Jump to content

Adam 38

Użytkownicy
 • Content Count

  5118
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1663 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka, akwarystyka, ornitologia, piłka nożna, boks i wiele innych przyjemności.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

10128 profile views
 1. O którym modelu DAC 9 piszesz, tym najnowszym czy poprzedniku? No właśnie Piotr, nie masz wrażenia że Qutest na średnicy jest jakiś taki wyprany z emocji, niby gra dobrze ale chociażby wokale wolałem ze swojego Cyrusowego DACa niż z Qutesta.
 2. Tylko się cieszyć i wydawać na Confidence czy inne Sonusy. Zastanawia jedynie czemu Lolek cenę Sonusa uważa za największy problem przy jego decyzji o zakupie skoro pisze, że dla osób kupujących takie właśnie dobra wydać 50 kzł na kawałek ładnego ocznie "druciaka" to jak dla mnie, ubogiego Polaka kupić np. paczkę pestek słonecznika w Biedronce. Albo Lolek przestrzelił z zakupami (np. pod wpływem jego kolegów tj. byłych i obecnych sprzedawców z Nautilusa czy od Sonusa) albo? Kilka postów wcześniej ktoś wrzucił zdjęcia swojego pokoju z Dyniami Contour 30. Moim zdaniem, patrząc jak gustownie
 3. Lolek, sorry ale chyba nikt w to co tu teraz napisałeś Ci nie uwierzy. Nie chcę odgrzebywać brudów, każdy wie o co chodzi. Spory ciężar wziąłeś na swoje barki ale całkiem sprawnie pchasz ten wózek 🙂
 4. Jesteś za blisko sprzedawców i za dużo "różności" Ci opowiadają, moim zdaniem. Może wróćmy do Dynaudio...
 5. Dla każdego zdrowo myślącego człowieka ceny za te Transparenty to dobry wałek i tylko w takim kontekście użyłbym słowa - dobre - mówiąc o tych kablach. Lolek, traktujmy się poważnie a bajki, mity i akty wiary o Transparentach itp. bzdurach zostawmy dla ich sprzedawców, niech chociaż trochę się napracują jak chcą tym handlować.
 6. Kable jak kable Lolek. Za to z pewnością dobre do handlu nimi, jak uda się je sprzedać w ich fantazyjnych cenach 🙂
 7. Nie wiem, nie znam się, nie chcę się kłócić ale w życiu to nie uwierzę. Moim zdaniem ktoś tu coś myli (może wyeksponowany, ujednolicony/utwardzony zakres niskich tonów z wysterowaniem) ale nieważne. Ważne, że finalnie brzmienie z małym Naimem najbardziej się podoba.
 8. Roxi, widziałbym Cię jako szefa marketingu jakiegoś giganta np. Microsoftu 🙂
 9. Jeżeli wkleiłeś tu dokładnie wszystko co napisałeś do p. G. R. to jestem bardzo, bardzo rozczarowany takim zakończeniem tej sprawy.
 10. Chcę wiedzieć czy wysłałeś tylko jedną wiadomość tj. czy może coś jeszcze napisałeś. Pytam ponieważ odpowiedzi, które przytaczasz są...
 11. To akurat zdrowe podejście 🙂 Dodałbym do tego - to tylko opinia jednego człowieka - Baby, który też czasem może się mylić.
 12. Możesz wkleić całą wiadomość jaką wysłałeś do p. G. R.?
 13. No jakiś nowy zakup piecyka czy innego klamota 🙂
 14. A nie celebrowaliście czasem odsłuchu nowego klamota? 😉
 15. Ty lepiej się pochwal czy już podjąłeś racjonalną decyzję - SF czy Dynaudio?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.