Jump to content

Krzysztof_56775

Użytkownicy
 • Content Count

  636
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

64 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  generalnie jestem ciekawy świata .........
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1315 profile views
 1. Ja nie mam fabrycznie, (za radą Pana Zygmunta), sam owinąłem folią miedzianą na całej szerokości zwojów, grubo polutowane połączenie na całej szerokości i folia miedziana owinięta taśmą izolacyjną.
 2. Ja mam na trafach i dławikach na EI, tak jak niebieski.
 3. Słuchałem wiele razy, ale nie pamiętam tak dokładnie z czym, dlaczego i na jakim tle 😀. Ktoś, kto je tworzy, zna się chyba na rzeczy, bo zawsze grało bardzo przyjemnie, naturalnie i trudno się do czegoś przyczepić a z odpowiednia amplifikacją, to na danym pułapie cenowym mogą śmiało konkurować z każdymi innymi skrzynkami. A ponieważ życie nie jest ani łatwe, ani proste, to niestety (cena) bardzo dobrze grały monitory Offrande a zachwycił i urzekł mnie model Orfeo. 😞 sorry, wiem, zawiodłem 😞
 4. Tak, ale może przyjechać Tesla: „Dostawa może różnić się od ilustracji prezentującej produkt”
 5. To normalne, nie przejmuj się 😀. To autosugestia, omamy i przesada z odbiorem zmian. To normalne. Wszyscy tak mamy. 😀żartowałem😜 GrzesiekP, 21-ka pewnie już wygrzana. A podzielić się z kolegami wrażeniami, to gdzie ? My tu się denerwujemy, trzymamy kciuki, kibicujemy ..... a kolega milczy😀.
 6. Dobra, dobra, nie gadaj, tylko skręcaj i pisz jak gra 😀👍🏽. Co zasili ?
 7. Też mam Monolity, naturalność, barwa, żadnego rozjaśnienia, próbowałem inne IC, ale zawsze wracałem do Albedo, jest wszystko na wysokim poziomie.
 8. No masz! A czy ja pisałem coś o podłączaniu przewodów w gniazdkach sieciowych? Pisałem tylko o ostatnim elemencie układanki, właśnie po to, aby młodzi adepci DIY wkładali do urządzenia wtyk z poprawną polaryzacją pinów.
 9. Panie Dowcipniś !!!😀😀😀 W gniazdo w urządzeniu to se możemy dmuchnąć jedynie 😀, a nie fazą zaświecić 😀. Słowem pisanym się nie da, to rysunek zarzucę 😜. Spinamy całą sieć energetyczną w domu, niezbędną do zapuszczenia płyty 😁, za wyjątkiem wtyku który ląduje w gnieździe urządzenia (urządzeń) , bierzemy neonówkę i ma się palić tam gdzie niebieska gwiazdka na obrazku
 10. Patrzymy wtyków EIC (ten od strony urządzenia) w twarz 😀, w otworki, wkładamy neonówkę w otworek po prawej stronie i ma się świecić ! Co nam daje, że „w ścianie” świeci się po lewej stronie, jak producenci też różnie przykręcają przewody w kablu do pinów we wtykach. Finalnie, interesuje nas faza po prawej stronie przy urządzeniu.
 11. Lepiej umówić się czy wskazywać jak to powinno wyglądać po stronie wtyku EIC, bo to jest istotne, jak mamy gniazdo schuko, to od strony ściany niech się dzieje co chce, zawsze można przepiąć. Reasumując (EIC) jak pin uziemienia u góry to pin fazy po prawej.
 12. Nie, nie z Poznania, ale to bardzo ładne i ciekawe miasto, pełne seksu i biznesu 😀. No i można kupić, czy to porządny drut, czy DAC. O! Daki to już kupiłem tam dwa 😀. Obydwa Hegla i obydwa bardzo dobre, really, 20-stka i 30-stka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.