Jump to content

Adam 38

Użytkownicy
 • Content Count

  5223
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1762 Audioholik^2

About Adam 38

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka, akwarystyka, ornitologia, piłka nożna, boks i wiele innych przyjemności.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

10662 profile views
 1. A ja będę się skłaniał do stwierdzenia, że nowa linia zastąpi tradycyjnie wyglądające Cyrusy. Zobaczymy czy inne sklepy w UK też zejdą z cenami "starych" Cyrusów. Te nowe zasilacze chyba nie pasują do naszych klamotów i odwrotnie.
 2. Myślisz, że te przeceny starej linii produktów Cyrusa to efekt wycofywania ich z produkcji? Mój Cyrusek 8.2 DAC do kupienia za 6500zl, u nas dalej za 8500zl, dziwne.
 3. Gdyby to był test zbiorowy w magazynie Audio to jestem za. Niestety będzie test Violeta w Stereo i Kolorowo, i to chyba za mało, żeby ktoś zrezygnował z Hegla 390, Tucany 2, Gato dia 400 czy Bladeliusa TYR 3 na rzecz nowego Cyrusa i9, nawet jak wiemy co będzie napisane w recenzji Violeta. Naprawdę nie wiem jaki pomysł przyświeca Cyrusowi na sprzedaż naszych "pudełek po butach", sentyment do marki i posiadanie już jakichś elementów Cyrusa wystarczy?
 4. Patrząc procentowo na wzrost cen nowych modeli nowy zasilacz powinien się zamknąć w cenie między 6 a 8 kzł. Nowa integra Cyrusa - dziewiątką to koszt około 15kzl plus nowy zasilacz i zbliżamy się cenowo do potworków typu Hegel 390 czy Leema Tucana 2 itp. Ciekawe jaką strategię przygotował Cyrus na konkurencję z tymi potężnymi i cenionymi maszynami.
 5. No nie wiem, dla mnie te nowe pudełka nie są jakoś ładne, zachwytu brak ale rozumiem, że chcieli pozostać przy swoich obudowach więc za wielkiego pola manewru nie było. Wyświetlacze są fajniejsze 🙂 To kto pierwszy dostanie od Na Temat Audio nowego Cyrusa do przetestowania? Ciekawią mnie różnice między moim 8.2 a nową dziewiątką. Czy poszli w kierunku większej neutralności, detalu, rozdzielczości czy może różnice są jak po zmianie okablowania w systemie. Prądu w nowych zabawkach nadal trochę za mało dla Dynaudio czy ATC, tu chyba nic nie zmienili.
 6. Nie wiem, gdzie podążają ceny Cyrusa ale teraz cena mojego wymarzonego Bladeliusa TYR III wydaje się wręcz okazją 🙂
 7. Jestem znokautowany nowymi cenami. Przecież te nowe klamoty muszą grać fenomenalnie, żeby z tymi cenami obronić się na rynku.
 8. To jak dobrze liczę trzeba ww ceny przemnożyć × 5 zł? Jak tak, to zapachniało hi-endem heh.
 9. To które nowe pudełka kupujemy? Ja bym przygarnął nowego CDt i może jeszcze przedwzmacniacz 🙂 Do tego ostatnio myślę wypróbować Cyrusy ze Spendorem A2. Co prawda znajomi sprzedawcy twierdzą, że obecna seria A Spendora to kiepskie granie ale jakoś sam wolę się przekonać.
 10. Moim zdaniem różnice są znaczące ale jak miałbym wskazać wyraźnie lepszy monitor to nie potrafię... Są podobne a zarazem inne, i tu środek piękny i tu chociaż troszkę inny i tak z całym pasmem. Jedynie ładniejsze potrafię wskazać i tu zdecydowanie zgrabna, świetna bryła 7 jest nr 1 🙂
 11. Kto wie czy nie najładniejszy monitor Dynaudio jaki kiedykolwiek powstał. Majstersztyk. Patrzę i cierpię...
 12. Bart73 może faktycznie zwyczajnie nie wiedzieć, że część tych najbardziej szanujących się krajowych dystrybutorów nigdy nie wyśle na testy swojego sprzętu do danej "redakcji" z powodów o których każdy user tego forum wie. Czy ktoś wyobraża sobie, że Nautilus wysyła zapowiedziane właśnie topowe, limitowane monitory Dynaudio na recenzję do.... A w życiu! Oczywista oczywistość, zwłaszcza patrząc przez pryzmat treści, które Pan Bartek tu zamieszcza. Ewidentnie jest to charakter marketingowy i moim zdaniem powinno to wyglądać tak jak czyni to np. Sklep RMS czyli mają wykupione odrębn
 13. Wydawało mi się, że już się wyleczyłem z nowych głośniczków, a jednak pomyłka 🙂
 14. I to w wątku założonym przez zwykłych userów... Zrozumiałbym, gdyby to był wykupiony wątek z miejscem na reklamę ale przecież założycielem jest nasz Kolega Łukasz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.