Jump to content

Capricorn44

Użytkownicy
 • Content Count

  216
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

665 profile views
 1. Mam do sprzedania Gramofon Thorens 295 MKIV. Gramofon kompletny w kolorze mahoń, bez uszkodzeń, stan bardzo dobry, ma kilka lat. Do gramofonu dodaje prawie nową wkładkę Ortofon 2M Bronze, mało używaną Ortofon 2M blue, oraz jak ktoś chce gratis przedwzmacniacz gramofonowy Thorens MM-002. Brak pudełka. Super cena za zestaw, same wkładki to ok. 2000 PLN.!!! Cena za cały komplet 3000 PLN
 2. Dynaudio Contour 30 i Panele Avcon Grand - 6 [Hidden Content] [Hidden Content]
 3. Cześć Mój znajomy ma do sprzedania prawie nówki Monitor Audio Gold 300 za około tą cenę. Jak coś to pisz. Cześć Mój znajomy ma do sprzedania prawie nówki Monitor Audio Gold 300 za około tą cenę. Jak coś to pisz.
 4. Dynaudio Contour 30 - gwarancja, kolor orzech, stan sklepowy, komplet z pudełkami. [Hidden Content]
 5. [Hidden Content] Może kogoś zainteresuje, bardzo fajne kolumny.
 6. Są trzy typy w tej kolejności, Serafino Tradition, B&W 803 D3, Focal Sopra No2. Zadecyduje po ostatnich odsłuchać. O co chodzi z ta nazwa???
 7. Cześć Gdyby ktoś był zainteresowany, będę sprzedawał swoje Dynaudio Contour 30, orzech, 15 miesięczne , gwarancja 6 lat. Stan sklepowy, komplet z kartonami. Kupione w Nautilusie.
 8. Ma ktoś doświadczenie jak Olympica III zagra z Accuphase E-470, coraz bardziej mnie bierze na wypożyczenie i posłuchanie tych kolumn. Accu ma 2x290W przy 4 ohm, powinien dać radę, Chodzi tylko o zgranie, czy to będzie dobra para.
 9. Nie jest wąsko, tylko przeszkadza mi cholerny kominek, mam 5,5 x 6m. Ale już niedługo, Rada Miasta Krakowa mi pomogła ustawą o zakazie palenia w kominkach od 2019, więc szykuje młot udarowy ;-). Wtedy wszystko się ładnie poszerzy.
 10. 470 gra zupełnie inaczej niż 408 i nawet 460, to całkiem nowa szkoła grania Accuphase. Z D30 niezle się zgrywa, ale chce posłuchać z Arcadami 3,5 na berylu.
 11. 470 Piec chce zostawić docelowo, jest ok. CA używam tylko do słuchania Radia internetowego w tej chwili. Zamieniłby w sumie na coś co ma Radio internetowe i DAB i FM, ale nie wiem na co. Jeśli słucham Tidala to tylko z kompa przez DP-560, ma rewelacyjny DAC. Generalnie jestem konserwa w tym temacie, CD, Vinyl, przedziera się TIDAL ale w sumie do przesłuchania tylko co bym chciał kupić.
 12. Powiem tak, bajeczka, brak pogłosu odbitego od bocznych ścian, poprawa stereofonii zdecydowana. Szczegóły i wybrzmienia są super. Wszystko uległo poprawie, scena, rozmieszczenie instrumentów, dynamika systemu, kontrola basu. Warto na pewno. Teraz kwestia dobrego ustawienia.
 13. Grzegorz, czekam na Ciebie po Nowym Roku tak jak umawialiśmy się :-). Ołtarzyk wzbogacił się o, na razie pożyczone od Cezarego dwa panele 1D. Trwają negocjacje z żoną co by zostały na stałe, trochę w innej konfiguracji i rozmiarze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.