Jump to content

puszkin

Użytkownicy
 • Content Count

  446
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  muzyka, sport, motoryzacja...
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2319 profile views
 1. puszkin

  Naim club

  W sn1 też jest spory luz.
 2. puszkin

  Klub Audiovector

  Ja też miałem chwilę załamania po podłączeniu AV w pokoju. Faktycznie sporo godzin upłynęło zanim na buzi pojawił się uśmiech. Udanego słuchania. Ps jak jesteś z okolic Katowic to daj znać na pv.
 3. Infinity 1240 se. Przy dobrym piecu daje radę.
 4. puszkin

  Naim club

  Cześć, SN1 nie rozkręcałem ale inne urządzenie naim-a. Odkręciłem śruby od spodu przy pokrywie i wysunąłem ją. W środku jest śruba, która trzyma pokrywę ale nie na stałe. pokrywa się wysuwa.
 5. puszkin

  Klub Audiovector

  Może chodzi mu o SR6.... Moje SR3 sig grają u mnie już 4 miesiąc i faktycznie w porównaniu z pierwszymi godzinami odsłuchu jest przepaść. Dźwięk nabrał kolorów. W najbliższych dniach postawię je na zamówionych płytach granitowych i się zobaczy a raczej usłyszy 🙂 Sporo czasu poświęciłem na ich ustawianiu i ostatecznie są odsunięte 65 cm od ściany. Stoją od siebie w odległości 215 cm z minimalnym dogięciem do środka. Do miejsca osłuchu jest 3m. Gra to szeroko i przestrzennie. Korci mnie spiąć je z Gryphonem....
 6. puszkin

  Naim club

  Cześć. Miałem 5i i zjawisko opisywane przez Ciebie jest normą. Wzmacniacza nie wyłączaj z tyłu. Pobór prądu jest minimalny.
 7. puszkin

  Klub Audiovector

  Słuchałem Primare i35 ( wzmak + cd ) z AV sr3 signature i wypadło to bardzo fajnie. Z jakim Moon-em miałeś doświadczenie i jakim NAim-em stwierdzając wyższość Moona ? Moon faktycznie jest super ale i jest baaaaardzo drogi.
 8. RET T5 w I wersji używka. Osobiście używałem z kef ls50 w 25m2 i spokojnie wystarczał. Konstrukcja zamknięta więc jest szybki z dobrym zejściem. Kompaktowe wymiary i nieprzeciętny wygląd.
 9. Miałem w domu minasy w wersji premium. Gram na supernait+ cała reszta naima. Miałem również możliwość posłuchać ich z cayin at70 mk2. Barwa i muzykalność to cayin natomiast drive to NAIM. Kto co lubi.
 10. puszkin

  Klub Audiovector

  Fakt jest sztywny ale to pikuś w porównaniu do naim nac a5 oraz kabli molibdenowych, które kiedyś testowałem.
 11. puszkin

  Klub Audiovector

  cóż, Rocket 88 to kabel 4-żyłowy o przekroju 2,63. Ma 2 żyły grubsze i 2 cieńsze oczywiście odizolowane od siebie. Zalecany przez producenta do kombinacji bi-wier. Może kiedyś spróbuję. Tellurium black słuchałem głośnikowych i trochę za jasno było ale IC chętnie przetestuję.
 12. puszkin

  Klub Audiovector

  Dziękuję Tomaszf, Twoje uwagi są dla mnie bardzo cenne. Używam IC po din-ach i jedynie nac a5 do mnie nie przemówiły. Kolumny mogę odsunąć max 70 cm od ściany i takie ustawienie też testowałem jak również znaczne dogięcie tak aby przecięcie linii kolumn było przed słuchaczem ( czytałem Twoje posty za czasów, kiedy byłeś posiadaczem AV) Efektu pozytywnego raczej nie było choć przyznam, że wiele testów wykonywałem krótko po zakupie głośników, kiedy potrzebowały jeszcze czasu na wygrzanie. Pewnie powtórzę testy za jakiś czas. Póki co zachwycam się słuchaniem płyt mimo iż amplifikacja pozostawia jeszcze wiele do życzenia względem SR3. Spróbuję podstaw granitowych, bo mam do tego tematu dostęp.
 13. puszkin

  Klub Audiovector

  Głośniki słuchałem w salonie audio o mniejszej kubaturze i oczywiście odpowiedniej akustyce. Kolumny w moim 25 m2 pokoju ustawiane były na setki sposobów tzn bliżej lub dalej ściany, róże dogięcie itd. po tych " eksperymentach" są odsunięte około 55 cm o tylnej ściany a po bokach mają po około 1,8 m. Stoją od siebie około 2,3m. Myślę, że ustawione są optymalnie do moich warunków. Zalecenie producenta tj głośniki od tylnej ściany w odległości 20-40 cm u mnie się nie sprawdzają. Możliwe, że odczucie " małej " ilość basu wynika z tego że moje poprzednie kef ls50 były dopalane subem REL T5. Wtedy miałem wrażenie przerośniętego kontrabasu względem reszty instrumentów. Teraz jest idealnie :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.