Jump to content

RobG1974

Użytkownicy
 • Content Count

  1133
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

112 Dobry

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka, tenis stołowy, Tai Chi, Astronomia
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2664 profile views
 1. Cenowo to już wyższy poziom, więc myślę, że powinieneś usłyszeć różnicę. Ja ostatnio testuję chorda signature i też mnie zaskakuje, jak można wiele jeszcze wyciągnąć z tego samego nagrania. Ale tu już mamy sytuację, że kabel jest droższy od nakładki z maliną :).
 2. Ale to nie tylko sama nakładka ma wpływ, rodzaj zasilania, użyty kabel coax/bnc. Mam jeden kabel coax, na którym jak podłączam to wszystko gra słabiej, ale już taki Monkey Clarity Coax, gra fajnie i kosztuje rozsądnie. Z BNC chwalę sobie Oyiade 510, ale pożyczałem koledze (tylko że podłączał przez przejściówkę z BNC na RCA) i on w swoim systemie stwierdził, że jego chord cleraway Coax RCA bardziej mu się podoba i tak to wiele elementów ma wpływ na to co słyszymy.
 3. Najlepiej spróbuj posłuchać. Na moim dacu lepiej gra po Coax lub BNC z Signature. Po Amanero nie ma dużych różnic w stosunku do daphile. Podobne mieliśmy z sąsiadem wrażenie, ajk tez słuchaliśmy na jego dac-u Chord 2qute, bo bnc (allo digione) gra lepiej niż po USB (malina 4 czysta).
 4. Jeżeli Twój dac odtwarza dsd natywnie to normalnie powinienes móc odtwarzać. W jakiej postaci masz pliki dsd? DSF jest normalnie odtwarzany. Iso dsd moode nie widzi. Musisz wtedy przekonwertować iso dsd na dsf. Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 5. A restartuje się teraz malina po wybraniu reboot? Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 6. Musisz zainstalować wersję 6. Nie przejdziesz na nią z 5. Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 7. Configur system i jesze raz pod m bedzie sysyem info. Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 8. To było info dla Ciszyna Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 9. Włącz w conigure przy upnp media server browser. Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 10. Tylko się zastanawiam, bo w odtwarzaczu pokazuje w pliku granym z PL z Tidala jako Radio, taktowanie na dac-u mam 44,1kHZ i Ciekawe czy to jest właśnie ta jakość w rzeczywistości. Rucia Ok. czyli przez udostępnienie, teraz widzę, tylko myślałem, że będę mógł strumieniować od razu jak przy chromocast.
 11. No właśnie wkońcu Playlisty są na moode widoczne i można je odtwarzać. Jakby jeszcze graficznie były pokazywane to już byłoby super. Wprawdzie mi w apce tidal na komórce nie pokazuje się jeszcze moode upnp.
 12. Rucia a jak wposałaś ustawiwnia servera, rozumiem, że upnp wybrałaś? Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 13. Lukasz jest zwykła aluminiowa do allo digione ale bez włącznika. Z włącznikem trzeba poprosić Seyva, żeby wyciął gniazda usb i lan pod malinę 4 i do tego wylutować z digione coax i bnc i dać w obudowie zewnętrzne. Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka Właśnie nie wiem. Dziwi mnie tak długi czas włączania. Albo karta jest uszkodzona i ma sektory z błędami albo faktycznie malina jest uszkodzona i trzeba ją wymienić. Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka Jeszcze jedną parę włącznika z power managment z audiophonicsa mam. Tylko ona bezproblemowo działa z volumio i rune audio. W moode zasłaby jestem informatycznie, żeby w moode zrobić skrypt do jej obsługi. Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka Bogdan a u Ciebie włącznik działa softwerowo? Daje komendę shutdown.. Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 14. Potweirdzam. Coś jest nie tak z samą maliną. Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 15. Przesłałem tel na pw Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.