Jump to content

szaman777

Moderatorzy
 • Content Count

  1859
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

szaman777 last won the day on August 14 2017

szaman777 had the most liked content!

Community Reputation

927 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3807 profile views
 1. Ślinię się na te głośniki od dawna. Jeszcze Forte też nie wydmuszka.
 2. Elektrycznie nie wiem. Są bezpieczniki i wentylator ale nie o to raczej Ci chodzi. Nic mi nie mów o przegrzaniu bo ten wzmak w tak gorących dniach ma u mnie urlop. 😉
 3. Tak. Lampy w tym DACu nie pracują w jego sekcji analogowej. Pracują w pre (jeżeli jest używane) lub w sekcji wzmacniacza słuchawkowego.
 4. Jeżeli ban na wątek dotyczy bocznicy, to nie jest to wtedy żadna dyskryminacja gdyż niezalogowani i tak bocznicy nie widzą. Za taki stan rzeczy jaki jest teraz możecie podziękować kolegom, którzy mimo bana brali bardziej lub mniej czynny udział w dyskusji w wątkach, w których zostali zbanowani. Ja rozumiem, że w wątkach około politycznych ciśnienie czasem skacze. Rozwiązanie problemu jest przecież banalne. Zamiast moderację mieszać z błotem wystarczy panować nad klawiaturą i nie skakać sobie cyfrowo do gardeł z pominięciem wszelkich zasad kulturalnej dyskusji.
 5. [Hidden Content] "Z danych statystycznych wynika, że „plaga pedofilii” wśród katolickiego duchowieństwa jest wytworem medialnym, w rzeczywistości nie istniejącym. O ile wykorzystywanie seksualne osób nieletnich to problem globalny, o tyle w porównaniu z innymi środowiskami liczba księży, skazanych za tego rodzaju przestępstwa jest mikroskopijna." Jeżeli szef policji nie widzi przestępstw jeno grzechy i słabości, a prokurator generalny odrzuca wniosek o przesłuchanie hierarchów to i to wyżej jest prawdą. Świętą prawdą.
 6. "Te niesprawiedliwe ataki niejednokrotnie", "Bóg zapłać panie ministrze." Ja muszę browarka. Też już nerwy się kończą. Przesłuchałem całe to pier..nie.
 7. Szef na jajach policji: "Ludzie nieodpowiedzialni, źli próbują przerzucać na ramiona wszystkich kapłanów grzechy czy słabości jednostek" Potrzeba komentarza? "grzechy i słabości". To teraz już wiadomo dlaczego purpurowi oraz kryci przez nich "słabi grzesznicy" nie są budzeni o 6 rano. [Hidden Content] Sercowcom zalecam tableteczkę pod język.
 8. Jeden ze zwyrodnialców w dokumencie Sekielskiego mówił dokładnie to samo...
 9. To jest historyczna chwila. Pierwszy w dziejach Polski zasłonięty pomnik Wojtyły.
 10. Z okazji 5 milionów wyświetleń filmu „Tylko nie mów nikomu” daję tu małą warunkową amnestię dla wszystkich zbanowanych w tym temacie. Pozwólmy wypowiedzieć się wszystkim zainteresowanym o ich odczuciach n/t filmu braci Sekielskich.
 11. [Hidden Content],114883,24776908,abp-slawoj-glodz-o-filmie-sekielskiego-nie-ogladam-byle-czego.html Żenujące. Brak mi słów na komentarz. Zobaczcie sobie jeszcze zdjęcia. Jacy tam wszyscy radośni.
 12. TV Korea przecież już wczoraj wieczorem wyjaśniła parafianom, że pedofile są w PO.
 13. Gdyby miało być więcej niż kilka przypadków to film stałby się serialem i na jednym sezonie by się nie skończyło, a efekt szokowy rozmyłby się w wielkiej liczbie takich spraw. Co do ukarania. Tam jest pytanie jakiegoś dziennikarza do purpurowych przebierańców: "Ile przypadków zostało zgłoszonych do organów ścigania?". Odpowiedź każdy zobaczył. Na to jest konkretny paragraf! Gdyby to było normalne państwo to jutro rano o godzinie 6 organy ścigania pukałyby grzeczniej lub mniej grzecznie do siedziby każdego purpurowego. Niestety nie żyjemy w normalnym kraju.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.