Jump to content

Ministerolnictwa

Użytkownicy
 • Content Count

  401
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

96 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1274 profile views
 1. Jakby był ktoś zainteresowany to mam na sprzedaż sieciówkę 1,5m z przewodu NEP3003III zarobione miedzianymi wtykami Iego. Wtyki dobrze zbalansowane brzmieniowo z przewodem przez co kabel gra przejrzyście bez ostrości. Sprawdzi się w pre, dac. Piszcie na priv w razie czego.
 2. Ładne kolumny, gratuluję 🙂 Słuchałem ich kiedyś z am200 i w ogóle się nie zgrały, było z tego co pamiętam bardzo analitycznie bez barwy i wypełnienia. Po podłączeniu jakiegoś Denona właściciela kolumn wróciła muzyka. Jak jest u Ciebie z am100, nie jest zbyt...jazgotliwie?
 3. DACi niektóre mają przełącznik rozwiązujący ten problem GND LIFT. Generalnie problem wieeeeelokrotnie wałkowany na tym forum i nie tylko, warto zapytać Wujka 😉
 4. Jak dla mnie ewidentnie pętla masy A co to za kolumny u kolegi stoją, Akustyk?
 5. I tu jest pies pogrzebany! Myślę, że stąd potem biorą się opinię, że ktoś nie słyszy kabli, podkładek etc.
 6. Kurde tak ładnie wygląda, że jakbym nie miał to bym od Ciebie kupił 😀
 7. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
 8. Dyfuzory 1D 17+1 do Pana Cezarego, również używam ich na pierwsze odbicia i sprawdzają się świetnie 🙂 Gratuluję zakupu.
 9. Miałem u siebie masę kabli sygnałowych, również z wyższej półki, również pad Musaeus, czyli stopień wyżej niż genesis, a przez ostatni rok Neotecha 3001. Ostatnie co mógłbym powiedzieć o Neotechu to to, że gra "z głośnika". Owszem, kabel nie jest pozbawiony wad, gra nieco skrajami pasma ze zbyt pastelową średnicą, zbyt mechanicznie, ale przestrzeń buduje dobrą. 3001 ma wg mnie charakterystyczne cechy miedzi posrebrzanej, choć gra też dość gładko. Charakterystyczne dla tego kabla jest podkreślenie szczegółów, przez co scena, a szczególnie wydarzenia w tle są wyraźnie zauważalne. Przez jak
 10. A jakie są różnice w dźwięku przy odpiętym i zapiętym ekranie przy kablu do listwy? Ktoś kiedyś na tym forum pisał, że warto tego spróbować, ale nigdy się na taki eksperyment nie zdecydowałem, może teraz spróbuję 🙂 ?
 11. Potencjalnie może być tak, że wtedy w ogóle basu nie będzie bo się fale na siebie nałożą 🤣...akustyka to straszna sucz.
 12. Niestety wełna mineralna nie pomoże na mody pomieszczenia 40 - 50 hz, panel musiałby mieć kilkadziesiąt cm grubości. Ok 18m2 z adaptacją akustyczną. Ja również mam problem z basem (fale znoszące) na 70 hz 😞
 13. Adam, te kolumny grają piękną dociążoną średnicą i w tym są klasą samą dla siebie. Są raczej z tych cieplejszych ale to tylko muzyce dobrze robi. Bas się nie ciągnie, jest go sporo (moje stoją metr od tylnej ściany) ale nie narzuca się, raczej podkreśla rytm, nie epatuje konturem, raczej barwą i sprężystością. Góra lekko wycofana, ale np. z ic ze srebrzonej miedzi była fajnie doświetlona, (kwestia zestawienia sprzętowego), blachy potrafią fajnie błyszczeć, bez zbędnej ostrości, cudownie brzmią trąbki. Generalnie A5 świetnie odnajduje się w jazzie, bluesie, (bajecznie brzmią małe składy). Gorze
 14. 300ki nie słyszałem, więc nic o różnicach nie powiem. Jak będzie czas to napiszę co zmieniło się vs poprzedni wzmacniacz. Gra teraz to ze Spendorem A5 ale nie do końca się zgrywają, z 200ką Spendor lepiej brzmiał. Mam już na oku inny głośnik, który odda w pełni możliwości In400.
 15. Gdyby mnie było stać na nówkę to pewnie szedłbym w używaną dzielonkę 400 😉 Skorzystałem z okazji, że w czasie urlopu pojawiło się ogłoszenie i pojechałem po wzmacniacz do Łodzi. W sumie trzeba przyznać, że długo i cierpliwie czekałam na taką okazję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.