Jump to content

Mysza 13

Użytkownicy
 • Content Count

  366
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

10448 profile views
 1. Sacre bleu !!!!!.. Te Shunyatki , co podawałem link miały wisieć na All. jeszcze 2 dni..Jedną miałem łyknąć do malutkiego ampa... Jak je gwizdnął ktoś z AS , to kapciem zabiję !!!! Jestem very vcoorviony !!!!
 2. ,,ponizej grubowsci weza ogrodowego"- Niestety - mam takie właśnie , jak napisałeś [Shunyatki Diamondback + Copperhead] - Czyli SYF !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 3. Muchy robią to w jakimś [uzasadnionym] celu... Jaki cel ma facet niesłyszący ,,kabli e.t.c" , żeby tracić energię i czas na malowanie doktoranckich wywodów , jak to kable nie grają .. Nie wystarczy takim bystrzachom sama świadomość i satysfakcja , że się okablują za dychę , a ci ,,inteligentni inaczej" wydają furę kasy ?
 4. Jak muchy do g.... Muchy są jednak bardziej inteligentne od antykablarzy..
 5. Nie szkoda dychy ????? - Nasikaj z na gniazdko - uzyskasz ,,głęboką scenę muzyczna"[live]
 6. Niestety , ale kable zasilające mają wpływ na dźwięk i to bardzo znaczny.. Ci , co tego nie dostrzegają mogą sobie wyklepać 2 gwoździe , obsadzić w jakiś plastik i zagra , sznurek do kompa też .. Nie trzeba wydawać 1-40 KZ., - wystarczy takie ,,cuś" : https://allegro.pl/oferta/shunyata-diamondback-przewod-zasilajacy-kabel-1-5m-8322125701 Spoko - to nie moje.
 7. Mysza 13

  Klub fanów Accuphase

  Koniecznie !!..I jeszcze napisz , czy jest z fabrycznym kablem zasilającym , czy ma dorobione gniazdo..
 8. Wala mi się jeszcze DV-310 - na wyjściu analogowym - nennnndza. Na dużo starszym DV-360 dźwięk był znacznie lepszy - nie jakiś przeraźliwy hi-end , ale całkiem poprawny..
 9. Od 1250 do 1980 - ten ostatni [w dobrym stanie] jest obiektem nie poszukiwań , a wręcz polowań.
 10. Mysza 13

  Klub fanów Accuphase

  Z tym 10-12 lat , to mocno [!!!!] przesadziłeś..
 11. Zapewne...Multum sprzętu wtedy wyprodukowano i niewiele dobrego. 40 lat temu było trochę inaczej.
 12. Możesz podać konkretnie - jakie to były ?? Byłoby miło uniknąć tego szmelcu , jakby ktoś przypadkiem takiego klocka planował kupić.
 13. Miałem A-858 - raczej nie był gorszy od 757 [???]. Ale miałem też SA-8800.. Był moment , że miałem te 2 Pionki i jeszcze Tech..SU-V900. Wszystko to poszło do ludzi i zapewniam , że komercja mną nie kieruje.. A-858 i SU-V900 do SA-8800 , to jak świnie do geparda - może okrutne , ale prawdziwe.. Mogę tą opinię rozbić na detale , ale wyjdzie jeszcze gorzej.
 14. Za chwilę ceny 907DR spadną do poziomu Pionka A-757.......Czekam z pianą na pyszczku !!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.