Jump to content

puszkin

Użytkownicy
 • Content Count

  555
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

71 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  muzyka, sport, motoryzacja...
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

6379 profile views
 1. Faktycznie. Mój ma jeszcze dodatkowy przełącznik. Był jeszcze jakiś ubgrade tego modelu?
 2. Najlepiej na wokalu który powinien iść z środka. Jak sciszasz to balans przesuwa się np w prawo.
 3. T5 trzeba było włączać jak się chciało słuchać a nowt t5i ma już automat. Po około 20 min bezczynności sam przechodzi w czuwanie. Po podani sygnału cyk i gra.
 4. Zainteresowało mnie jaki jest pobór prądu t5i. Mam watomierz oraz t5i. Właśnie zmierzyłem i z pomiaru wynika że w stanie czuwania (czerwona dioda) jest 0,3 W natomiast po włączeniu (biała dioda) 14,5 W, a jak gra muzyka to doszedłem do 40W
 5. W sn1 i obecnym Sn2 grają równo do 0
 6. Przerobiłem osobiście 4 szt SN i w każdym jednym równo ustawiony balans był gdy dioda pokrętła była ustawiona na godz 12.. Nigdy nie musiałem przekręcać w prawo lub lewo. Oczywiscie sprawdzane na płycie testowej.
 7. Moje sr3 sig z Sn2 grają przyjemnie po cichu ale pamiętam z lampą cayin a70 ciche odsłuchy były duuuzo lepsze. Obecnie pokusiło mnie żeby dodać rela t5i do systemu i ku mojemu zdziwieniu bardzo fajnie się to uzupełniło.
 8. Myślę, że z PMC się obroni. Przyznam szczerze, że po odsłuchu 25.24 chodzi mi ciągle po głowie ten dźwięk. Fajnie się tego słuchało.
 9. zdjęcie nr 2 zmiażdżyło mnie. Heh. No i ten Fraim na bazie nakrętka, kulka z łożyska, szyba. Mega
 10. W przyszłości pewnie dokupisz hicap dr więc zyskasz na przestrzeni, poprawisz dynamikę i wyciągniesz jeszcze więcej szczegółów z nagrania. Same plusy 😀
 11. hi line też ma swobodnie wisieć. Eee tam. Kiedyś miałem ustawione klocki jeden na drugim. Obecnie są rozstawione i poza walorami estetycznymi różnicy nie ma ;)
 12. Dziwne ale prawdziwe.... Naim zwraca uwagę żeby kable się nie stykały, żeby poszczególne elementy stały osobno a na dzień dobry krzyżujemy przewody glosnikowe😀 W standardowych szafkach rtv ciężko o jakieś odstępy...
 13. Jak to będzie nowa sztuka to będzie potrzebowała czasu.
 14. U mnie została wpięta tania i często polecana listwa wireworld matrix2. Cztery pracujące trafa słyszalne są jedynie jak zbliżysz ucho do urządzeń.
 15. Po prawie 4 dniach grania na PMC25.24 do systemu wróciły AV. Pierwsze co rzuca się w ucho to swoboda grania AV. Lśniąca, napowietrzona góra połączona z przyjemną średnicą. Bas? Tutaj PMC są perfekcyjne a AV poprawne. Ogólny charakter PMC bardzo mi przypadł do gustu a świadomość że z 250 dr ( mój kolejny krok) będzie jeszcze lepiej zachęca mnie do zmian. Się zobaczy 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.