Jump to content

krzysiek29

Użytkownicy
 • Content Count

  284
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  fotografia ptaków
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1741 profile views
 1. W stanie jak nowe. Widły z obu stron. Link do strony producenta: http://mbaudiocable.pl/kable-glosnikowe/
 2. Pilot działał za szybko. Musiałem się nauczyć go piszę o tym malutkim pilocie. Później producent zmienił sterowanie ale tego drugiego nie próbowałem przeszedłem na monobloki które już były bez pilota. Czy chodzi cicho ; jeśli masz ucho przy wzmacniaczu to słychać trafo ale już z 1,5 m nie słychać. 206 względem 207 głównie różni się średnicą tutaj 206 wygrywa oczywiście piszę subiektywnie. 207 wygrywa natomiast w wysterowaniu trudniejszych kolumn . Ale nawet 206 dobrze prowadziła bas w ATC40.
 3. Uwaga do testu; zdjęcie 9/12 Vega G2 podaje sygnał jednocześnie na rca i XLR ale powinno się wypiąć te nieużywane bo takie połączenie wyraźnie degraduje dźwięk. Dla mnie dużym plusem "dodatnim" G2 jest jak faktycznie dobre analogowe pre. Mam pod Vegę bezpośrednio podłączone monobloki. U siebie nawet nie sprawdzałem jak G2 dział ze słuchawkami. Niestety w duecie z Ariesem G2 jako transportem gra kolejny " poziom wyżej" . Ogólnie dobrze się czyta tekst i też ją lubię za analogowść.
 4. Triode TRV4SE na lampie 6922 i muzkalny.
 5. Ja mam wersję Sublime czyli płatność jest raz na rok.
 6. Coś więcej może wiadomo ? U mnie kończy się VPN-owa subskrybcja początkiem marca . Jak zrobić aby płatność była widoczna jako np z niemiec?
 7. W ciemnej tonacji stolik od Kamila, dopracowanie szczegółów super. Polecam.
 8. Mam na sprzedaż 0.5m Crystal RCA i Aurora2 XLR. Diamand już się sprzedał. Mam też na sprzedaż głośnikowe M&B Hybrid. Czemu sprzedaję "zrobiły się" za krótkie po rozbudowie systemu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.