Jump to content

Qban

Użytkownicy
 • Posts

  312
 • oraz w archiwum

  24
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

72 Neutralny

Audiostereo

72

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

7143 profile views

Qban's Achievements

 1. Jeśli nie zamierzasz zasilać z płytki potencjometru to możesz zastosować przekaźnik na 5v i stabilizator U1 LM7805. Jeśli się mylę to poprawcie.
 2. Z wyglądu są takie same ,różnią się tylko podświetleniem. U Adama jest chyba ledowe.
 3. Nowe zegary:) oba podświetlenia prezentują się fajnie. Żółte bardziej komponuje się z żarzeniem 211.
 4. Gratuluję. Poczekaj aż się wygrzeją , dopiero wtedy pokażą klasę:)
 5. Monitory YB Audio [Hidden Content] Monobloki WBA Ironbird SE [Hidden Content] Gramofon Rega P1- wkładka Elys2 , talerz oraz mata z P3 , biały pasek napędowy rega upgrade. [Hidden Content] Zapraszam na PW.
 6. Złożyłem drugą. Ta pierwsza miała iść do znajomego ale się rozmyślił więc szkoda aby leżała. Ciekawostka- pre na "świeżych" Audynach zagrał zdecydowanie lepiej niż na wygrzanych Jantzenach. Chyba jednak warto zainwestować w dobre kondensatory.
 7. Odsprzedam złożoną i uruchomioną płytkę. Jest to wersja na lampach ECC82. Srebrne Jantzeny 0,68uF. Pograła u mnie max 100 godzin. Zainteresowanych zapraszam na PW.
 8. Wielkie dzięki za nakierowanie. Opis brzmienia Audynów brzmi zachęcająco. Sprawdzę i za jakiś czas dam znać👍
 9. Czy któryś z kolegów porównywał kondensatory Audyn True Copper oraz Miflex kpcu-1 w C-J Pv12 i mógł by opisać różnice brzmieniowe? Dla pojemności 0,47uF cenowo wypadają podobnie , gabarytowo Miflex jest większy, dłuższy. Zmieści się ? Aktualnie zamontowane są Jantzen Silver Z-Cup. Brzmienie jest szybkie i detaliczne, takie bardziej na "twarz" Szczerze to średnio podoba mi się taka prezentacja. Wolę jak wszystko dzieje się za linią kolumn niż przed. Może po prostu to pre tak gra?
 10. Przedni panel już ukończony. Dzisiaj odebrałem z grawerowania.
 11. Pre złożone, wygrzewa się. Diodę z PCB wyprowadziłem na przedni panel- po włączeniu zasilania mruga przez ok 45s po tym czasie zapala się na stałe sygnalizując załączenie wyjścia. Muszę jeszcze dobrać opornik dla tej diody bo chce wypalić mi oczy:) Do zrobienia zostały jeszcze sprawy wizualne - naklejki z opisem gniazd oraz grawerowanie przedniego panelu bo wygląda trochę smutno , ale zostawię to na późniejszy termin. Pre spięte jest z końcówką w D klasie na module Hypexa. Uruchomienie nie sprawiło problemów. Dziękuję wszystkim za pomoc w budowie oraz podziękowania dla McGaver za podzielenie się wiedzą w kwestii przeróbek.🍻
 12. Dzięki. Sprawdzę w Poniedziałek jak będę w pracy. Czym skutkuje brak? Lutowałem dwa takie układy i zawsze działały jak trzeba z niebieskim Alpsem. U mnie będzie wykorzystany wyłącznie do regulacji głośności z ominięciem funkcji włącz/wyłącz
 13. Wrzucę gdy poskładam wszystko w całość.
 14. To nie jest produkt "sklepowy" . Zamawiałem po znajomości u swojego dostawcy sprzętów lampowych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.