Jump to content

AlphaHeX

Użytkownicy
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About AlphaHeX

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

261 profile views
 1. Kappy 8.1i grają z końcówką Technics SE-A100. Moim problemem jest niestety umiejscowienie sprzętu w salonie (nie jest to centralnie na środku, ale jakby z boku pomieszczenia) jak i odległość od słuchacza (za blisko), ale i tak uderzenie basu "odczuwa" się na ciele. W sumie myślę, czy ze względu na te trudne warunki odsłuchowe, nie zmienić na mniejsze kappy 7.1. Myślę też poważnie nad Kappami 8 bo obudowa zamknięta dałaby mi możliwość dosunięcia ich bardziej do ściany (aktualnie kappy są odsunięte na 50cm od tylnej ściany i więcej się niestety nie da).
 2. No tak, ale RR4 kosztuje prawie 3x więcej niż Kappa 9, co tylko potwierdza fakt, że ciężko znaleźć lepsze kolumny w podobnej cenie 🙂
 3. Ja słucham cięższych brzmień i polecam Kappy z serii X.Xi - 7.2i może być dla Ciebie dobrym wyborem. Ja mam 8.1i, ale mam też większe pomieszczenie - ok 40m2.
 4. To jest nowe urządzenie i z wypożyczeniem nie będzie problemu. Najlepiej jak wypożyczysz i przesłuchasz u siebie w domu.
 5. Ja słucham, głównie rock'a i mam Kappa 8.1 czyli większego brata 7.2. Generalnie Infinity seria 7.x czy 8.x nie jest bardzo wymagająca jeżeli chodzi o piec i z twoim będzie to grać.
 6. Tak, ja nie wiem skąd się to psikanie wzieło. Ktoś musiał to gawiedzi pokazać jako szybka metoda na wszelakie problemy i teraz wszyscy psikają. Czy to działa, a pewnie że tak, natomiast to jest działanie doraźnie bo w końcowym efekcie psikanie niszczy przełączniki.
 7. Tak jak Tomek napisał Re90 to kapryśne kolumny jeżeli chodzi o uzyskanie "dobrego" basu. Najlepszym rozwiązaniem będzie przesłuchanie u kogoś z twoim wzmacniaczem.
 8. Seria 8.x nie jest wymagająca prądowo i będzie grała w porządku. A jakiej muzyki słuchasz bo Kappy 8.x to raczej do rocka i metalu.
 9. Zależy jaki zewnętrzny DAC mamy na myśli. Trzeba pamiętać, że Katana ma być z założenia killerem DAC'ów do 1000USD.
 10. Spokojnie, nikt Ciebie przecież nie krytykuje, a raczej staraliśmy się Ciebie przekonać, że może się to mijać z celem. Co ciekawe znalazłem service manual do kupienia, ale nie wiem czy to jest aktualne [Hidden Content],3RX-2V-CMMX-6T9.html Być może w manualu jest informacja i samych głośnikach. Spokojnie, nikt Ciebie przecież nie krytykuje, a raczej staraliśmy się Ciebie przekonać, że może się to mijać z celem. Co ciekawe znalazłem service manual do kupienia, ale nie wiem czy to jest aktualne [Hidden Content],3RX-2V-CMMX-6T9.html Być może w manualu jest informacja i samych głośnikach.
 11. A po co ci parametry? Jaki sens jest tam wkładać do środka jakieś inne głośniki?
 12. Sam spaliłeś wysokotonowe czy zepsute kupiłeś? Jak kupiłeś to mam nadzieje, że tanio, jak sam spaliłeś to współczuje. Dostanie ori graniczy z cudem, już prędzej musiałbyś kupić drugie jako dawcę.
 13. Tak, przepraszam za śmiecenie. Swoją droga ciekawy jestem jak ten zestaw on Ian'a wypadnie w konfrontacji z Kataną :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.