Jump to content

Adam 38

Użytkownicy
 • Content Count

  4751
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1485 Audioholik

About Adam 38

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka, akwarystyka, ornitologia, piłka nożna, boks i wiele innych przyjemności.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

9173 profile views
 1. No ciekawe jak to razem z H80 zatrybi.
 2. Który model CK ma Twój kolega?
 3. Adam 38

  Monitory 2-3tyś

  Canto Grand w stosunku do Emit m20 to bardziej zwarty, "kopiący" dół, do tego bardziej zróżnicowany. Stereofonia również lepsza w Canto Grand. Góra bardziej detaliczna w CG.
 4. Same rarytasy, no może Dynaudio i ProAc zabrakło 🙂 Oj, chyba łatwo o decyzję nie będzie jak tego wszystkiego posłuchasz
 5. Adam 38

  Monitory 2-3tyś

  Z tą podstawą basową może być problem po ATC (nie chodzi mi o ilość a o charakter dołu ale skoro sprzedałeś to znaczy, że coś jednak nie pasowało). Jean Marie Reynaud Lucia to z pewnością bardziej rozdzielcza, bardziej detaliczna a zarazem organiczna góra od ATC scm7 v3 (więc pewnie i od V2) . Ale już środek w JMR Lucia jest troszkę podkolorowany w stosunku do ATC. Za to niskie tony (po przesiadce z ATC na JMR) nie zrobią na Tobie wrażenia ani ilością! ani jakością! . Moim zdaniem audioburak (kuna, może czas pomyśleć o zmianie nicka audioburaku 😉 ) wskazał idealny kierunek czyli Studio 16Hz Canto Grand.
 6. No wiesz co... Z pewnością Szymon to nie HiFi Class, gdzie płacisz i wymagasz reklamy a nie recenzji. Ale nie skreślałbym całkowicie naszych zabawek, pewne elementy brzmienia i Szymon by docenił. Zwłaszcza, że on lubi paczki, których charakter powinien pasować pod Cyrusa.
 7. Też się zdziwiłem, że Nikonman wkleił te - poczytaj mi mamo - recenzje... Nie dość, że na forum EIC szaleje z reklamą aż do obrzydzenia to jeszcze w Klubie te same reklamy znaczy recenzje... Po co to wklejać jak i tak nikt już tym pismakom i gazetkom nie wierzy. Niech EIC wyśle Cyrusy czy PMC do Szymonfabera na recenzje, z pewnością będzie to bardziej obiektywne.
 8. AMJ album "FARAT" a jeny, tak ładnego wokalu śliczna Anna nie miała nawet na Dynaudio.
 9. Nie wiem czy było bo pierwszy raz tu trafiłem więc wrzucam 🙂
 10. No ale może przy 30Hz mają spadek o 3dB a to chyba wystarczy? A gdyby było mnie stać na takie zabawki to w ciemno bym kupił te ATC i... oczywiście Dynki Confidence 60 🙂 A teraz wracamy na ziemię i do siódemek.
 11. Marcin, kuna nie znam angielskiego, czy tu chodzi o to, że mamy spadek o 6dB przy 25 Hz? Jeżeli tak, to czego Ci tu na niskich brakuje?
 12. Z jakim źródłem i paczkami słuchasz?
 13. No właśnie nie. Jeżeli w danej chwili "demówka" jest wypożyczona to salony informują, że trzeba poczekać aż sprzęt wróci i wtedy dopiero go wyślą. Miałem takie informacje od z S4Home, Q21, Planety Dźwięku i Nautilusa. Kazik, coś Ty taki "nabandycony" na branżę?
 14. Przecież praktycznie wszystkie duże salony typu Q21, Nautilus, Mp3Store, Top HiFi itd. mają u siebie wersje demo większości zabawek, często są też dystrybutorem danego klamota i wtedy jeden egz. "poświęcają" na wysyłkę do recenzji czy na testy do klientów a jak nie są dystrybutorem to np. załatwiają "demówkę" od dystrybutora. Pamiętam jak wypożyczałem Cyrusa CD-t z Planety Dźwięku to Planeta ściągnęła egz. demo od EIC i taki mi wysłała. Oczywiście jeżeli nie jesteśmy pewni, że kupimy sprzęt to uczciwie jest poprosić salon o wysłanie na testy egz. demo. I tak właśnie jest w dobrych salonach audio.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.