Jump to content

greenmike

Użytkownicy
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

417 profile views
 1. A co z Lebenem 600x? Chyba ktoś mu zrobił krzywdę zestawieniem, bo nie podejrzewam że aż tak słabo gra 😕 jakie jest wasze zdanie?
 2. Próbował ktoś z Was Monacora Sp-382 PA? Ma optymalny Qts i fs. No ale to tylko parametry. Jak to gra w odgrodzie....ktoś? Coś?
 3. Hijiri w komplecie czują się najlepiej. Jakie macie wrażenia odnośnie wygrzewania tych drutów?
 4. No, chłopaki. Który ma wiekszego.... Dajcie sobie na wstrzymanie, bo kolejna dygresja zaśmiecająca wątek. Jak chcecie się klocic, to zabawki do piaskownicy i łopatka z piachem po oczach.... Merytorycznie, albo wcale. Zdaje się że nie głupia zasada.
 5. Słuchałem kiedyś Tucany. Jak miałem Octave. Porównanie gdzieś wisi. Chyba w wątku z LAR odnośnie hybrydy 200H. Niezły wzmak, gdyby odrobinę barwy wiecej to byłaby petarda. Octava jest dosc oszczędna w barwie. Przynajmniej 70se. Ale dynamika i szczegółowość maks ( nie mylić z rozdzielczoscia) A Tucama jeszcze bardziej przejrzysta. mniej detaliczna, bardziej rozdzielcza. Dosc oszczędna barwowo. Takie mocno wypolerowane fakturowo granie. Trochę jak teflon 😕 Ale i tak mniej niż Luxman L550a2... Dobrze gra Lebena 300xs. Np. Spec ma mega barwę. Coś niespotykanego. Ma też wady 😉 jak każdy. Accu są fajne, tyle że dopiero te nowsze robią fajna dynamikę. Naim? Petarda. Tyle że wyrafinowania trzeba szukać wysoko. Prawda jest taka. W tej cenie nie będzie uniwersalnego grania. Chociaż mogę się mylić. I raczej tak jest. Co ja tam słyszałem....
 6. Jest to gotowa konstrukcja. Asynchroniczne USB, PCM 1704r, R2R, 4xEC806c. Co do lampizacji to może Eugeniusz Czyżewski z LAR? [Hidden Content]
 7. Otóż trochę nie na temat przetwornika, ale R2R. Otóż mam takowa konstrukcje u siebie, dodatkowo ulampioną 4xEC806. Telefunkena/ew.Philpsa. Po wszelkicch delta-sigma R2R jest wytchnieniem. Nie jest mistrzem w żadnej z dziedzin audiofilskich 😉 i być może dlatego tak z nim dobrze. Jest fizjologiczny dla ucha, nie zatraca muzykalności tam gdzie wcześniej był technicyzm. I żeby nie było. Wcześniej miałem CD Ayona, więc niby też lampowo.
 8. Jeżeli każdy DAC, niezależnie od konstrukcji, gra tak samo to....problem transportu cyfrowego chyba jest bez znaczenia, nie 😉 Daphile w formie natywnej porównywałem z dedykowanym transportem na Philips 2pro więc zdaje się że odpowiedniej klasy 😉 na tym samym Dacu- przypomnę- drabina rezystorowa, PCM 1704, lampy na wyjściu. Dość analogowo zbudowany, nie? Nie ma się co napinać. Nie ma się co spierać.
 9. Pomyłka. Nie program. To analogowo grający DAC. Bo z DACiem Accu jest rzeczywiście bardziej.....no ....cyfrowo. A co do Ayona....to którego u siebie miałeś że tak autorytarnie się wypowiadasz? Zdajesz się negować wszystko co mówią inni. Gratuluję oświecenia.
 10. No cóż. Każdy słyszy jak umie. Daphile jest kaleczacy soprany? To chyba z Twoim DACiem na krzemie. U mnie jest miękko i nieagresywnie. "Ostro" to grał CD Ayona w porównaniu do teraźniejszego źródła. Wniosek prosty. Gra cały set.
 11. Otóż wydaje się fajnym urządzeniem Acoustic Plan. Drabina rezystorowa, PCM 1704, lampy ecc806....jako źródło Daphile. Brzmi dobrze? Tak. Brzmi dobrze.
 12. Bardzo rzeczowy opis. Ja kiedyś porównywałem hybrydę z Octave V70se. Podobne odczucia odnośnie góry pasma. Bas-genialny, średnica bardzo dobra, ale góra lekko z tyłu. Teraz gram na czymś zupełnie innym. Pozdrawiam klubowiczów. To dobre urządzenia. A konstruktor, którego miałem przyjemność poznać osobiście, to naprawdę fajny człowiek 🙂
 13. Jakieś wrażenia odnośnie nowych Hijiri? Słucham łączówki RCA i jest naprawdę dobra.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.