Jump to content

szaman777

Moderatorzy
 • Content Count

  1859
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

szaman777 last won the day on August 14 2017

szaman777 had the most liked content!

Community Reputation

923 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3512 profile views
 1. Ślinię się na te głośniki od dawna. Jeszcze Forte też nie wydmuszka.
 2. Elektrycznie nie wiem. Są bezpieczniki i wentylator ale nie o to raczej Ci chodzi. Nic mi nie mów o przegrzaniu bo ten wzmak w tak gorących dniach ma u mnie urlop. 😉
 3. Tak. Lampy w tym DACu nie pracują w jego sekcji analogowej. Pracują w pre (jeżeli jest używane) lub w sekcji wzmacniacza słuchawkowego.
 4. Wracamy do tematu. Widzę, że wszystko w tej dyskusji jest poruszane oprócz rozmów n/t wpływających na brzmienie kabli.
 5. Sprawa może jeszcze nie jest załatwiona. Będzie, gdy wzmacniacz wróci. W każdym razie po rozmowie z panem Michałem wysyłam Lunkę na poprawki. Bardzo to dobrze świadczy o producencie.
 6. Z całym szacunkiem, czy przywrócicie do właściwego stanu również mój wzmacniacz? Nigdy nie był w żadnym serwisie i od nowości wygląda tak jak na zdjęciu. Leży nieużywany, czeka na lepsze dla niego czasy. Zdaje się, że jest nawet jeszcze na gwarancji (tej przedłużonej). Zdjęcie z przed ponad 2 lat. Z dnia zakupu.
 7. Temat złożony. Póki co przenoszę do HiFi.
 8. Tu raczej rozchodzi się o same kable więc nie widzę sensu.
 9. Temat przenoszę do HIFI. Poza kilkoma pierwszymi postami temat zszedł na odwieczne dyskusje pomiędzy sceptykami kablowymi vs słyszącymi ich wpływ, i z DIY nie ma już praktycznie nic wspólnego.
 10. Idealne jeżeli ktoś dziś świętuje. 🇨🇭🚵‍♂️
 11. Wracamy do tematu. To zdecydowanie nie jest wątek o legalności kopiowania. Nawet z płyty na kasetę.
 12. 🚵‍♀️👍🏻🙃 76 lat. Pamiętamy! 🤩🇨🇭
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.