Jump to content

piorasz

Użytkownicy
 • Content Count

  4066
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1403 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5255 profile views
 1. El chapo kończę 3 sezon ale to już nie to co te dwa powyższe
 2. No i koniecznie (kto nie widział) trzeba zobaczyć seriale "Narcos" i "Narcos Meksyk". Oba doskonałe.
 3. [Hidden Content] Przesłuchana. Tragedia. Nawet do tego wątku nie pasuje.... Ale trzeba było sprawdzić... To strasznie przykre dla mnie.
 4. O!! Jaka nowość... Są jeszcze naiwni, którzy Ci coś zlecają? Chyba tylko tacy, którzy Cię nie znają i Twoich "humorów". Osobiście nie zleciłbym Ci nawet umycia mojego auta.
 5. A ja przekornie dla równowagi przeciągnę linę w drugą stronę. Black Sabbath "13". Mega pozytywne zaskoczenie dla mnie. Udana płyta i udany mastering.
 6. Miałem na myśli dobrze zrealizowane nagrania na płytach. Wiele wartościowych dla mnie płyt nie jest zbyt dobrze zrealizowanych. Ich odtwarzanie nie poprawi żaden system nawet za pierdylion złotych. A mimo tego ich słucham. Dawno przestałem się tym przejmować bo to ślepa uliczka. Poprostu słucham na tym co mam. Czasem coś tam próbuję pozmieniać w systemie ale raczej w celu samej chęci zmian czy też zwyczajnie dla samego kaprysu. Czasem pojawi się jakiś dobry remaster i wtedy to dla mnie miła niespodzianka. Ważniejsze dla mnie jest żeby słuchać to co się kocha a nie na czym się słucha i jak jest zrealizowane. Oczywiście swój system zbudowałem tak żeby dla mnie było jak najlepiej. Pewnie można jeszcze lepiej ale.. jak wyżej...
 7. Wszystko na temat. Gdybym się ograniczył tylko do tego co super gra to wiele bym nie posłuchał.
 8. Tylko jakim trzeba być desperatem aby dać sobie coś takiego wszczepić? :)
 9. Uważam, że najpierw trzeba posłuchać samemu a potem ewentualnie poczytać recenzję. Ja bynajmniej tak praktykuję. Muzyka i jej odbiór to bardzo subiektywna sprawa. Nikt nie jest w stanie wpłynąć na moje osobiste odczucia, doznania, których doświadczam podczas słuchania muzyki. Nie mam nic przeciw recenzją na temat płyt pod warunkiem, że są pisane po kilkakrotnym przesłuchaniu i w różnych warunkach. Wtedy jest szansa, że recenzja będzie bardzo rzetelnie napisana. Jednak pomimo tego wciąż będą to opisane doznania autora tekstu. Szukając płyt na podstawie recenzji można zabrnąć w ślepy zaułek lub uledz trendom dyktowanym przez różne środowiska. To nie jest dobre dla wytrawnego melomana. Z drugiej strony.. Nie każdy jest melomanem... :)
 10. Tak mi się nasunęło apropos Śmietany... Wydanie tej płyty Adama Czerwińskiego przez Uniwersal Music Polska (jak chcą to potrafią) również imponujące. Album obowiązkowy w naszych zbiorach.
 11. Trafnie. Nowi - starzy. Ci nowi kiedyś byli w cieniu. Ot cała tajemnica. Darmetko Gabi choćby... Nie będzie po nowemu... Cały w tym szkopuł.. Jak ktoś lubi wracać i wracać bez końca to ok...
 12. No i kończąc.... Radio muzyczne ma dla mnie szczególne znaczenie. Rocznie robię 120 tyś km za kierownicą. Słucham od lat o różnych porach. Po ostatniej "aferze" w Trójce przez jakiś czas zwątpiłem - to oczywiste. Dziś z pełną odpowiedzalniścią mogę powiedzieć jedno. Trójka to najlepsze radio muzyczne. Nie ma lepszszego i nawet "Nowy Świat" tego nie załatwi. Trójka muzycznie tylko zyskała dzięki nowym redaktorom muzycznym. Taka jest prawda. Kto nie wierzy - niech posłucha codziennie jak ja przez 15h na dobę. Przykro o tym pisać lecz wielu ludzi chce się utrzymać jak najdłużej przy żłobie. Ja tego nie popieram. Uważam, że oczywistym jest fakt , że trzeba w pewnym momencie życia dać szansę młodszym.
 13. Widzę to.. Ale już nie płacz proszę... Ani Ty a no ja nie mamy na to wpływu..
 14. Przewrotnie powiem - masz do tego pełne prawo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.