Jump to content

darwroc

Użytkownicy
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

228 profile views
 1. Wielkie dzięki.Po półrocznym słuchaniu na 227,237 wydaje się ciemny i przesadnie dociążony więc na czas adaptacji słuchu jasne i detaliczne lampy jak znalazł. Kolega Taurus195 wyżej pisze,że w swoim z tyłu ma 5751-te też można? A z poprzedniego vincenta zostały jeszcze jakieś full music i valvo więc ido okienka coś się znajdzie.
 2. Bardzo dobra wiadomość🙂Tylko to były lampki z jakim oznaczeniem?Mam na myśli np.12ax7, ECC83,5751 itp.
 3. A to można w SV-237 na kanały dać coś innego niż 6n1p lub zamienniki? Pytam się, bo przesiadłem się z 227mk na 237mk i tematu lamp z tyłu jeszcze nie rozkminiałem. Przeczytałem wpisy w klubie ze dwa razy ale pod kątem 227mk, a tam sprawa prosta-12ax7 których jest mnóstwo i wymiana wszystkich lamp ogranicza tylko dostępność lamp i portfel.
 4. A ja mam odwrotnie-na apce na antku bez problemu zalogowałem się do tidala a na samym CXN po wpisaniu użytkownika i hasła,cxn zamiast zalogować,pyta się czy chcę zmienić dane i tak w kółko.
 5. https://www.tophifi.pl/vela-fs407-orzech-polysk.html
 6. U mnie po aktualizacji również wszystko działa poprawnie.Stacja Swiss jazz też hula.
 7. To była jakaś aktualizacja? Do mnie chyba jeszcze nie dotarła, bo wszystko działa jak działało.
 8. Witamy, a szczególnie ja ,bo użytkowników 227 MK w klubie niewielu.
 9. Dzięki za oświecenie. Obejrzałem wszystkie oferty tej konkretnej lampy i wszystkie były bez miki więc trochę byłem zaniepokojony co to jest. Zresztą lampa współczesna, ten sam producent, ten sam typ, a konstrukcja inna. Pozdrawiam
 10. Czy ktoś spotkał się z takim elementem w 12ax7 FULL MUSIC .W lampachelektronowych kupiłem zbalansowaną i takiej blaszki nie miała. Później dokupiłem parę w innym sklepie i obie mają właśnie takie coś. Lampy grają w VINCENT 227MK i lampa zbalansowana gra super ale po dodaniu pary z blaszkami, brzmienie zmienia się, jak dla mnie na gorsze.
 11. Po aktualizacji w kwietniu pojawiły się u mnie cztery stacje Radio Paradise, a po jakimś czasie zostały tylko dwie-melow mix i main mix. To tak ma być, czy u mnie coś nie tak?
 12. Mam zerowe doświadczenie z lampami i sam wzmacniacz jest u mnie niecały miesiąc, ale pierwsze wrażenia są takie: JJ 803S-dużo góry, bardzo dużo góry a po jakiś 10 godz. pojawił się dół, ale taki bułowaty i dominujący. Dłużej nie wygrzewałem, bo wsadziłem TUNG-SOL gold i tu w pierwszej chwili wielkie rozczarowanie-brak detali, brak sceny tylko znacznie więcej mięska. Ale że kilka osób sobie te lampy chwali to dałem im szanse i teraz po ok 40 godz. jest znacznie lepiej. Granie lekko po ciemnej stronie, ale z detalami, pojawiło się powietrze i z każdą godziną jest lepiej jeśli chodzi o scenę. Chyba zastąpią "fabryczne" jeśli zmiany pójdą jeszcze trochę na plus. Dodam tylko, że JJ 803S była tylko jedna na środku, a tungsole trzy.
 13. Myślę, że w 227 chyba podobnie bo wymiana środkowej dała najwięcej. Pytałem się o zadania lamp, bo gdzieś przeczytałem, że jest odwrotnie i dla tego byłem zdziwiony że środkowa dała najwięcej zmian. Dzięki.
 14. Po zakupie 227mk pożonglowałem trochę lampami kupionymi "po taniości" z bieżącej produkcji, po prostu z ciekawości. Lampy to TUNG-SOL GOLD i JJ 803S. Po wymianie tylko środkowej brzmienie zmieniło się i to bardzo, więc myślałem że po wymianie dwóch bocznych na takie same jak środkowa, zmiana będzie jeszcze większa. I zmiana była, ale już raczej kosmetyczna. Oczywiście lampy świeże , prosto z pudełka. I mam pytanie-za co odpowiada lampa środkowa, a za co dwie boczne. Przeczytałem cały temat ale niewiele na temat 227mk , więcej jest o SV-237, i pewnie układ jest podobny ale zapytać nie zaszkodzi.
 15. Witam Proszę o przyjęcie do klubu zadowolonego użytkownika Sv-227mk.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.