Jump to content

Marcin1989

Użytkownicy
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

349 profile views
 1. Na Allegro masz Jmlab Cobalt 816S z bass refleksem z przodu. Też ciekawa propozycja i uniwersalna lub jak kolega wyżej Studio 16 Hertz Minas Anor
 2. Możesz narysować ten pokoj ? Bo to może być ciężki pokoj do nagłośnienia. To 23 metry to tak wiesz....i można dwudrożne podłogówki albo fajne podstawkowe. W tej cenie kupisz napewno lepiej grające podstawkowe niż podłogowe. 300 na wzmak to w większości....piwniczano/śmietnikowe okazje. Trzymałbym się Nada C320/C720 lub Denona. To fajne , ciepłe , uniwersalne piece. No i łatwe w ewentualnej naprawie. Jakiej muzyki w ogóle słuchasz ?
 3. Czyli jak dobrze myślę to na audio masz maksymalnie 3x3 metrów a reszta pokoju żyje własnym życie ? Najlepiej to podzielić kosztowo pół na pół. Na Allegro masz znakomite ASW Sonus S75 z bass refleksem na przodzie. Do tego dokupić np NAD C720BEE a przyszłościowo mały subwooferek. I zestawik taki na bank będzie cieszył gębę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.