Jump to content

power8000

Użytkownicy
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

410 profile views
 1. Dziękuję za informację. Temat nadal aktualny, niestety z braku czasu nie miałem kiedy się tym zająć.
 2. I tak zupełnie przypadkiem oferujesz ją na popularnym portalu aukcyjnym? ;)
 3. dzięki za info! ktoś może widział Stinga w Rzeszowie?
 4. No to masz tą lepszą wersję. Ta skopana to BLCKND005-1. Inne są też oznaczenia matryc na runoutcie.
 5. Master of Puppets był dwa razy w bierdonce. Pierwszy rzut (chyba w okolicach grudnia 2017) to ten skopany remaster. Drugi rzut był już z lepszego tłoczenia (podobno była różnica w kodzie kreskowym ale ja nie trafiłem nigdzie na tą płytę w drugim rzucie). Może masz tą lepszą wersję?
 6. Pojawiły się w środę, na przemysłowej są zaraz przy wejściu po prawej stronie na regale a na Okulickiego przy kasach.
 7. Nie zwróciłem uwagi, będę dziś przejeżdżał koło Przemysłowej i Okulickiego to zaglądne, chyba że już tam sprawdzałaś?
 8. nie da się, jest ATC albo nic... mam instrukcję serwisową do w/w magnetofonu ale potrzebuję kasety testowej, jak by ktoś miał w rzeszowie (lub mógłby nagrać) to proszę o wiadomość. na aledrogo nie ma nic, a na aliekspresie podobno podróbki i strasznie drogie...
 9. A u mnie w rzeszowie w 2 biedrach nie było nic... a chciałem nabyć pana Stinga.
 10. Cześć! Jakiś czas temu, po tym jak mój 8-letni syn nie widział do czego służy kaseta magnetofonowa, którą znalazł w szufladzie, kupiłem spontanicznie za niewielkie pieniądze RS-AZ6. Nie było nic innego ciekawego na miejscu więc wybór padł na w/w magnetofon. Uporałam się z falowaniem dźwięku - zmatowiłem papierem wodnym 2000 rolkę dociskową i przeczyściłem pasek napędowy. Ustawiłem "na ucho" prędkość przesuwu taśmy, zdecydowanie za szybko odtwarzał oryginalne taśmy (ktoś musiał wcześniej przy nim grzebać). Niestety nie wiem co zrobić z nieszczęsną kalibracją ATC... Na taśmach zwykłych sporadycznie nie przechodzi kalibracji, w większości przypadków się udaje choć parę razy tak się dziwnie ustawił, że prawy kanał był mocno charczący i w ogóle jakiś taki przytłumiony. Natomiast na taśmach chrom wywala się już przy ustawianiu prądu podkładu BIAS! Bardzo proszę o jakieś wskazówki. Chciałbym, żeby poprawnie wszytko działało. PS. Jest jakiś "programowy" miernik wow & flutter i przesuwu taśmy?
 11. Chyba siada sprzedaż płyt skoro tak szybko promocję robią. Miałem nic nie kupować ale co tam :) Zapoluję na Milesa, Stinga i DS :)
 12. Na czy polega ta lidlowska "limitowana edycja"? poza naklejką to wygląda jak regularna płyta dostępna w sprzedaży w innych sklepach. patrzyłeś do środka?
 13. Możesz coś więcej o Perfect napisać?
 14. Od poniedziałku w biedronie znów płyty w ofercie: http://www.biedronka.pl/pl/plyty-winylowe-17-12
 15. Chodziło mi o będące w sprzedaży płyty MTJ.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.