Jump to content

markison

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  muzyka rockowa , film
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

30 profile views
 1. Nigdy się nie zastanawiałem nad doborem kabli głośnikowych , a tu być może mógłbym jeszcze poprawić brzmienie mojego zestawu. Co polecicie tak max do 30 zł za metr ?
 2. Onkyo 9050 , Pioneer N-30ae i Yamaha s-701
 3. Jestem po testach sprzętu poniżej moje wnioski . Do zakładanej sumy niczego nie kupię , gdyż podczas testów nic nie brzmiało lepiej niż mój Rotel RA01 .Postanowiłem więc trochę dołożyć i przetestowałem Onkyo , Pionnera , oraz Yamahę w cenach 2400-2600 zł i też nic nie pobiło mojego Rotelka. Zwiększyłem stawkę i za ponad 3000 znalazłem wymarzonego wzmaka. Mój wybór padł znów na Rotela tym razem z nowej serii A11 który w końcu pobił mojego. Teraz mam kolejny problem bo ów wzmacniacz nie ma wejść cyfrowych i żeby je mieć to muszę dołożyć i tak do zawyżonej kwoty do Rotela A12. Moje pytanie czy A12 różni się tylko od A11 posiadaniem DAC i wejść cyfrowych ? Czy podłączając tuner z radiem internetowym we/wy optical lub coaxial poprawię znacznie jakość odbioru czy będzie to mała lub żadna różnica ?
 4. Dziękuję za wszystkie rady dzięki nim jestem już umówiony na odsłuchy w sobotę , a doradźcie jeszcze czy lepiej nastawić się na wzmacniacz plus tuner z wifi czy może amplituner stereo z wifi ? Zależy mi na wifi gdyż dużo słucham radia z internetu.
 5. Można wypożyczyć tą Yamahę ? Jaki koszt i procedury ?
 6. Tu się nie zgodzę żę Tannoy nie pasuje do rocka bo na moim Rotelu RA-01 brzmi dobrze , tyle że chcę go wymienić na coś nowszego z pilotem i wejściem optycznym , dlatego szukam czegoś lepszego lub podobnego i w miarę nowego do 1700 zl. Może Onkyo ?
 7. A co można by powiedzieć o amplitunerze Onkyo TX8250 lub starszym TX8150 do kolumn Tannoy ?
 8. Ale brak w nim wejść cyfrowych Mogę mieć za 1500 tylko że za 1700 mam nówkę Onkyo , o Marantzu piszą że nie nadaje się do hard rocka (przymula) chętnie bym posłuchał ale nie mam gdzie i dlatego się pytam.
 9. Witam. Jestem w trakcie zmiany wzmacniacza z Rotela RA01 na jakiś z wejściami cyfrowymi i optycznymi. Kolumny to Tannoy Mercury M4 , pomieszczenie 22m2 , muzyka rock progresywny , hard rock , blues. Do słuchania używam Blu-ray Pioneer BDP-160 oraz tunera z radiem internetowym N-P01-S Pioneer Moje propozycje : Onkyo 9050 i Marantz 7004 w cenie ok.1700 zł. Proszę o rady.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.