Jump to content

Elberoth

Audio Show Supremo
 • Content Count

  13727
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Elberoth last won the day on April 14 2012

Elberoth had the most liked content!

Community Reputation

2517 Audioholik^3

2 Followers

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.audioshow.pl

Informacje profilowe

 • Branża
  Prasa

Recent Profile Visitors

58192 profile views
 1. Zasilanie ma kluczowe znaczenie dla chociażby pracy zegara. Niestety nie jest to prawda. Porozmawiaj z kimkolwiek kto ma jakiekolwiek doświadczenie w projektowaniu przetworników C/A. To akurat jest prawa. Choć zakłócenia to nie jedyny parametr zasilacza. Co oczywiście nie zmienia faktu, że dobrze zaprojektowany zasilacz impulsowy, może być lepszy od przeciętnego liniowego.
 2. Nowe Aurendery: N20 i N30 N30 ma oddzielny zasilacz: Ciekawostka: nowe Aurendery mają PSU na superkondensatorach, które działają jak UPS - pozwalają zamknąć system przy utracie zasilania.
 3. Konkurencją dla Musical Fidelity MX DAC są raczej Topping D90 oraz SMSL M400. Osobiście dogadałbym się ze sklepem który ma te przetworniki na stanie i pożyczył po kolei wszystkie, łącznie z tym Musicalem.
 4. Najnowszy Accuphase C3900 [Hidden Content]
 5. Dołączajcie zawsze zdjęcia do swoich postów:
 6. Pierwsze wrażenia: mechanika w CR-7E znacznie ciszej chodzi (w Dragonie słychać wyraźnie wszystkie silniki, a CD-7 chodzi w zasadzie bezgłośnie), CR-7 ma też o niebo ładniejszy wyświetlacz (fluorescencyjny - w Dragonie jest jeszcze wszystko na zwykłych diodach LED). Jeszcze nic nie nagrałem, ale pojadę z nim to Tomka Kursy z firmy AudioForm, który jest fanem decków R2R (ma ich 11szt.) i poprzegrywamy sobie trochę materiału z kopii pierwszych generacji z R2R. Zabezpieczyłem zapas 40szt nowych kaset Sony Metal XR, mam też kilka TDK MA.
 7. Kupno taśm to nie problem. Właśnie kupiłem fabrycznie nowych 40szt Sony Metal XR po chyba 70zł sztuka.
 8. Nie, ale fajnie (tak audifilsko) wyglądają, gdy stoją w kącie 😉
 9. Starting September 21st , Roon Ready devices that are uncertified will no longer have the ability to be enabled on the Audio Settings screen. When this change is made, uncertified devices will be discoverable, but cannot be Enabled for use with Roon. If your device is Enabled in Roon’s settings, it will stay Enabled. But if you Disable the device, you will not be able to Enable it again after September 21st. If you purchase a device that is not certified as Roon Ready, you will not be able to Enable it for use after September 21st. [Hidden Content] Okazuje s
 10. Wygląda na pirata - gra jednak zapewne dokładnie tak samo.
 11. Jeżeli podłączysz się telefonem po BT, to musisz wiedzieć, że nie jest to transmisja bezstratna. Najprościej podłączyć się do komputera po USB. Jako backup możesz sobie kupić jakiś tani używany CD w wyjściem cyfrowym, który będzie służył jako transport. Do 2000zł kupisz używanego Toppinga DX7pro lub D70 (bez BT). Ciężko będzie o coś lepszego.
 12. Charie Chansen z Ayre kiedy mówił w wywiadzie, że sama kość DACa (ESS, AKM, BB czy inna) to tylko 10% finalnego brzmienia. I dużo się moim zdaniem nie pomylił.
 13. Kolekcja Naków się powiększa ...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.