Jump to content

Piotr_57832

Użytkownicy
 • Content Count

  249
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1275 profile views
 1. Odkupię Vienna Acoustics Haydn Grand SE. Jeśli ktoś będzie miał na sprzedaż to dajcie znać.
 2. Chciałbym zmienić Focal Aria 906 na coś bardziej "ekspresyjnego" i z niżej schodzącym basie. Nie mogę też na nich uzyskać efektu skupienia przekazu na środku sceny. Zacząłem przeglądać paczki od ProAc. Na nówki raczej mnie nie stać. Na jakie modele z używek podstawkowych do 5tyś warto polować? Pomieszczenie nieduże, wzmacniacz to Marantz PM7000n. Na razie zwróciłem uwagę na: ProAc Studio 118 - 4799zł ProAc Response D1 - 4500zł Proac Tablette Anniversary - 5500zł (przekroczenie budżetu) PROAC 1sc - 5000zł (z opisu wynika, że był jakiś upgrade) Czy to w ogóle
 3. Miałem kiedyś BX2 i ładnie zgrywało się ze wzmacniaczami Sony ES. Tak czy siak z basem ciężko w tej serii.
 4. Macie jakieś doświadczenia z kolumnami aktywnymi Klipsch? Chodzi mi głównie o Klipsch The Fives.
 5. Wszystkiego po trochu - folk, Jazz, POP, troszeczkę hip-hopu/rapu, elektronikę, rock, klasykę, lata 80/90... na co akurat mam nastrój 😛Także uniwersalność jest dla mnie ważna.
 6. Nie miałem B&W chociaż korciło mnie kupić. Z Roksanem byłoby za jasno więc bez zmiany wzmacniacza nawet nie podchodziłem. A teraz po prostu nie muszę, bo Facale zgrały się z PM7000n. Jeśli kiedykolwiek będę zmieniał głośniki to na Kef R3 lub podłogówki. Bas - pewnie można byłoby uzyskać lepszy przez przemeblowanie, odsunięcie kolumn ale... z innych wzmacniaczy udawało mi się wyciągać większy bez rewolucji... coś nie tak było ze średnicą. Nie potrafię powiedzieć co, coś mi po prostu nie pasowało. No i względy użytkowe. Ogólnie dźwiękowo bardzo dobry wzmak ale to nie był mój ideał.
 7. Jako założyciel tematu chcę tylko powiedzieć, że przesiadłem się z Roksana K3 właśnie na Marantza PM7000n + Focal Aria 906 i jestem mega zadowolony. Wiem również, że z B&W 606 też nieźle zagra. Na tym sprzęcie mogę słuchać z przyjemnością nawet klasyki, co na Roksanie nie byłoby możliwe 🙂
 8. To się cieszę, że ci się podoba bo to ode mnie go kupiłeś 🙂
 9. [Hidden Content] Zainteresował mnie taki projekt a że jestem zielony w tych sprawach to czy może mnie ktoś oświecić o przybliżonych kosztach takiego projektu i czy w ogóle gra jest warta świeczki? Za same przetworniki z tego co widzę trzeba by było dać koło 6tyś... Ile ktoś by wziął, gdym chciał w przyszłości to zlecić do zbudowania?
 10. Mogę prosić branżę o wycenę SVS SB-1000 na pm?
 11. Chcę nieduży subwoofer do mniejszych pomieszczeń aby uzupełnić najniższy bas. Większość czasu będzie używany w muzyce a mniej w filmach. Myślę o SVS SB1000 lub B&W ASW610. Który jest lepszy? Sprzęt towarzyszący to Roksan K3 + Focal Aria 906. Ps. Kiedyś testowałem Rel T5i i jakoś mi nie podszedł, dlatego chcę spróbować inne firmy.
 12. Pytanie pewnie bardziej do branży - czy zestaw Rotel A14 + Elac Debut Reference DBR62 dobrze się zgra? Nie będzie za ciemno? Albo Rotel A14 z Focal Aria 906? Sytuacja jest taka, że Focal Arię mam już a wzmacniacz stoi w serwisie (pisałem o tym w innym wątku) i zamierzam się go potem pozbyć. Aria brzmi dobrze tylko ... scena jest szeroka ale stereofonia nie jest najlepsza. Lubię jak wokalistę słychać centralnie po środku a w Arii ten efekt jest "rozmyty", brak sztywnego osadzenia w konkretnym miejscu. Druga mega wada dla mnie to słaby bas bez zejścia. Słyszałem, że Debut Re
 13. Na tym chyba stanie. Wzmacniacz naprawię a ten człowiek zapłaci za fakturę z serwisu i tyle. Po sądach nie chce mi się ciągać. Kolejna nauczka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.