Jump to content

piorasz

Użytkownicy
 • Content Count

  3324
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

994 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3308 profile views
 1. Cóż. Może nie zwracają uwagi na to. Trzaski są sporadyczne (coś jak z winyla) i najbardziej się objawiają przy hires lub dsd.
 2. Zapomniałem dodać, że problem dotyczy tylko usb z maliny wraz z nowym kernelem. Bez względu czy raspberrypi 3 czy 4.
 3. To masz jeszcze stary, bezproblemowy kernel. Spróbuj nowej wersji to przekonasz się sam.
 4. Nie czytujesz zbyt wiele recenzji Pana Pacuły. Cały fenomen polega na tym, że wszystko co recenzuje musi grać dobrze ale trzeba za każdym razem dobrać odpowiednio inne słowa - a tych Panu redaktorowi jeszcze nigdy nie zabrakło. Ogólnie stara się nie krzywdzić żadnego urządzenia i tym samym dystrybutorów, którzy je oferują. Kwitując. Bardzo miły Pan żyjący w zgodzie z biznesem audio. W końcu z tego żyje :) Nie czytujesz zbyt wiele recenzji Pana Pacuły. Cały fenomen polega na tym, że wszystko co recenzuje musi grać dobrze ale trzeba za każdym razem dobrać odpowiednio inne słowa - a tych Panu redaktorowi jeszcze nigdy nie zabrakło. Ogólnie stara się nie krzywdzić żadnego urządzenia i tym samym dystrybutorów, którzy je oferują. Kwitując. Bardzo miły Pan żyjący w zgodzie z biznesem audio. W końcu z tego żyje :)
 5. Nic nie zyskasz na plus. Szkoda kasy. Nic nie zyskasz na plus. Szkoda kasy. Do której wcześniejszej? Nowy kernel nie z każdym dac pracuje idealnie (słychać trzaski). Z tego co wyczytałem w większości przypadków dotyczy to DAC-ów, które nie obsługują natywnego DSD. Wszyscy czekają na poprawki (już dość długo).
 6. @Roxi Myślę, że doszukujesz się jakiegoś drugiego dna, więc muszę sprostować. Nie ma drugiego dna. Ot poprostu napisałam, że miło by było aby wygląd skrzynek był bardziej nowatorski. To jest tylko i wyłącznie moje prywatne spostrzeżenie. Nie krytykuję wyglądu skrzynek 16hz ani dźwięku i nigdy i nigdzie tego nie zrobiłem. Nie szukaj, więc dziury w całym.
 7. Co tu porównywać. Jbl jest na rynku dziesiątki lat i dawno sobie zapracowało na prestiż. Markę tą zobaczysz w najlepszych studiach, salach koncertowych czy stadionach. Renoma jest tak ogromna, że kurze łajno zamalowane lakierem na skrzynce JBL niczego nie zmieni. A 16hz? Co to za firma - zapyta Japończyk, Amerykanin, czy nawet Francuz? Na renomę trzeba sobie zapracować. Klub fanatyków marki liczących sobie raptem kilkadziesiąt osób niczego nie zmieni. Pozdrawiam.
 8. Szczerze mówiąc Twój wpis o zmianie skrzynek też nie wiadomo jak traktować. Wklej zdjęcie środka obudowy arcady 2.5 oraz tych nowych skrzynek. Litraż to nie wszystko. Zakładając jednak, że litraż jest taki sam, dochodzą do tego takie elementy jak przegrody, wzmocnienia, grubość ścianek, materiał z czego zrobione i wreszcie sposób i materiał tłumienia no i na końcu strojenie. Nie wiem jak to u ciebie gra ale jednego jestem pewien - nie gra to jak Arcada 2.5 zrobiona przez Grzegorza. To już są zupełnie inne kolumny. Na marginesie, to Grzegorz dawno powinien się zastanowić nad ładniejszym design skrzynek. Samo podnoszenie cen nie do końca przekonuje potencjalnego klienta zwłaszcza, że konkurencja nie śpi.
 9. Spróbuj porównać słuchając dużej orkiestry.
 10. Chałupa już lata :) Najs (System of Down) :) Jezu jaka jazda :)
 11. Posłucham jeszcze dziś :) dziś u mnie wieczór muzyczny do późna. Płytę znam aczkolwiek nie słuchałem na class D :) Wracając do przedniej mojej propozycji chciałbym uzupełnić o jedno zdanie. To wszystko co się dzieje słuchając tej płyty jest z absolutnym zachowaniem źródeł pozornych. Z doskonałym ich rozmieszczeniem. Pycha :)
 12. Witam. Na początek proponuję:Cała pyta pokaże co robi D class. Ze zdjęcia utwór nr 4. Płyta dostępna na Tidal. Odjazd totalny - nie osiągalny z lampą (chyba, że za pierdylion zł- znam tylko jeden taki set) :) A o co chodzi? Krótko. Mega szybki bas a środek taki jak ma być. Wraz ze wzmakiem gdzie wokal wchodzi na łeb - nie da się słuchać tego lub jest poprostu słucha się tego bardzo źle - męczy na dłuższą metę. Tu można słuchać bez końca i bez męki, no i chce się coraz głośniej i głośniej... :)
 13. Eee - no jeśli tak to co innego :) Jestem ciekaw Twojego zdania. Napisz jak posłuchasz. Ja to od kilku dni odświeżam sobie stare dobre płyty The Rolling Stones. Jestem w 7 niebie i nie mogę przestać :) "Sticky Fingers" słucham już chyba z 6 raz w ciągu kilku dni :) Nie ma mowy o nudzie :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.