Jump to content

zbyszek232

Użytkownicy
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

247 profile views
 1. Witam wszystkich! Podepnę się pod temat. Doradźcie jaki dać/Streamer kupić? Chciałbym w domu słuchać jak najlepszej jakości muzyki. Ponieważ łapię się na tym, że już nawet nagrywać składanek na CD mi się nie chce (wiem, że nagrywanie to słaba jakość), kupować i spędzać czas w sklepie i Internecie na szukanie wykonawców i składanek też brak czasu to zainteresowałem się streamingiem muzyki (wygoda i chyba jakość w miarę ok?). Nie miałem okazji nawet posłuchać u kogoś, sprawdzić jak to się obsługuje itd... Nie znam się na markach w tej kwestii. Miałem okazję zobaczyć jak działa Denon jakiś za ok 1600 zł z Multiroom i jakiś jeszcze jeden ale nie pamiętam nazwy. Chodzi mi o DAC bez Multiroom (w zamian za Multiroom może będzie miał coś innego lepszego w tej samej cenie). Czy opłaca się "pchać" w DAC, który będzie czytał lepsze (nowsze) pliki od FLAC??? Czy opłaca się wydać więcej niż 1600 zł? Chodzi mi o optymalną cenę (cena vs jakość). Mam wzmacniacz Marantz PM 7000, CD Technics 770 D kolumny castle knight 2. Lubię słuchać różnej muzyki. Częściej rockowej, spokojnej, alternatywnej... Z czasem chciałbym dokupić do tego zestawu jakieś dobre słuchawki do 1000 zł. Chyba nie muszę podłączać słuchawek prosto do DAC-a jeśli jest takie wyjście we wzmacniaczu? Czy lepiej prosto z DAC. Czy są takie bez wyjścia i super jakość? Wszystko rozbija się o cenę. Słuchanie muzyki na kolumnach a w chwilach relaksu na słuchawkach. Doradźcie na który zwrócić uwagę. Jeśli warto dołożyć kasę bo będzie zauważalna różnica to ok 3000-4000 też rozważę taki zakup. Widziałem tylko tego DENONA ale zauważyłem, że są jeszcze jakieś takie marki: DACfirm Auralica, Aurendera, Lumina, Ifi Audio, DAC Soekris... Zakup ma być na wiele lat (choć wiem, że te hnologia plików się zmienia). Nie chce co chwilę zmieniać i znów dopłacać, inwestować bez końca. Pozdrawiam wszystkich. A może zwrócić uwagę na te wymienione wyżej?
 2. Witam wszystkich! Doradźcie jaki Streamer kupić? Chciałbym w domu słuchać jak najlepszej jakości muzyki. Ponieważ łapię się na tym, że już nawet nagrywać składanek na CD mi się nie chce (wiem, że nagrywanie to słaba jakość), kupować i spędzać czas w sklepie i Internecie na szukanie wykonawców i składanek też brak czasu to zainteresowałem się streamingiem muzyki (wygoda i chyba jakość w miarę ok?). Nie miałem okazji nawet posłuchać u kogoś, sprawdzić jak to się obsługuje itd... Nie znam się na markach w tej kwestii. Miałem okazję zobaczyć jak działa Denon jakiś za ok 1600 zł z Multiroom i jakiś jeszcze jeden ale nie pamiętam nazwy. Chodzi mi o DAC bez Multiroom (w zamian za Multiroom może będzie miał coś innego lepszego w tej samej cenie). Czy opłaca się "pchać" w DAC, który będzie czytał lepsze (nowsze) pliki od FLAC??? Czy opłaca się wydać więcej niż 1600 zł? Chodzi mi o optymalną cenę (cena vs jakość). Mam wzmacniacz Marantz PM 7000, CD Technics 770 D kolumny castle knight 2. Lubię słuchać różnej muzyki. Częściej rockowej, spokojnej, alternatywnej... Z czasem chciałbym dokupić do tego zestawu jakieś dobre słuchawki do 1000 zł. Chyba nie muszę podłączać słuchawek prosto do DAC-a jeśli jest takie wyjście we wzmacniaczu? Czy lepiej prosto z DAC. Czy są takie bez wyjścia i super jakość? Wszystko rozbija się o cenę. Słuchanie muzyki na kolumnach a w chwilach relaksu na słuchawkach. Doradźcie na który zwrócić uwagę. Jeśli warto dołożyć kasę bo będzie zauważalna różnica to ok 3000-4000 też rozważę taki zakup. Widziałem tylko tego DENONA ale zauważyłem, że są jeszcze jakieś takie marki: DACfirm Auralica, Aurendera, Lumina, Ifi Audio, DAC Soekris... Zakup ma być na wiele lat (choć wiem, że te hnologia plików się zmienia). Nie chce co chwilę zmieniać i znów dopłacać, inwestować bez końca. Pozdrawiam wszystkich.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.