Jump to content

Szobod

Użytkownicy
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

171 profile views
 1. Szobod

  Klub HEGEL

  H590 to Koenigsegg 😁
 2. Cześć Testował ktoś może Acrolinka 9500 z źródłem Oppo? Szukam kable trochę szybszego niż moja obecna Shunyata Venom i z ładniejszą barwą bo czasami jest trochę za sucho ?
 3. Szobod

  Klub HEGEL

  HD30 jako pre jak najbardziej daje rade. Z regulacją głośności w tym przedziale cenowym dla tego DACa trudno o konkurencje. Kompletnie nie ma sensu kupowania dodatkowego pre chyba że w grę wchodzi gramofon.
 4. Szobod

  Klub Amphion

  Trochę poczytałem o tej Vallhali i boje się że będzie zbyt sucha, no ale czytanie swoje a słuchanie swoje. Bede coś kombinował żeby trafił do mnie Haimdall i Vallhala na testy. P.S. Piszemy o głośnikowych czy zasilających ?
 5. Szobod

  Klub Amphion

  Ok sprawdzę. Cena im niższa tym lepiej, to ma dobrze grać a nie dużo kosztować ...
 6. Szobod

  Klub Amphion

  Masz na myśli głośnikowe czy zasilające? Jak pisałem wcześniej mialem na testy Odina II do Oppo i był ekstra ale cena poza zasięgiem. Macie jakies doświadczenia z Vallhala? Pewnie jest szybki tylko nie wiem czy nie za suchy.
 7. Szobod

  Klub Amphion

  Jako że miałem prawie wszystkie Hegle na stanie to stwierdzam że do moich Kryptonów H80 był po prostu za słaby mocowo choć barwa była bardzo ładna. H160 pomijam bo to był ślepy zaułek. H360 grał zbyt szybko i brzęczał jak pisał powyżej. Co ciekawe na jeden wieczór miałem podpięte do mojego HD 30 końcówkę H20. Fajna, gęsta z ładną barwą i nie brzęczała. Natomiast była potwornie wolna i kulał bas. Do jazzu ideał ale do moich szarpidrutów to się nie dało. H590 wniósł tą gęstość i wypełnienie z H20 ale dodatkowo jest szybszy (ale nia tak jak H360) i ma zwarty zwarty bas. Stópka perkusji - MISTRZ ! Natomiast brakuje mi jeszcze trochę dynamiki z H360 i barwy bo czasami mam wrażenie że mimo wszystko jest zbyt suchy (choć w porównaniu z H360 ma mnóstwo barwy)Liczę że tu coś nadrobię kablami i może jakimś kondycjonerem zasilania. Kusi mnie żeby spróbować coś z innej stajni ale raz że po tym roku ciągłych zmian nareszcie to fajnie gra i mam trochę dość poszukiwań (na chwilę) a dwa jakoś jestem do marki przywiązany. Może za rok, dwa coś pomyśle. P.S. Jeżeli chodzi o kable to H360 z Amfionami grały mi najlepiej Tellurium Q Black Diamond. W H590 też brzmi to dobrze ale z racji tego że są wolniejsze kusi mnie spróbować Silver Diamond ale obawiam się że stracę masę i wypełnienie z wersji Black a zyskam tylko szybkość. Jak zwykle trzeba by testować.
 8. Szobod

  Klub Amphion

  Najpierw trafiły do mnie Kryptony - używki. Przeszedłem z nimi drogę od H80, poprzez H160 do H360. Miałem z tym ostatnim duże nadzieję ale przy tak szybkich i rozdzielczych kolumnach brzmiało to zbyt jasno i kłuło szczególnie na górze. Trochę poprawiło się po dodaniu HD30 ale wciąż było nie tak. Walczyłem bezskutecznie z kablami, aż któregoś wieczora się wkurzyłem i podjąłem decyzję że wezmę na testy H590 - i to był szczał w 10 tke. Udało się szybko pozbyć całego zestawu i zostało H590. Obecnie mam to spięte głośnikowymi Tellurium Q Black Diamond. Wzmacniacz zasilający to Purist Audio Dominus a do listwy leci Shunyata Sigma. Szukam jeszcze jakiegoś dynamicznego i trochę bardziej muzykalnego kabla do źródła (Oppo) ale to ciężko. Miałem przez przypadek na testy Nordosta Odnia II i był zajebisty ale cena jest podtrójnie zajebista więc szukam czegoś jak Nordost w normalnych pieniądzach 🙂 Na dzień dzisiejszy na moje mało wprawne ucho to zestaw gra bardzo dobrze. Dzięki temu że wzmacniacz jest zintegrowany mogę podłączyć jeszcze gramofon, przy zestawie dzielonym, który też rozważałem, musiałbym dokupić pre, więc kolny plus na konto integry. Taka przygoda była i wciąż jest. Na szczęście teraz mogę spokojnie już słuchać muzy i się nie denerwować że coś brzęczy 🙂
 9. Szobod

  Klub Amphion

  Jestem z Dolnego Śląska.
 10. Szobod

  Klub Amphion

  Jakby co to zapraszam na testy. Ja jestem bardzo zadowolony choć zajęło mi trochę czasu żeby dobrać do nich resztę klocków (prawie rok). Za dużo na nich słychać i jak coś nie pasuje to od razu wkurza ucho 🙂
 11. Szobod

  Klub Amphion

  Witam wszystkich. Zapisuje się do klubu z moimi Kryptonami. Zoromoto twój projekt wygląda ekstra.
 12. Szobod

  Klub HEGEL

  Dokładnie, bo potem już nie ma odwrotu 🙂
 13. Szobod

  Klub HEGEL

  Część Robił ktoś już porównanie jak wypada H590 w porównaniu do kombo H360 + H30. Gram na Amfionach Kryptonach?
 14. U mnie mam do położenia około 30 m kabla od szafy do punktu audio. Co polecicie żeby nie rozbić banku?
 15. Szobod

  Klub HEGEL

  Ok już dotarłem P.S. Bronx99 łądna data urodzin, chyba dlatego się tak dobrze piszę :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.