Jump to content

Adam 38

Użytkownicy
 • Content Count

  3532
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

933 Audioholik

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka, akwarystyka, ornitologia, piłka nożna, boks i wiele innych przyjemności.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4447 profile views
 1. Nie licz na rozczarowanie jak lubisz brzmienie Excite X14 🙂 Było X32, jest X14 a będzie X34, wsiąkłeś na dobre w ekscytujące Dynki.
 2. Adam 38

  Klub HEGEL

  I dalej nic nie tracisz nie ogladajac walk Szpilki, wczorajszą prawie całą bedzie mozna obejrzec w podsumowaniu najlepszych nokautow 2019r. ( stawiam, ze tak jak przy KO z dzikim i z Chisora bedzie niechlubne pierwsze miejsce...).
 3. Q21, bardzo fajny pomysł z tymi gotowymi zestawami, czekam z niecierpliwością z czym zestawicie Dynaudio, Cyrusa i PMC 🙂
 4. Jest duza szansa, ze po takim sprawdzeniu innych paczek Grafii szyko przeprosi sie z CG i problem przestanie istniec, czego mu zycze.
 5. Też z przyjemnością przeczytam wrażenia Pawła.
 6. Dziewczyny, dziewczyny nie kłóćcie się 🙂 Odpalcie albumik Simply Red - Picture Book i od razu zrobi się przyjemniej. Jak już mi się gęba zaczęła cieszyć to i Wy się pojednacie 😉
 7. ....kiedyś to był dobry sprzęt ( a Technics czy walkman Sony cieszył jak wygrana w totka) a teraz... ehhh 🙂 W sumie z muzyką jest tak samo* * możliwe, że to przez kryzys 40- latka 🙂
 8. Adam 38

  Klub ATOLL

  Gdyby ktoś szukał Cedeka Atolla CD100 se2 to w miłej cenie 1,8kzł. do wzięcia.
 9. Adam 38

  Cyrus Klub

  No kurna, co za systemik zagadkę złożyłem, w dzień gra bo gra ale nie czuję klimatu, nie słyszę tylu odcieni barw, pogłosów, tak wielu delikatnych wybrzmień, brakuje również dociążenia i namacalności. Za to to co dzieje się z brzmieniem systemu w nocy to bajka, przemiana z brzydkiej poczwary w pięknego motyla, nagle muzyka w nim ożywa i tak co noc, a przecież kiedyś spać też trzeba 🙂Absolutnie piękne, nocne! granie.
 10. Jacku nie wiem czemu zawsze musisz reagować w taki sposób, trochę to smutne (delikatnie i po koleżeńsku mówiąc) ale widać już taki jesteś, więc tak to zostawmy 🙂
 11. Marcin, w sumie i dla Canto One New by się jeszcze miejsce u mnie znalazło 🙂 "Daję … miesiąc" - I wiem czemu tak piszesz, ale ja naprawdę nie słyszę w PMC-kach serii twenty studyjnego dźwięku o którym mi kiedyś mówiłeś, wręcz jest odwrotnie. No chyba, że brak tak bezpośredniego, "namacalnego" grania jak czynią to moje Dynki można nazwać studyjnym sznytem to wtedy tak, masz rację 🙂 Chociaż... PMC twenty znam tylko z połączenia z Cyrusem, który też może być jednym z czynników takiego zdystansowanego grania całości (co ma też swoje plusy - w małej klitce). ---------------------------- Paweł, teraz też uważam, że w moim przypadku wybór powinien był się zakończyć na odsłuchu Canto One New a nie większych CG no ale może kiedyś się to nadrobi.
 12. Może mi ktoś na liczbach, wzorach, które przedstawił Xajas udowodnić, że on się myli? Będę wdzięczny. Bardzo ciekawy temat został tu podjęty i warto go chyba wyjaśnić do końca.
 13. no czekaj, czekaj Właśnie dane, które przedstawił Xajas inni podważają i piszą, że są żałosne. Może w końcu ktoś to dokładnie na liczbach wyjaśni, jeżeli Xajas się myli i gdzie się myli?
 14. Xajas, zasłużyłeś na łososia 🙂 Widać, że i umysły ścisłe są na forum.
 15. Adam 38

  Klub DAYENS

  Właśnie pisałem czy ktoś zna cenę podrasowanego Menuetto ale mnie uprzedziłeś i podałeś odpowiedź, 8 kzl to już kawał grosza... Zakup w ślepo odpada. Tak szukam po necie co tam zostało ulepszone i nic konkretnego nie mogę znaleźć ale jak zmiany są na zasadzie "lepszych" przewodów we wzmaki czy gniazd to trochę słabo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.