Jump to content

puszkin

Użytkownicy
 • Content Count

  495
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  muzyka, sport, motoryzacja...
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4823 profile views
 1. Sn2 i 3 też ma taką "przypadłość" nawet z hicap ale moim zdaniem aż tak cicho nie da się słuchać muzyki. Sam jestem zwolennikiem cichych odsłuchów wieczorami gdy rodzinka już śpi i przy minimalnej głośności SN-y dysponują pełnym zakresem.
 2. Cześć Nie znam wersji super ale posiadam signature i gram z Naimem. Przez ponad rok grałem z supernait 1 + teddycap i podobało mi się to połączenie. Potem spróbowałem SN2 i okazało się, że jest to dużo przyjemniejsze dla ucha granie dlatego już u mnie został. Xs-ów nie słuchałem z AV i nie wiem jaki wpływ ma FC na Xs ale HC dr na SN2 ma wpływ ogromny ( na + oczywiście)
 3. Panowie jest sprawa. Czy próbował ktoś z Was kombinacji cd5xs +FC XS puszczonego przez N-DAC ? Warto pchać się w ten klocek czy lepiej bezpośrednio CD - Wzmacniacz ?
 4. SN1 ma więcej dołu, dociążenia od SN2. SN2 gra za to równiej w całym paśmie co mi osobiście bardziej pasuje. SN1 jak już ktoś tu określił to taki "misiek" natomiast SN2 gra wg mnie bardziej rytmicznie, żywo, dużo przyjemniej na górze i przestrzenniej. Kto co lubi 🙂 Jak są fundusze to SN3. Jak już pisałem wcześniej jest bardziej "dopracowany " od SN2 ale różnice są subtelne.
 5. Dokładnie! I SN1 iSN2 zagrają dobrze z odpowiednio dobranymi głośnikami ale uważam osobiście, że SN2 jest bezpieczniejszym wyborem.
 6. Niestety TeddyCapa już sprzedałem ale pozostał mi din 4 pin więc jak by co to zapraszam na pv. Teddy to fajna sprawa ale nie zawsze się sprawdza. Z SN1 był to w moim przypadku strzał w 10, natomiast z SN2 nie mogłem tego słuchać. Teddy rozjaśnia przekaz ( jest bardziej szczegółowo ) i dodaje prędkości i sprężystości na basie ale jest mniej masy. Teddycapa kupiła ode mnie osoba posiadająca XS2 i była zadowolona.
 7. U mnie sn2+hc dr gra w 25m2z audiovector sr3 signature i jest git.
 8. Czy Ty aby na pewno szukasz suba czy masz jakiś inny cel założenia tego tematu? Zaproponowalem Ci to co uważam, że dobrze gra i warto na to zwrócić uwagę.
 9. To używane sprzęty które trzymają swoją wartość na pewnym poziomie. Jak Ci się nie zepsuje to zawsze możesz sprzedać bez znacznej straty. Za to jak kupisz nowy różnica w odsprzedaży może zaboleć.
 10. Ja bym jednak uzbroił się w cierpliwość i czekał na okazję. Rel t0 całkiem niedawno był za 800 zł a t5i za 1400 zł. Sam pierwsza wersję t5 sprzedałem za 1300 więc można ten sub kupić za całkiem dobre pieniądze. T0 u znajomego grał w 22 m2 i do uzupełnienia pasma wystarczył. T5 potrafi więcej i właśnie w tego bym celował. Ja osobiście t5 grałem w 25 m2 i wspominam go dobrze.
 11. Po czerech dniach obcowania z SN3 ( już wygrzanym ) mogę podzielić się moimi spostrzeżeniami a mianowicie różnicami względem SN2. Porównania dokonywałem na Audiovector SR3 signature. SN3 to moim zdaniem niewielki, ale jednak krok do przodu względem SN2. Różnice znacznie subtelniejsze niż porównując SN1 do SN2 ( miałem SN1 kilka lat ). Uważam, że zyskały przede wszystkim dolne rejestry. Może nie na ilości, ale na ich precyzji, kontroli i sile ( jest szybszy ). SN3 ma również bardziej nasyconą i szczegółową górę pasma co w zasadzie przełożyło się także na przestrzeń. W średnicy nie zauważyłem żadnego progresu czyli jest super jak w SN2 🙂 Najwięcej uśmiechu pojawiło się, gdy do wzmacniaczy podpinałem Hicap dr. Mimo, że "gołe" SN-y grają świetnie, to po podpięciu do nich zasilacza... Dla mnie tylko na +
 12. Czy ja wiem czy to do mnie pytanie było 🙂 Obojem mamy Naima i AV SR3 tylko że ja sig a Ty AA. 😉
 13. Ja osobiście używam Audioquest Rocket 88. Miałem na odsłuchu kimber 8PR, jakiś VDH i Melodike MDSC4015G ale nic mnie nie przekonało.
 14. i jak w porównaniu do signature w domowych warunkach ? duży progres ? Prezentują się przepięknie
 15. To witamy w klubie. Naim i Audiovector to dobre połączenie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.