Jump to content

Elberoth

Audio Show Supremo
 • Content Count

  13661
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Elberoth last won the day on April 14 2012

Elberoth had the most liked content!

Community Reputation

2472 Audioholik^2

3 Followers

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.audioshow.pl

Informacje profilowe

 • Branża
  Prasa

Recent Profile Visitors

56538 profile views
 1. Dzięki. [Hidden Content] Polska konstrukcja.
 2. OK, znalazłem te głośniki: [Hidden Content] Ale jeszcze 2 wzmacniacze są no name.
 3. Dzięki, jeszcze takiego czegoś poszukuję: I takie kolumny:
 4. Ktoś może mi pomóc zidentyfikować te dwa produkty ?
 5. Relacja High Fidelity. Na samym dole lista 'Best Sound'. Sporo mało znanych produktów, które - wstyd się przyznać, w części również przeoczyłem: [Hidden Content]=
 6. Relacja w HiFi Pig z AVS 2019: [Hidden Content]
 7. "this is a magnificent show that you really need to see for yourself" - wygląda na to, że dewizowcom też się podobało 🙂 [Hidden Content]
 8. Dystrybutor (gdyby był) może mieć 1-2szt na stanie. I prędzej je sam wykorzysta, niż pożyczy małemu producentowi. Tak więc chyba nic poza kupnem nie wchodzi realnie w grę.
 9. Tylko stormtank kosztuje ze 150.000zł, a używanego PP2000 możesz kupić za ... 6000zł.
 10. Może być UPS, tylko taki w stylu PurePowera, który ma sinus na wyjściu. PurePower świetnie działa w domowych warunkach - w hotelowych powinien zatem działać wręcz spektakularnie. Aż dziwne, że nikt nie korzysta.
 11. BTW - muszę się czymś pochwalić. Na AVS przyleciał Stefan - szef wystawy w Monachium. Ma ideę stworzenia nieformalnego stowarzyszenia największych 5 wystaw sprzętu hifi na świecie. Na tej liście, widzi również AVS (obok High End w Monachium, Axpony, Rocky Mountain Audio Fest w US oraz wystawy w Hong Kongu).
 12. Mało osób zwróciło na prezentację w pokoju Klipscha - stały tam w rogach topowe Klipschhorny. Wszedłem do pokoju na chwilę, aby porozmawiać z wystawcą i tak stojąc gdzieś z boku w pewnym momencie ze zdziwieniem zauważyłem, że ... to całkiem nieźle gra. I to tak naprawdę nieźle. A wszystko w dość trudnej akustycznie sali, z zerową adaptacją akustyczną, podłączone do jakiegoś Quada. W sumie, to nawet by mi takie Klipschhorny weszły w rogi pokoju ...
 13. Moim zdaniem zdecydowanie najwięcej dobrego brzmienia i dobrej muzyki było w Sobieskim. Mnóstwo mini i mikro firm, a tam prawdziwe perełki. Zachwyciła mnie mnogość, kreatywność i pasja tych ludzi. Czuć esencję tego hobby. Sale, mimo że mniejsze, wydają się też znacznie lepiej brzmiące w Sobieskim, niż na Stadionie. Warty podkreślenia jest powrót dwóch firm, których nie widzieliśmy na wystawie przynajmniej z 10 lat - AudioWave oraz Sundiala. Panowie Romuald oraz Piotr pokazali, że nie zapomnieli jak robić dobre kolumny. Ich skala produkcji może nie jest duża, ale ich produkty można postawić obok każdej zachodniej konkurencji. I do tego nie kosztują worka pieniędzy. Ludzi było trochę więcej niż rok temu, ale równiej rozłożyli się na 3 dni - nie było aż tak wielkiego peaku w sobotę, za to więcej osób przyszło w niedzielę (zapewne ze względu na wolny poniedziałek). Myślę, że przyczyniło się to do lepszych warunków do zwiedzania, choć oczywiście, w dalszym ciągu najwięcej zwykłych Kowalskich chce przyjść na wystawę w sobotę o 13:00. Na przyszły rok będziecie mieli niespodziankę, w postaci ... odmalowanego hotelu. Wygląda na to, że ponad 10 letnia saga pt. malowanie dobiega właśnie końca i na wiosnę zobaczycie zupełnie inny hotel (w skrócie: spadkobiercy nieżyjącego projektanta hotelu, chcieli kosmicznego 'okupu' za podpis pod nowym malowaniem, co jest zmianą oryginalnego projektu, do którego prawa jakimś cudem dalej miał oryginalny architekt - okupu, którego hotel przez lata nie chciał zapłacić). Prace postępują zresztą systematycznie - rok temu wymieniono windy, 2 lata temu zrobiono lobby i sale konferencyjne. W tym roku hotel wymienił cała kuchnię i restauracje za ponad 16 mln zł. W przyszłym roku zobaczymy nową elewację, a w kolejnym całkowicie przebudowane lobby i kolejny remont wszystkich pokoi (ostatni był 6 lat temu). Oczywiście na koniec chciałem serdecznie podziękować wszystkim, którzy wpadli.
 14. Można przy wejściach. ************ Nigdzie nie zabawiłem dłużej, ale chyba najwięcej najciekawszych rzeczy mimo wszystko w Sobieskim. Może dzisiaj dam radę posłuchać dłużej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.