Jump to content

puszkin

Użytkownicy
 • Posts

  437
 • oraz w archiwum

  170
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

86 Neutralny

Audiostereo

86

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  muzyka, sport, motoryzacja...
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

10552 profile views

puszkin's Achievements

 1. Sprawdziłem u siebie w SN2 i po przyłożeniu bezpośrednio ucha do pokrywy słychać trafo tak samo z lewej jak i z prawej str. Przy potencjometrze też tak samo. Jedyna różnica jaką zauważyłem to temperatura pokrywy w miejscu trafa. Myślę, że to trafo słychać u kolegi bo co by miło innego brzęczeć? Chyba nie miał wcześniej kontaktu z klockami i przypadłościami Naima więc kwestia przyzwyczajenia 🙂 Jak kolega jest ze śląska to zapraszam z XS2 na podpięcie do sprawdzonej sieci.
 2. Jest jest ale cena kosmos...
 3. Xq1 trochę wymagają od elektroniki i taka yamaha będzie lepsza klasowo natomiast czy w tych pieniądzach można lepiej? Sprawa indywidualna. Mi zawsze do kefa pasował naim. Model 5si lub xs dobrze by sobie poradził z tymi paczkami. Ale to tylko moja opinia
 4. Trudno powiedzieć. Jak wzmacniacz jest blisko Ciebie to pożycz i sam się przekonaj. Są fani łączenia kefa z yamaha są też przeciwnicy.
 5. No ciekawi mnie jak to gra. Fajnie się prezentuje ale i też ładnie kosztuje..... W jakim metrażu u Ciebie to gra?
 6. Takie coś w sieci znalazłem
 7. a jak się ma PRE z n272 vs 202? W końcu często 250 dr łączona jest z n272 ( pochlebne opinie) a podobno to praktycznie ten sam poziom co 202 . Porównywał ktoś bezpośrednio?
 8. No i to jest konkret. Dziękuję.
 9. UWAGA UWAGA Czy jest na forum posiadacz nac202 i mieszka w okolicach Katowic? Jak by co to proszę o info na PV. Myślę o zmianie SN2 na 202 ( póki co) do 250tki. 282 niestety ciężko trafić a jedna sztuka, która pojawiła się w Bielsku został mi sprzed nosa porwana.... 😞 Jest sens takiej zmiany czy cierpliwie czekać aż pojawi się 282?
 10. Jakiś czas temu sprzedałem Nac a5 pewnemu panu, który jak się okazało był ich pierwszym właścicielem 🙂 Wrócił do naca5 po przygodzie z właśnie poprzednią wersją chorda sig. Chorda sprzedał... Jak widać druty naima coś w sobie mają.
 11. Cena niestety zabija.... wersja XL 2x3m to prawie 10k w detalu.
 12. Dodanie do sn3 hicap dr poprawia braki ,o których piszesz. Wiąże się to oczywiscie z dodatkowymi kosztami ale warto. Moona niestety nie porównywałem.
 13. Niech trochę popracuje. U mnie tez było słychać trafo ale po może 2 dniach nastała zupełna cisza. Ja puknięcie w głośnikach słyszę może 2x w roku bo reszte czasu sprzet jest w prądzie. Jest to zjawisko normalne
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.