Jump to content

trebore

Użytkownicy
 • Content Count

  282
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

65 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

748 profile views
 1. Wyglądają dobrze i 2500 zł, moim zdaniem, to dobra cena. Co do "góry", to spróbuj na wysokie podpiąć jakieś srebrne kable, a na niskie tak jak masz, miedziane. Zdecydowanie się polepszy. "Będziesz Pan zadowolony".
 2. Dokładnie. Jakbym miał wolne 25k zł, to C4 stały by już u mnie w pokoju. 😉
 3. Tak przypuszczałem... U mnie sprzęt grający stoi na ścianie ze skosem. Chario radzi sobie z basem być może dlatego, że ta sekcja skierowana jest w dół. 2x17cm. Kiedyś, kolega przywiózł Dynaudio Contour 5.4 i postawiłem na miejscu Chario. Niestety, BR do tyłu przy skosach, to nieporozumienie. Z 2-3 godz męczyliśmy się z u stawieniem kolumn i się poddaliśmy. Dopiero, jak przełożyliśmy cały sprzęt na drugą stronę bez skosów, wtedy ustawione Dynie 80cm od tylnej ściany i 40cm od bocznych zagrały bajecznie. To samo miałem niedawno z Contourami 3.3. Pokój 30mkw z jednym skosem.
 4. Takie mam pytanie. Czy kolumny stoją na tej ścianie ze skosem?
 5. Dziś Międzynarodowy Dzień Jazzu...
 6. I na 50W też będzie plumkać. 😁
 7. Merlin VSM Millennium, Jamo Oriel, SF Electa Amator, SF Extrema Egglestonworks Isabel... Mam u siebie Craffty i zagrają wyśmienicie dopiero wtedy, jak podłączę mocną końcówkę 500W. Owszem, na słabszych też będą grać ale to już nie to samo.
 8. Czołem. Czy ktoś zna tę firmę i korzystał z ich usług? DC-COMPONENTS.SERWIS [Hidden Content]
 9. Pojawiają się... Dokładnie nie pamiętam, ale jakoś ponad miesiąc temu na eBayu niemieckim, sprzedały się za 850 ojro. W bardzo dobrym stanie....ze standami. Z tego co pamiętam, są dwie oferty AM2 ze standami oczywiscie. Jedna 1450 ojronów, a druga 1650e z ori pudłami i całkiem blisko - Czechy. No ale dzisiaj to wiadomo...
 10. 😁 Zasiadłem wygodnie w fotelu, włączyłem Netflixa. Odpalam Soula, a tam 3 odcinki. Długo sobie nie posiedziałem... Oczywiście, czekam na kolejne.
 11. Tak przepuszczam jak stara dętka. 😁 😁😁 Jesteś pewien, że to ten sam Mac? Nie wydaje mie się...
 12. Ściema, tak jak tutaj... [Hidden Content]
 13. OPPO zakończyło już produkcję urządzeń audio-video.
 14. Ostatnio przez przypadek dowiedziałem się o pilocie do Soniki. Panowie z Oppodigital potwierdzili tę wiadomość i za stoparęnaście złociszy mam pilota. Mały, zgrabny, masywny, fajny. Też nigdzie nie widzę nowej sztuki. Raczej została wyprzedana. Teraz tylko z drugiej ręki...chyba.
 15. Jak oddajesz za darmo, to biere... będą miały dobrze u mnie. :) Świetne kolumny ale moim zdaniem brakuje im tych najwyższych gór, czyli szlachetności w porównaniu do np Academy 3 junior, czy pełnych trójek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.