Jump to content

Adam 38

Użytkownicy
 • Content Count

  3731
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1002 Audioholik

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka, akwarystyka, ornitologia, piłka nożna, boks i wiele innych przyjemności.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

5220 profile views
 1. ;) Chicago Ty nawet jak nie chcesz rozbawić to i tak to robisz
 2. Anna Serafińska - Groove Machine (a już kawałek O górach ... kapitalny) Edyta Bartosiewicz - Love; Triangle Sun - Diamondy i gra muzyka:)
 3. To by tłumaczyło czemu Tucana tak często zmienia właścicieli. A gdy do tego dojdzie "krzycząca" akustyka pokoju to wszystko staje się jasne i wygrywają piece ocieplone, z podkolorowanym środkiem itd.
 4. Emity też na początku były Denmark aż tu nagle niespodzianka i China. Nie wiem jak z Evoke bo tu samo Dynaudio nie wie co za informacje nakleja i co rewizja to coś innego na tabliczkach podają. A co do nowych Contour to zadałem pytanie czy też już je po taniości i masowo Chińczycy klepią. Elb to, że Ty uważasz nowe Contour za ósmy cud świata nie znaczy, że tak jest. Wieloletni miłośnicy Dynaudio do których Ty się raczej nie zaliczasz uważają nowe Contour za liche granie. Jakoś Ci wieloletni miłośnicy brzmienia Dynaudio są dla mnie bardziej wiarygodni niż biznesmen Elb.
 5. Chińczyk dał pieniądze na rozwój działu marketingu w Dynaudio, który po chińskiej inwestycji bardzo się rozrósł a wymyślił jedynie przeniesienie produkcji do Chin. Nie ma co, pieniądze dobrze zainwestowane... Tylko patrzeć jak za rok Dynki będą stały w Media Expertach i MM obok Magnatów oraz Heco i z nimi konkurowały. Teraz jeszcze trzeba zjechać z brzmieniem i jakością wykonania do w/w konkurencji i będzie "pięknie".
 6. Z tego co piszesz o brzmieniu może przemyśl/wypożycz Regę brio r, może coś używanego od Heeda (na giełdzie hifi wisi używka Obeliska - wersja druga - powszechnie uważana za najbardziej czarującą, plastyczną i nasyconą. Ja bardzo lubię granie Dayensa Menuetto, no ale to już 4 kzl. (chociaż dla mnie to może być już śmiało endgame, gdy chodzi o wzmacniacz). Nie śpiesz się, są fajne salony jak Q21, które wyślą Ci piecyki za kaucją. Masz monitory z dużym potencjałem , warto się przyłożyć do wyboru piecyka.
 7. Cześć. Marantz dotarł? Podoba Ci się granie z tym piecykiem?
 8. Skoro masowo i przez "niewolników" klepane w Chinach to skąd tak wysoka cena?
 9. Baba myślał, myślał i wymyślił :) A te nowe Contour to już Made in China?
 10. Czy to następca poprzedniego odtwarzacza pd50ae? Możecie podać cenę?
 11. Znalazł się jakiś śmiałek, który jako pierwszy zaprosił do siebie Menuetto w wersji Custom?
 12. Zależy jakie masz podejście do audio-zabawy :) Masz na forum pełno propozycji wzmacniaczy do Dynek, dostałeś kapitalnie zgrywający się z X34 wzmacniacz od YBA. Są Naim-y, teraz czas skoncentrować się na wypożyczeniu w/w wzmaków i wybraniu pod siebie a nie nas, kolegów z forum. Działaj :)
 13. Trzeba pamiętać, że trochę inaczej grają np. Focusy a inaczej Excite itd. a Ty masz Excite. Excite łączyli nie z Accu czy Octave a z Naim-em, z tego co mi wiadomo.
 14. Jeszcze raz zaproponuje Ci YBA Heritage a100, tyle napowietrzenia , tak głębokiej sceny i realistycznej barwy wokali nie udało mi się dostać z żadnego innego pieca w połączeniu z Excite.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.