Jump to content

krzysiek29

Użytkownicy
 • Posts

  258
 • oraz w archiwum

  35
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

14 Neutralny

Audiostereo

14

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  fotografia ptaków
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2341 profile views

krzysiek29's Achievements

 1. Witam Napisz proszę kilka słów o tym zestawie (też chodzi mi on po głowie ) ; jak zagrał ? na ilu m2? co z ilością basu? jak gra z Roon-a ? Skąd go pożyczyłeś?
 2. 206 jest też wzmacniaczem wydajnym prądowo (pisał nawet o tym F.Kulpa w swoim AV) . U mnie 206 bezproblemowo napędzała ATC SCM 7 a to bardzo trudne obciążenie dla wzmacniaczy. 206 niewiele ustępuje 207 pod względem wydajności prądowej a ma wg mnie ciekawszą średnicę.
 3. Słuchając Epicon-ów 6 i 8 (nie u siebie) mogę potwierdzić, że 6 mają swój kolor , który słychać ale ósemki są neutralne.
 4. Na pewno grają "dużym dźwiękiem" scena jest ogromna, czy są neutralne ? Tak są i całościowo zagrają jak reszta toru; nawet wpięcie w tor cieplej grającego "interkonekta" zmienia "klimat grania". Ja mam osobiście dostrojony system lekko po cieplejszej stronie ale podczas różnych własnych testów i prób osiągnąłem też efekt po "zimnej" stronie.
 5. U mnie Epicon 8 grają na 32 m2 i dobrze się wpasowały w pomieszczenie (to jest chyba najważniejsze) . Nie grałem z Maka ale z Moon-760A. Monrio MP11 i obecnie z AVM SA8.3 warto spróbować .
 6. Witam Czy lampa jest wlutowana ? Możesz jakieś fotki tego Asty III wstawić? Ja miałem mk2 i było tam problematyczne podejście do samej lampy. Założony był najzwyklejszy Electro Harmonix.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.