
 10. Mysza 13

  Polityka

  Wal do stencha ... Masz 200% gwarancji , że Twojego skurwysyństwa nikt już nie zdemaskuje.
 11. Mysza 13

  Polityka

  Przepraszam , ale kiedyś dałeś dowód , że jesteś człowiekiem honoru.... A może pomyliłem nick [?]..
 12. Mysza 13

  Polityka

  Ty się lepiej zawiń w papier toaletowy i zanurkuj pod klapę .. Będzie mnie śmierdziało. Kupa gówna jesteś i to nie obelga , ale fakt..... Tragedią tego forum jest niewytłumaczalny stan , że takie gówno , jak Ty wyzywa i obraża innych userów .. Robisz to bezkarnie , co upewnia mnie , że Moderator siedzi w Twojej dupie.
 13. Mysza 13

  Polityka

  Patrykowski . Jesteś wynalazcą klapy i przestań już obsrywać całą bocznicę swoim gównem . Są pewne granice skurwysyństwa .. Przekroczyłeś wszystkie .. Twoja obecność na AS świadczy tylko o klasie Moderacji.
 14. Mysza 13

  Polityka

  Dawaj Patrykowski . Do dupy z regulaminem i moderacją ... Moderator siedzi w Twojej dupie , a Admina masz na smyczy .. Nie cykaj ..
 15. Mysza 13

  Polityka

  Na szczęście ruski namiestnik ,,klapa" jest o 70 IQ głupszy od Budki ..Nic nam nie grozi..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.