Jump to content

darwroc

Użytkownicy
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1487 profile views
 1. Też w hybrydzie miałem taki problem i też mam kiepską instalację. Czego to mi nie doradzano ,tak zresztą jak Tobie .Po wymianie lamp problem znikł, choć instalacja ta sama i żadnych filtrów nie zastosowałem.
 2. Miałem u siebie diamond,hybryd,crystal,i Black Pearl i poza crystalem wszystkie zostały. Wyróżnia się czarna perła,lokalizacją i wspaniałą górą-detaliczną i jednocześnie łagodną. Kontakt z p.Markiem bardzo dobry.
 3. Właściwie wszystkie dostępne 6bq7a,ale najbardziej podpasowały mi brimar, sylvana z żółtymi napisami i philipsy. Ale zależy co się chce zmienić w swoim systemie. Koledze,który jest w tym klubie,sylvanie zupełnie nie podpasowały,a brimary jak najbardziej. Więc bez Twoich uszu nikt nie powie Ci,jakie będą najlepsze dla Ciebie.
 4. Dwie pary 6n1p przetrwały u mnie właśnie coś około po 3 miesiące. Teraz najczęściej używam 6bq7a i te,w porównaniu z 6n1p,wydają się wieczne. Oczywiście też kiedyś padną,ale to jednak inna klasa produkcji.
 5. Grzeją się. Zauważalnie. Twój kot Ci nie powiedział?😁
 6. Zamień miejscami tylne lampy i jak będzie szum w lewym kanale,to wiadomo o co chodzi. Warto też sprawdzić,czy tylne lampy są pewnie osadzone,bo 6n1p dość luźno wchodzą w gniazda-te druciki mocujące mają zapobiegać drganiom.
 7. Tak to wygląda u mnie. W ulubionych trzeba wejść w : dodaj adres URL, i wpisać nazwę stacji a niżej adres URL. Użyłem skrótu pisząc o szukajcie🤭
 8. Spróbuj tego:[Hidden Content]
 9. radio357.pl./. w szukajke i u mnie gra.
 10. U mnie poprawił się zdecydowanie bas,jest lepiej kontrolowany,bardziej konturowy i słuchanie kontrabasu zaczęło mieć sens. Lepiej kontrolowany bas,to i więcej detali i przestrzeni w nagraniu. Warto sprawić sobie zasilanie liniowa, zwłaszcza ,że majątku nie kosztuje.
 11. Mdb Wrocław i q21-w tych salonach nigdy nie czułem się intruzem. W q21 pierwszy raz byłem po jakąś pierdółkę i powiedziałem,że za jakieś pół roku będę składał nowy system i raczej nie drogi,a że akurat mieli wolny pokój odsłuchowy to zaproponowano mi, bym może coś posłuchał na przyszłość. Wyszło trzy godziny przewalania masy sprzętu i sam przerwałem odsłuchy bo już miałem dość. Podobnie w mdb-czy masz do wydania mało czy konkretną sumkę, jesteś tak samo traktowany i jak właściciel ma sprzęt na sklepie,a nie specjalnie mu się spodobał,to o tym mówi i nie wciska na siłę. O t
 12. Pełna zgoda,tylko jak szum słychać z 2 metrów to chyba nie wada konstrukcji. Po wymianie lamp, szum słychać po przystawieniu ucha do głośnika. W ramach eksperymentu podłączyłem do tych samych kolumn pm6006,atoll 100 i Onkyo 8150 -pm6006 szumiał nawet deczko głośniej,a pozostałe nieco mniej.
 13. Miałem tak w 227mk w nowym i wymiana na lampy ze starej produkcji pomogły. Na serwis nie licz,bo rozmowa bardzo miła,ale efekt żaden.
 14. Czytając to forum,myślę,że niezła jatka by była.
 15. Tfk z gładką anodą to bardzo dobry wybór,natomiast 6n1p-ev jest jaśniejsza i bardziej ostra,niż 6n1p które są "fabrycznie" montowane.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.