Jump to content

puszkin

Użytkownicy
 • Content Count

  485
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  muzyka, sport, motoryzacja...
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4072 profile views
 1. Po czerech dniach obcowania z SN3 ( już wygrzanym ) mogę podzielić się moimi spostrzeżeniami a mianowicie różnicami względem SN2. Porównania dokonywałem na Audiovector SR3 signature. SN3 to moim zdaniem niewielki, ale jednak krok do przodu względem SN2. Różnice znacznie subtelniejsze niż porównując SN1 do SN2 ( miałem SN1 kilka lat ). Uważam, że zyskały przede wszystkim dolne rejestry. Może nie na ilości, ale na ich precyzji, kontroli i sile ( jest szybszy ). SN3 ma również bardziej nasyconą i szczegółową górę pasma co w zasadzie przełożyło się także na przestrzeń. W średnicy nie zauważyłem żadnego progresu czyli jest super jak w SN2 🙂 Najwięcej uśmiechu pojawiło się, gdy do wzmacniaczy podpinałem Hicap dr. Mimo, że "gołe" SN-y grają świetnie, to po podpięciu do nich zasilacza... Dla mnie tylko na +
 2. Czy ja wiem czy to do mnie pytanie było 🙂 Obojem mamy Naima i AV SR3 tylko że ja sig a Ty AA. 😉
 3. Ja osobiście używam Audioquest Rocket 88. Miałem na odsłuchu kimber 8PR, jakiś VDH i Melodike MDSC4015G ale nic mnie nie przekonało.
 4. i jak w porównaniu do signature w domowych warunkach ? duży progres ? Prezentują się przepięknie
 5. To witamy w klubie. Naim i Audiovector to dobre połączenie.
 6. Chciałem dopytać które R3 ale widzę, że signature. Super 🙂 Ja mamSR3 Signature i obecnie dzięki uprzejmości kolegi mam okazję porównywać SN3 do mojego SN2. Żeby zabawa była jeszcze ciekawsza do kompletu mam jeszcze hicap dr.
 7. A słuchałeś LS50 o których wspominałem? Ja porównywałem je bezpośrednio z R 300 na XS2 i to właśnie LS50 wygrały i cieszyły moje ucho przez 4 lata. Od 1.5 roku mam audiovector SR3 sig i też pewnie pograją kilka lat 🙂
 8. Można jeszcze KEF-a sprawdzić. W kwestii basu na pewno go nie zabraknie. Myślę tu o R3 Również LS50 to świetne monitory, które bardzo dobrze zgrywają się z xs2 jak i SN 1. Te połączenia znam z autopsji.
 9. Zakładam, że odsłuchów dokonywałeś w salonie audio. Akustyka ma znacznie większy wpływ na dźwięk niż kable, dlatego warto poczekać aż Twoje ucho przyzwyczai się do prezentacji w domowych warunkach. Wtedy dopiero ostatni szlif w postaci kabli. Sam przerabiałem kilka kabli z SR3 sig ale ostatecznie i tak zostałem przy audioquest rocket88. Niebawem będę sprawdzał nac-a5, które miałem w poprzednim systemie.
 10. Zapytaj o różnicę w klubie Naima. Chyba nawet już tam ktoś o tym pisał. Co do kabli to myślę, że zostawiłbym to na koniec jak już system trochę pogra u Ciebie. Wtedy będziesz wiedział czy miedź czy srebro. Do Naim-a zawsze bezpiecznym jest Nac-a5 .
 11. Miałeś swoją elektronikę czy salon dysponował sn2 lub 3? Jak byś porównał bas SR3 AA DO SR3 SIG.
 12. Daj znać jak posłuchasz. Kolor fajny ale na pewno trudniejszy do odsprzedania. Biały i czarny najbardziej chodliwe
 13. Drodzy koledzy, czy jest tu ktoś, kto ma może wolne kable Naca5 i mógłby je pożyczyć do testu sn2 i 3? Chciałbym również z kolegą porównać te kable do obecnie używanych AUDIOQUEST rocket88 i VDH. Jak by co to proszę na pv.
 14. To zależy co lubisz. Z r3 na pewno nie wyciśniesz tyle basu co z t9. Swoją drogą t9 to raczej do kina moim zdaniem. Lepiej wypada t5 w muzyce. Sam gram na sr3 sig +naim i jest świetnie. Jeżeli nowa seria r gra jeszcze lepiej to polecam.
 15. Te głośniki nie są aż tak wymagajac. Można poszukać hybrydę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.