Jump to content

darwroc

Użytkownicy
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

493 profile views
 1. Note 2 po analogu brzmi nieciekawie .Z zewnętrznym DAC ok ale to kolejny wydatek i cena w zależności od DAC już bliska cxn albo wyższa. Note ma chyba najlepszą apkę a cxn taką sobie. Teraz jestem przed przeprowadzką i mam w systemie i cxn i note,jakoś odruchowo włączam jednak cxn mimo gorszej w porównaniu z note apką. Przy streamerach apka i funkcjonalność jest bardzo ważna i przy odsłuchach w salonie istotne jest zapoznanie się z apką,bo w domu można się bardzo rozczarować.
 2. Ok.Dziekuję. Ale faktycznie,do radia wystarczy.
 3. Czy dobrze zrozumiałem,że na tunerach Hama jest możliwy streaming powyżej 320kbps,tylko płatny. Pytam,bo przymierzam się do takiego sprzętu a temat u mnie nowy i jeszcze nie rozpoznany.
 4. edytować się nie dało. Wiadomość od zespołu - przewiewne.urlhttps://www.airablenow.com/message-from-the-team/ Chyba coś namieszałem,bo zwiódł mnie ten napis TUNE IN. Czas rozpocząć naukę czytania ze zrozumieniem.
 5. Że strony tuneln,sam byłem zaskoczony że tuneln może lepiej,bo osobiście jestem raczej fanem vtuner jeśli chodzi o zalety użytkowania. Postaram się poszukać linka i wstawię.
 6. A airable to ta sama firma co tuneln.
 7. Już prawie byłem zdecydowany na listwę pf-1 evo, ale tak sobie myślę,czy nie dołożyć do pf-2.Różnica jest spora,jeśli chodzi o cenę ale czy warto? Może ktoś miał obie i coś napisze.
 8. Nie namawiam na konkretnie te kolumny ale na kolumny które mają wyrównane brzmienie. Hyperiony mam,słucham ich z pół roku i z vincentem zgrywają się,jak dla mnie, bardzo dobrze, dlatego je wymieniłem bo biorę za to co piszę odpowiedzialność. Co do ceny to można kupić używki chyba nawet od koleżanki z forum jeśli jeszcze aktualne. Widzę,że gusty co do brzmienia mamy podobne. Przesłuchałem z 10 par kolumn i teraz w tym przedziale cenowym większość wali basem aż dudni. Ja na hyperiony trafiłem przypadkowo w q21 będąc tam w zupełnie innej sprawie i jak możesz tam podjechać to warto,tym bardziej,że vincenta mają na miejscu. Z q21 nic mnie nie łączy poza opróżnieniem przez nich dość poważnie mojego konta,ale i tak będę o nich dobrze mówił.
 9. Miałem tak samo z xt6f i bas po prostu przysłaniał średnice.Jeszcze w salonie 8f od razu odrzuciłem bo tam ten efekt był jeszcze większy. xt6 i 8 tak grają z z wyeksponowanym basem,Po 2 miesiącach wymieniłem na hyperiony 4+ i nawet z vickami-miałem 227 a teraz 237-jest jak dla mnie bardzo dobrze.To ,że vincenty grają bułowatym basem to nie nowina,ale wynagradzają to piękną średnicą .Nie ma co kombinować z tannoyami 6 i 8f tylko poszukać kolumn z wyrównanym brzmieniem.Na podobnej zasadzie odpadły pylony diamonty które też jak dla mnie kładły nacisk na dół.
 10. Trójki słucham właśnie z vtuner-192kbps i jest ok.ale dawno temu znalazłem sobie podcasty PR-w jazzowym klimacie i niezły jazz,jakoś uczepiłem się tych stacji choć niestety 96kbps ,ale jako tło może być ,i tylko radio internetowe ,niestety. Dalej czuję się wydymany,tylko nie wiem jeszcze przez kogo-marantza czy vtuner,ale chyba trzeba schować dumę i te 3 dolce zapłacić-takie życie.
 11. A ileż to tych stacji dab+ jest? Przy kilkunastu tysiącach stacji od vtuner,tuneln,airable ,to wybór w dab+ jest żaden.
 12. U mnie Vincent 237mk +hyperiony 4+ z cxn V2 na zmianę z bluesondem note2.
 13. W Marantz to samo,niby 3$ rocznie to grosze, ale wkurzyłem się na politykę tych firm. Mam kilku letnie urządzenia Marantza i Denona i firma uznała chyba że czas zachęcić klienta do zakupu nowych sprzętów ograniczając ich funkcjonalność. Albo na taki czas miała umowę z vtuner. Chyba że,to vtuner zmienił zasady. CA na przykład niedawno zrezygnowała z vtuner i przeszła na innego dostawcę radia.
 14. Przetwornik PD-30 AE może również przetwarzać sygnały z zewnętrznych urządzeń źródłowych podłączonych do cyfrowych wejść optycznego i współosiowego, bez konieczności korzystania ze wzmacniacza dzięki zintegrowanemu wyjściu słuchawkowemu. To cytat z opisu tego CD zamieszczany w prawie wszystkich sklepach,więc dlatego pytam,o co tu chodzi skoro z tyłu jak byk,są dwa WYJŚCIA cyfrowe. Sam mam onkyo 7030 który jeśli chodzi o wejście/wyjścia jest taki sam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.