Jump to content

szaman777

Moderatorzy
 • Content Count

  1852
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

szaman777 last won the day on August 14 2017

szaman777 had the most liked content!

Community Reputation

917 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3235 profile views
 1. Wracamy do tematu. Widzę, że wszystko w tej dyskusji jest poruszane oprócz rozmów n/t wpływających na brzmienie kabli.
 2. szaman777

  Klub Fezz Audio

  Sprawa może jeszcze nie jest załatwiona. Będzie, gdy wzmacniacz wróci. W każdym razie po rozmowie z panem Michałem wysyłam Lunkę na poprawki. Bardzo to dobrze świadczy o producencie.
 3. szaman777

  Klub Fezz Audio

  Z całym szacunkiem, czy przywrócicie do właściwego stanu również mój wzmacniacz? Nigdy nie był w żadnym serwisie i od nowości wygląda tak jak na zdjęciu. Leży nieużywany, czeka na lepsze dla niego czasy. Zdaje się, że jest nawet jeszcze na gwarancji (tej przedłużonej). Zdjęcie z przed ponad 2 lat. Z dnia zakupu.
 4. Temat złożony. Póki co przenoszę do HiFi.
 5. Tu raczej rozchodzi się o same kable więc nie widzę sensu.
 6. Temat przenoszę do HIFI. Poza kilkoma pierwszymi postami temat zszedł na odwieczne dyskusje pomiędzy sceptykami kablowymi vs słyszącymi ich wpływ, i z DIY nie ma już praktycznie nic wspólnego.
 7. Idealne jeżeli ktoś dziś świętuje. 🇨🇭🚵‍♂️
 8. Wracamy do tematu. To zdecydowanie nie jest wątek o legalności kopiowania. Nawet z płyty na kasetę.
 9. 🚵‍♀️👍🏻🙃 76 lat. Pamiętamy! 🤩🇨🇭
 10. Przeniosłem do działu Analog.
 11. szaman777

  Klub Tidal

  Nie. Jeżeli opłacasz z poziomu App Store lub aplikacji TIDAL na iOS to cena jest wyższa gdyż zawiera podatek dla Tima. Wystarczy stworzyć konto przez www i tam rozpocząć subskrypcje. Będzie wtedy normalna cena 39,99zl. Takie konto bez problemu użyjesz potem na iOS, a opłata pójdzie co miesiąc bez podatku dla Apple.
 12. Przeniesione do hifi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.