Jump to content

darwroc

Użytkownicy
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Neutralny

About darwroc

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1075 profile views
 1. Czyli jakość wzmacniacza można prawie pominąć.Bardzo dobra wiadomość dla mojego portfela,ale czy dla moich uszu?
 2. Po aktualizacji,jakieś 2 miesiące temu,na moje ucho gra jaśniej,tak jakby wyjęli akm,a wsadzili sabre😄. Wcześniej faktycznie grał ciepłej.
 3. Tu bym dyskutował. Ostatnio przeleciałem chyba większość dostępnych 6bq7a,włącznie z polecaną kiedyś przez Ciebie sylvanią i jednak zmiany są spore. Co do rodzajów 6n1p to ładny opis🏆
 4. Miałem oba i 227 jaśniejszy i lepiej kontroluje bas,ale lampkami można wiele zmienić. W 227 z tyłu są ecc83 i tych jest sporo,natomiast w 237 6n1p,które nie mają zamienników wprost. Można wkładać 6bq7a ale traci się na otwartości dźwięku,choć po włożeniu np.brimarów czy philipsów zyskujemy też bardzo ciekawe brzmienie.
 5. U mnie różnice po zmianie na zasilanie liniowe to głównie w basie,naprawdę odebrałem ten bas jak z innego,dużo lepszego urządzenia-niżej schodzący,zróżnicowany ale też lepiej kontrolowany. Nawet po analogu,ale średnica przy takim połączeniu niestety,jak dla mnie nieakceptowalna. Po coax. po zmianie,dźwięk w całości lekko bardziej liniowy i nasycony a im lepszy DAC,tym lepiej. Generalnie z note ,razem z dobrym DAC,można bardzo dużo wycisnąć,ale po analogu to taki grajek dla niewymagających. Dla mnie,nawet z PCM 5100 z integry , po zmianie zasilania,jest dobrze.
 6. Tak jest w bluesound note 2. Czyli co platforma i urządzenie to co innego.
 7. Tuneln mam na note 2 i tam cały czas trójka była i jest na 96 kbps, vtuner i airable-192.
 8. Jest doskonale "zrozumiały", nawet lepiej niż w trójce.
 9. Jak dla mnie dociążone ,ale ociężałe , a szukasz czegoś innego. Do mojej muzyki mi pasuje.
 10. Zależy jaki wzmacniaczJeśli to jakiś Vincent, to można go zagotować,a odtwarzacz przy okazji również. A jeśli Ci chodzi o wibracje i oddziałowywanie jednego urządzenia na drugie, to temat bardziej niż kontrowersyjny. Ja nie układam sprzętu jeden na drugim i dbam żeby miały dobre chłodzenie.
 11. Zauważyłem ,a raczej usłyszałem. Masz rację,te które mam to long plate,a dałem się nabrać zlotoustemu sprzedawcy który zaczął wciskać kit. Dzięki.
 12. Jak już o telefunkenach. Przetestowałem z gładką ,jak i żebrowaną anodą a mam okazję w miarę tanio kupić long plate,i pytanie,czy brzmienie bliżej ribbed czy smooth plate.
 13. Dwie skrajne powinny być takie same.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.