Jump to content

aquamet

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by aquamet

 1. Dzień dobry, dziękuję za linki, sporo informacji. Link do foty. [Hidden Content] To chyba już nowa linia. Szukam opinii osób które słuchały tego zestawu. Temat dość tajemniczy mimo że w linkach dużo pochwał... Sprawność kolumn niska więc lampa raczej odpada, przydał by się wydajny tranzystor. Dziękuję, Artur
 2. dzięki, nie wiem jakie ma Cristiano Ronaldo ale wiem czego ja szukam... recenzja a szczególnie wykres słupkowy pozytywny, największa ilość punktów. Z tym że to dotyczy modelu Revel Ultima Studio2 a ja szukam newsów o revel Studio 2, Ultima to chyba następca.
 3. Witam, ponoć w internecie jest wszystko.... ale miarodajnej opinii na temat kolumn Revel Studio 2 nie znalazłem. Czy ktoś posiada taki zestaw, ktoś tego słuchał. Wiedzących więcej proszę o kontakt. Dzięki.
 4. czy ktoś z was porównywał kiedyś Sonus Faber Cremona M i Audio Physic Avanti III, powoli wybór się zawęża. Może jeszcze ATC SMC40 bo 100 to już chyba inna liga...dzięki.
 5. czy prawdą jest że nowe Tannoye grają środkiem, cokolwiek by to miało znaczyć rozumiem że skraje pasma są mniej słyszalne, czyli hmmm gdzie bas i szczotki perkusji?
 6. lukag72 dziękuję za podpowiedź, Nie wiem jak Ci odpowiedzieć na priv. nie widzę takiej opcji. Jeśli możesz podaj mail lub nr tel. odpiszę albo oddzwonię. dzięki.
 7. no tak.. więcej szczegółów. pomieszczenie na poddaszu na planie +- kwadratu, oś skosu dachu równoległa do osi ściany kolankowej i osi kolumn. Mam lampę Ayon 2x50W i KrelaKAV 300i, Krela sprzedam niebawem bo zastanawiam się nad MF500 M6si, Słucham wszystkiego, od rocka po klasykę, filmową, jazz. Lubię sporo basu, szczegółowość, dynamikę i przestrzeń w odsłuchu. Teraz gram na AP TempoVI. Zastanawiałem się nad Thielami 2.4 lub Proacami, Tannoy Glenair 15 może jakieś wynalazki typu Dali Helicon 800. Najsmutniejsze jest to że nie mogę wziąć wszystkich i spróbować jednocześnie...
 8. Cześć, czy ktoś z Forumowiczów testował kolumny w pomieszczeniach ponad 45m2. Szukam ciekawych używanych kolumn do 14Kz. Do lampy lub mocnego tranzystora. Muzyka od klasyki przez jazz po filmową i rocka... Proszę o pomoc. Dzięki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.