Jump to content

Adam 38

Użytkownicy
 • Content Count

  4287
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1238 Audioholik

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka, akwarystyka, ornitologia, piłka nożna, boks i wiele innych przyjemności.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

6895 profile views
 1. Adam 38

  HEED

  A jednak Heed. No to jak się już dobrze osłuchasz Arku wtedy do Ciebie przedzwonię i pogadamy jak tam ten ładny piecyk gra z naszymi X14 🙂
 2. Cały ten wątek to reklama. Najpierw był podobny myk z kolumnami PMC, teraz to "coś". Ale jak mawiał F. Kiepski - a co mnie to gó..no obchodzi. Pozdrawiam 🙂
 3. Piotr, a słuchałeś może Szymona system oparty o paczki Martin Logan? Jak dobrze pamiętam to były jego naj. kolumny. Jak grają te całe M. Logan? W sumie na forum te wyjątkowe kolumny praktycznie nie istnieją a może to brzmienie nie osiągalne dla tych super "epici" 🙂 ?
 4. Czas na reklamę... Kto następny zjawi się tu z tym estetycznym dźwiękiem?. Ps. EIC ale Wy jesteście sprytni. Nikt się nie pozna....
 5. Nawet teraz wiszą na giełdzie za 5500zl a wypasiona wersja za 7400zl.
 6. Chyba, że korzystamy ze Sssspotify 🙂
 7. Na giełdzie hi fi często są p3esr do kupienia. Pewnie i wokal mają wyjątkowo urokliwy w swej płynności ale wielu użytkownikom widać z czasem doskwierają ograniczenia małego monitora.
 8. Ceny za prąd rosną to każdy oszczędza, gdzie tylko się da 🙂
 9. Sprzedaj najmniej używane graty, będzie ładniejszy pokoik 🙂. Wiem coś o tym, sam jeszcze 2 miesiące temu miałem całkiem sporą graciarnię a teraz skromnie, zgrabnie i całkiem ładnie. I nawet nie tęsknię za sprzedanymi zabawkami a tego się najbardziej obawiałem.
 10. A możecie zdradzić na jakich paczkach go "maltretujecie" ? 🙂
 11. Hi-End wymaga poświęceń 🙂 A już poważnie , miał ktoś do czynienia z piecami Bladeliusa i Dynaudio. Gra to razem ?
 12. Zawsze można i tak upchać Dynki. Ten piecyk za to może być ciekawy pod Dynaudio 🙂
 13. Gorzej jak się nie ma rozumu Paul...
 14. Proponuję abyś zaczął od siebie. Uszczęśliwisz tym pół forum oraz wielu normalnych klubowiczów YB Audio z którymi dość często rozmawiam i darzymy się wzajemnym szacunkiem.
 15. Soul Note SA 300. Bardzo muzykalny sprzęcik.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.