Jump to content

krzysiek29

Użytkownicy
 • Content Count

  289
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  fotografia ptaków
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2145 profile views
 1. 206 jest też wzmacniaczem wydajnym prądowo (pisał nawet o tym F.Kulpa w swoim AV) . U mnie 206 bezproblemowo napędzała ATC SCM 7 a to bardzo trudne obciążenie dla wzmacniaczy. 206 niewiele ustępuje 207 pod względem wydajności prądowej a ma wg mnie ciekawszą średnicę.
 2. Słuchając Epicon-ów 6 i 8 (nie u siebie) mogę potwierdzić, że 6 mają swój kolor , który słychać ale ósemki są neutralne.
 3. Na pewno grają "dużym dźwiękiem" scena jest ogromna, czy są neutralne ? Tak są i całościowo zagrają jak reszta toru; nawet wpięcie w tor cieplej grającego "interkonekta" zmienia "klimat grania". Ja mam osobiście dostrojony system lekko po cieplejszej stronie ale podczas różnych własnych testów i prób osiągnąłem też efekt po "zimnej" stronie.
 4. U mnie Epicon 8 grają na 32 m2 i dobrze się wpasowały w pomieszczenie (to jest chyba najważniejsze) . Nie grałem z Maka ale z Moon-760A. Monrio MP11 i obecnie z AVM SA8.3 warto spróbować .
 5. Witam Czy lampa jest wlutowana ? Możesz jakieś fotki tego Asty III wstawić? Ja miałem mk2 i było tam problematyczne podejście do samej lampy. Założony był najzwyklejszy Electro Harmonix.
 6. Pilot działał za szybko. Musiałem się nauczyć go piszę o tym malutkim pilocie. Później producent zmienił sterowanie ale tego drugiego nie próbowałem przeszedłem na monobloki które już były bez pilota. Czy chodzi cicho ; jeśli masz ucho przy wzmacniaczu to słychać trafo ale już z 1,5 m nie słychać. 206 względem 207 głównie różni się średnicą tutaj 206 wygrywa oczywiście piszę subiektywnie. 207 wygrywa natomiast w wysterowaniu trudniejszych kolumn . Ale nawet 206 dobrze prowadziła bas w ATC40.
 7. Uwaga do testu; zdjęcie 9/12 Vega G2 podaje sygnał jednocześnie na rca i XLR ale powinno się wypiąć te nieużywane bo takie połączenie wyraźnie degraduje dźwięk. Dla mnie dużym plusem "dodatnim" G2 jest jak faktycznie dobre analogowe pre. Mam pod Vegę bezpośrednio podłączone monobloki. U siebie nawet nie sprawdzałem jak G2 dział ze słuchawkami. Niestety w duecie z Ariesem G2 jako transportem gra kolejny " poziom wyżej" . Ogólnie dobrze się czyta tekst i też ją lubię za analogowść.
 8. Triode TRV4SE na lampie 6922 i muzkalny.
 9. Witam Chciałem rozpocząć wątek do wymiany spostrzeżeń dotyczących klocków Monrio. U mnie gra wzmacniacz Monrio MC 206. Zapraszam do dyskusji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.