Jump to content

greenmike

Użytkownicy
 • Content Count

  101
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

215 profile views
 1. Jest to gotowa konstrukcja. Asynchroniczne USB, PCM 1704r, R2R, 4xEC806c. Co do lampizacji to może Eugeniusz Czyżewski z LAR? http://www.acousticplan.de/html/digimaster_english_.html
 2. Otóż trochę nie na temat przetwornika, ale R2R. Otóż mam takowa konstrukcje u siebie, dodatkowo ulampioną 4xEC806. Telefunkena/ew.Philpsa. Po wszelkicch delta-sigma R2R jest wytchnieniem. Nie jest mistrzem w żadnej z dziedzin audiofilskich 😉 i być może dlatego tak z nim dobrze. Jest fizjologiczny dla ucha, nie zatraca muzykalności tam gdzie wcześniej był technicyzm. I żeby nie było. Wcześniej miałem CD Ayona, więc niby też lampowo.
 3. Jeżeli każdy DAC, niezależnie od konstrukcji, gra tak samo to....problem transportu cyfrowego chyba jest bez znaczenia, nie 😉 Daphile w formie natywnej porównywałem z dedykowanym transportem na Philips 2pro więc zdaje się że odpowiedniej klasy 😉 na tym samym Dacu- przypomnę- drabina rezystorowa, PCM 1704, lampy na wyjściu. Dość analogowo zbudowany, nie? Nie ma się co napinać. Nie ma się co spierać.
 4. Pomyłka. Nie program. To analogowo grający DAC. Bo z DACiem Accu jest rzeczywiście bardziej.....no ....cyfrowo. A co do Ayona....to którego u siebie miałeś że tak autorytarnie się wypowiadasz? Zdajesz się negować wszystko co mówią inni. Gratuluję oświecenia.
 5. No cóż. Każdy słyszy jak umie. Daphile jest kaleczacy soprany? To chyba z Twoim DACiem na krzemie. U mnie jest miękko i nieagresywnie. "Ostro" to grał CD Ayona w porównaniu do teraźniejszego źródła. Wniosek prosty. Gra cały set.
 6. Otóż wydaje się fajnym urządzeniem Acoustic Plan. Drabina rezystorowa, PCM 1704, lampy ecc806....jako źródło Daphile. Brzmi dobrze? Tak. Brzmi dobrze.
 7. Bardzo rzeczowy opis. Ja kiedyś porównywałem hybrydę z Octave V70se. Podobne odczucia odnośnie góry pasma. Bas-genialny, średnica bardzo dobra, ale góra lekko z tyłu. Teraz gram na czymś zupełnie innym. Pozdrawiam klubowiczów. To dobre urządzenia. A konstruktor, którego miałem przyjemność poznać osobiście, to naprawdę fajny człowiek 🙂
 8. Jakieś wrażenia odnośnie nowych Hijiri? Słucham łączówki RCA i jest naprawdę dobra.
 9. Diamond 30. Ktoś? Coś??
 10. Trzymam kciuki. Daj znać jak go odbierasz. Dla mnie grał zbyt bezemocjonalnie.
 11. Około roku. 505 będzie w klasie AB. To inny wzmak.
 12. Tak więc "miałem" czyli czas przeszły. I nie chodzi o to żeby się chwalić. Krotko. Najbardziej detaliczny i bezszumowy wzmak który u mnie być. Dobre okreslenie- drut ze wzmocnieniem. Jak dla mnie był zbyt suchy i analityczny, gubił coś co ważne w muzyce. Jak dla mnie. A może tylko w moim torze. Wymaga ostrożnego wyboru głośnika. Raczej.
 13. Ja miałem 550AII , czysta klasa A.
 14. Chłopcy. chcialbym się podzielic. Najważniejsze jest zgranie klocków. Tylko tyle. Wzmaki różne. Jak pracują z głośnikiem?? Niezależnie od ceny. Pęd za kasą wcale nie oznacza lepiej. Takie drobna dygresja.
 15. greenmike

  Filharmonia

  Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze ;) fajne miejsce na weekend. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.