Jump to content

puszkin

Użytkownicy
 • Content Count

  564
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

77 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  muzyka, sport, motoryzacja...
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

7619 profile views
 1. Grały na oryginalnej. Nigdy nie bawiłem się w modyfikacje ale wiem, że ludzie takowe robili i chwalili
 2. pewnie dla niektórych R7 grają lepiej. Ls50 to świetne monitory, które wymagają dobrej elektroniki. Grają bardzo wciągająco. U mnie ponad 4 lata. Seria Q jest mi osobiście nieznana.
 3. a może chodziło autorowi pytania o Q350? Bo porównywanie ls50 do Q750 to chyba pomyłka.....
 4. Decibel kiedyś dawał. Obecnie faktycznie nic nie ma.
 5. Też tak pomyślałem... A jakie mogą być objawy wskazujące na potrzebę wykonania Recapu ? W końcu ten kilkuletni SN2 bez powodu na stół nie trafił .
 6. Ten SN2 jest jak widzę z 2014 r. Czy w urządzeniu +- 6 letnim wymagany jest już recap ?
 7. Ja tam różnicy aż takiej nie słyszę. Funkcjonalnie owszem. Mały bajer w postaci auto off/on w moim przypadku zachęcił do ponownego zakupu. Wcześniej w T5 trzeba było zwlec się z łóżka bo trafo było na tyle słyszalne, że nie pozwoliło zasnąć. Teraz i trafo jest ciche i nocna lampa w t5i gasnie przy której można śmiało czytać 😉
 8. W stereo trzeba się dość mocno nagimnastykować, żeby dobrze ( poprawnie) ustawić suba do głośników. W moim przypadku wszystko na ucho ale efekt jest moim zdaniem zadowalający. W moim przypadku T5i stoi pomiędzy głośnikami , bliżej prawej kolumny. zauważalnie zmienia się charakterystyka, gdy odsuwa się go od ściany nawet o 15-20 cm dalej ( bas staje się bardziej punktowy, mniej podbarwiony). Miałem do czynienia z poprzednią wersją T5 i nie zauważyłem jakieś znaczącej różnicy w porównaniu z T5i. Obie konstrukcje znakomicie odnalazły się w moim pomieszczeniu, z moja elektronika i kolumnami.
 9. Faktycznie. Mój ma jeszcze dodatkowy przełącznik. Był jeszcze jakiś ubgrade tego modelu?
 10. Najlepiej na wokalu który powinien iść z środka. Jak sciszasz to balans przesuwa się np w prawo.
 11. T5 trzeba było włączać jak się chciało słuchać a nowt t5i ma już automat. Po około 20 min bezczynności sam przechodzi w czuwanie. Po podani sygnału cyk i gra.
 12. Zainteresowało mnie jaki jest pobór prądu t5i. Mam watomierz oraz t5i. Właśnie zmierzyłem i z pomiaru wynika że w stanie czuwania (czerwona dioda) jest 0,3 W natomiast po włączeniu (biała dioda) 14,5 W, a jak gra muzyka to doszedłem do 40W
 13. W sn1 i obecnym Sn2 grają równo do 0
 14. Przerobiłem osobiście 4 szt SN i w każdym jednym równo ustawiony balans był gdy dioda pokrętła była ustawiona na godz 12.. Nigdy nie musiałem przekręcać w prawo lub lewo. Oczywiscie sprawdzane na płycie testowej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.