Jump to content

Szobod

Użytkownicy
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

196 profile views
 1. Szobod

  Klub HEGEL

  Jako pre działa super. Regulacja głośności jest ekstra. Nie działa jako end point Roon i raczej nie będzie. Pilot jest metalowy
 2. Szobod

  Klub HEGEL

  To daj znać jak to brzmi 😉
 3. Szobod

  Klub HEGEL

  390 czy 590?
 4. Szobod

  Klub HEGEL

  Coś się szykuje nowego?
 5. Cholera tylko ja mam 30 m więc dość daleko. A próbował ktoś zwykłego kabla miedzianego 3x4
 6. Szobod

  Klub HEGEL

  Ciekawe jak wypadnie w porównaniu z H590
 7. Czy możecie polecić jakie kable kładliście w ścianę. Chce zrobić jedną linie do audio. Nic więcej, bez zbędnych kombinacji.
 8. Możesz dać linka bo nie mogę tego znaleźć
 9. Cześć Planuję zrobić w nowym domu dedykowaną linie elektryczną do audio. Może ktoś już robił coś takiego ? Mam daleko bo około 30 m od skrzynki do miejsca ze sprzętem. Możecie polecić jakie kable i różnicówki można zastosować. Ze względu na odległość nie chciałbym stosować tych typowo "audiofilskich" bo ceny się zaczynają od 100 zł /mb. Dzięki z góry za każdą podpowiedź. Pozdrawiam Maciek
 10. Szobod

  Klub Amphion

  Za 2 miesiące to cena 300 może spaść to się będziesz wtedy zastanawiał
 11. Szobod

  Klub Amphion

  Ja wciąż zapraszam 🙂
 12. Szobod

  Klub HEGEL

  H590 to Koenigsegg 😁
 13. Cześć Testował ktoś może Acrolinka 9500 z źródłem Oppo? Szukam kable trochę szybszego niż moja obecna Shunyata Venom i z ładniejszą barwą bo czasami jest trochę za sucho ?
 14. Szobod

  Klub HEGEL

  HD30 jako pre jak najbardziej daje rade. Z regulacją głośności w tym przedziale cenowym dla tego DACa trudno o konkurencje. Kompletnie nie ma sensu kupowania dodatkowego pre chyba że w grę wchodzi gramofon.
 15. Szobod

  Klub Amphion

  Trochę poczytałem o tej Vallhali i boje się że będzie zbyt sucha, no ale czytanie swoje a słuchanie swoje. Bede coś kombinował żeby trafił do mnie Haimdall i Vallhala na testy. P.S. Piszemy o głośnikowych czy zasilających ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.